ده کشته و 150 صدمه زدن به شورش در هند تحت الشعاع قرار تهمت بازدید

درگیری بدترین در پایتخت پس از ناآرامی بیش از یک تابعیت جدید قانون آغاز شد و در ماه دسامبر آغاز شده و در آخر هفته شد و مرگبار در روز دوشنبه. تازه فوران خشونت در مناطق مختلف از شمال شرقی دهلی نو روز سه شنبه فقط مایل دورتر از جایی که تهمت و نارندرا نخست وزیر هند ملاقات کرد.

تلویزیون محلی نشان داد ابرهای عظیم از دود مواج از یک تایر در بازار بود که به آتش کشیده شد. رویترز شاهدان دیدم اوباش و دارای حق اعمال چوب و سنگ راه رفتن پایین خیابان در بخش هایی از شمال شرقی دهلی و بیشتر حوادث سنگ پرتاب.

“حداقل نه غیر نظامی و یک پلیس در حال تایید مرده” گفت: آنیل Mittal, یک افسر پلیس افزود که بیش از 150 نفر از دوشنبه.

آتش سوزی بخش رسمی به رویترز گفت که تیم او بودند در پاسخ به بیش از یک دوجین تماسهای جداگانه مربوط به حوادث آتش سوزی روز سه شنبه به عنوان اعتراض هایش در اطراف دهلی نو است.

“ما به دنبال حفاظت پلیس به عنوان وسایل نقلیه ما مسدود شده از ورود به مناطق آسیب دیده. وضعیت بسیار تیره و تار” گفت: دهلی نو آتش نشانی مدیر Atul Garg.

او گفت که خشونت در حال کاهش نیست از دوشنبه با وجود مقامات تحمیل یک اقدام اضطراری منع هر گونه تجمع در خشونت-مناطق ضربه.

یک آتش نشانی خودرو به آتش کشیده شده توسط معترضان در روز دوشنبه و تعداد کمی از آتش نشانی مجروح شدند, مانوهر اضافه شده است.

“ما حدود 3500 پلیس و شبه نظامی مستقر” گفت: Alok Kumar مشترک کمیسر پلیس است. “وضعیت قطعا زمان, اما ما در بالا از این وضعیت است.”

پلیس با شلیک گاز اشک آور و گلوله های پراکنده تظاهرکنندگان معترض به قانون تابعیت در Jafrabad محله از شمال شرقی دهلی نو در روز سه شنبه. یک مرد جوان دچار زخم گلوله به ران او در حالی که یکی دیگر از آسیب های پایدار به چشم خود را ترک چهره اش خون آلود.

در جدید Jafrabad ساکنان محلی گشت خیابان با چوب و میله های فلزی. دو خبرنگار محلی NDTV news channel مورد حمله قرار گرفتند و به شدت مورد ضرب و شتم اراذل و اوباش.

“وجود دارد یک جریان مجروح مردم هنوز هم در آینده. وجود دارد تلفات و گفت:” دکتر راجش Kalra اضافی پزشکی سرپرست در گورو Teg بهادر بیمارستان در دهلی نو.

“وجود دارد تمام انواع صدمات – بسیاری از گلوله آسیب ها و برخی از تیز سلاح های بیش از حد” گفت: Kalra اضافه کردن برخی از زخمی شدگان در روز دوشنبه تا به حال زخم گلوله.

مدارس تعطیل حمل و نقل مختل

روز دوشنبه پلیس با استفاده از گاز اشک آور و نارنجک دود اما تلاش برای متفرق کردن سنگ پرانی جمعیت که پاره کردن فلز موانع و وسایل نقلیه را به آتش کشیدند و یک پمپ بنزین.

دهلی وزیر, Arvind Kejriwal, درخواست برای آرام است.

“هر آنچه که مشکلات مردم را می توان حل و فصل مسالمت آمیز است. “خشونت را نمی خواهد کمک به پیدا کردن یک راه حل” او گفت:.

صفحه اصلی وزیر آمیت شاه ملاقات با Kejriwal و دیگر مقامات محلی در روز سه شنبه و گفت: نیروهای اضافی بودند که مستقر در مناطق آسیب دیده. او خواست احزاب سیاسی برای جلوگیری از سخنان تحریک آمیز که می تواند شعله ور شد.

مدارس در شمال شرق این شهر بسته شدند در روز سه شنبه و حداقل پنج ایستگاه های مترو بسته شده است.

اعلام بیش از یک مسجد بلندگو خواست معترضان برای اقامت غیر خشونت آمیز و تلاش برای عبور از پلیس موانع.

“ما اصلا مشکلی با پلیس ما در برابر دولت قانون” مرد گوینده گفت.

هند سرمایه شده است یک چشمه از ناآرامی در برابر تابعیت متمم قانون (CAA) که باعث می شود آن را آسان تر برای غیر مسلمانان از سه کشور همسایه مسلمان-کشورهای تحت سلطه برای به دست آوردن تابعیت هندی.

این کا را برانگیخته اتهامات که مودی و ملی هندو Bharatiya Janata Party در حال تضعیف هند سکولار سنت. بی جی پی تکذیب هر گونه تعصب در برابر هند بیش از 180 میلیون اقلیت مسلمانان اما معترضان باید برگزاری تظاهرات و کمپینگ در بخش هایی از دهلی نو به مدت دو ماه.

مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش هند به عنوان یک کشور متحمل.

“هند کشوری است که با افتخار پذیرای, آزادی های فردی و حقوق حاکمیت قانون و عزت هر انسان است,” او گفت: تجمع بیش از 100000 نفر در مودی در ایالت گجرات. “وحدت خود را الهام بخش جهان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im