Teleworkability در استرالیا: 41 درصد از تمام وقت و 35 درصد از مشاغل پاره وقت می توان از خانه انجام

ویکتوریا شیوع COVID-19 عفونت با 75 بیشتر موارد شناسایی شبانه در بالای 173 موارد قبلی پنج روز تاکید نیاز به چوب با اجتماعی فاصله اقدامات در هر کجا که ممکن است.

کار در خانه در خاص است.

حدود 23 موارد مرتبط شده اند به ملبورن fraser هتل که در آن مردم در حال پرواز از خارج از کشور شده اند قرنطینه. ویکتوریا برتر Daniel Andrews گفت: هتل شیوع بیماری ممکن است با توجه به هیات های یک فندک یا استفاده مشترک از ماشین به کار می کنند.


ادامه مطلب: ویکتوریا coronavirus نقاط: نه کاملا موج دوم اما هنوز دلیلی برای نگرانی


پس چه تعداد نیروی کار در استرالیا feasibly می توانید از خانه کار می کنند?

ما تخمین می زنند 39 درصد از تمام مشاغل در استرالیا – 41% تمام وقت و و تقریبا 35 درصد از وقت می تواند از خانه انجام می شود. شغل تمام وقت هستند بیشتر teleworkable از مشاغل پاره وقت. زنان نیز بیشتر احتمال دارد به teleworkable مشاغل – 46% 33% از مردان است.ما چگونه ساخته شده محاسبات ما

به این برآورد ما با استفاده از این روش از دانشگاه شیکاگو اقتصاددانان Jonathan Dingel و برنت Neiman. در ماه ژوئن آنها انتشار یافته است که 37 درصد از مشاغل در ایالات متحده می تواند در خانه انجام می شود.

آنها در زمان داده از اطلاعات شغلی شبکه دولت ایالات متحده تامین مالی آنلاین پایگاه داده توصیف حدود 1000 مشاغل در ایالات متحده است. هر کار مربوط به فضای کار عملیاتی وسایل نقلیه یا تجهیزات به طور کلی فعالیت های فیزیکی دست زدن به اشیاء برخورد به طور مستقیم با مردم و غیره تلقی شد نه teleworkable.


این نقشه نشان می دهد که به اشتراک گذاری از مشاغل است که می تواند در خانه انجام می شود 388 ما آماری از مناطق. جاناتان Dingel & Brent, Neiman CC BY-ND

Dingel و Nieman همچنین محاسبات برای 85 کشورهای دیگر است. به طور کلی آنها به این نتیجه رسیدند بالاتر سرانه تولید ناخالص داخلی بیشتر teleworkability. سوئد و انگلیس به عنوان مثال بیش از 40 درصد در حالی که مکزیک و ترکیه کمتر از 25 ٪ است.


ادامه مطلب: رفتن به دفتر ؟ در اینجا چگونه برای محافظت از خود و همکاران خود را از coronavirus


استرالیا مفروضات

به درخواست Dingel و Nieman رویکرد به استرالیا ما فرض ماهیت کار و به طور کلی فعالیت های اقتصادی است که شبیه به ما است.

بعد ما تبدیل شغلی طبقه بندی از استرالیا معادل با ما پایگاه داده – استرالیا و نیوزیلند استاندارد طبقه بندی مشاغل (ANZSCO) گردآوری شده توسط اداره آمار استرالیا و آمار NZ.

این ANZSCO طبقه بندی نیست دقیقا مطابقت با استاندارد بین المللی طبقه بندی مشاغل (ISCO) استفاده شده توسط ایالات متحده در پایگاه داده. در چنین مواردی ما به طور مساوی توزیع مشاغل در استرالیا طبقه بندی بین متناظر بین المللی طبقه بندی.

برآورد ما این است که در نتیجه تقریبی شاخص teleworkability. نتايج گسترده تایید آن توسط دانشگاه هاروارد و اقتصاددان جیمز Stratton (استرالیا) با استفاده از Dingel و Niemans روش.

استراتون نتایج برجسته جغرافیایی و اجتماعی و اقتصادی و نابرابری در teleworkability: به عنوان مثال 45 درصد از مشاغل در استرالیا هشت شهرستانها عمده را می توان در خانه انجام می شود در مقایسه با 33% در جاهای دیگر.

برای تکمیل این کار ما هیجان زده به تفاوت های جنسیتی.

Teleworking سوغات زنان

ما برآورد 45.7% زنان teleworkable شغل در مقایسه با 32.9 درصد از مردان است.

این است که با توجه به حدود 60 درصد از اشتغال زنان متمرکز شود در, اداری, دفتری, آموزش و خدمات به مشتریان شغل.Teleworkability است که بالاترین در استرالیا australian Capital Territory (50.3%) و پس از ویکتوریا (40%) شمالی Terrioty (39.5%) Queensland (37.2%) WA (36.8$) SA (36.2%) و تاسمانی (34.9%).شغل تمام وقت هستند بیشتر teleworkable از مشاغل پاره وقت و 41% به 34.7%. علاوه بر این 51.7 درصد از زنان با شغل تمام وقت از خانه کار می کنند در مقایسه با 34.7 درصد از مردان است.

کارکنان جوان هستند کمتر احتمال دارد به teleworkable مشاغل به خصوص در اشتغال پاره وقت. مردان جوان در مشاغل نیمه وقت حداقل به احتمال زیاد به کار آنها می توانید در خانه انجام دهید.کار-بازار اثرات کار از خانه می توان بهتر درک کرد. اما این محاسبات – به عنوان گسترده ای به عنوان آنها – ارائه برخی از اخبار خوب اقتصادی جنسیتی اثرات COVID-19 هدف قرار دادن زنان اندکی بیشتر.

در حالی که کار از خانه است نه برای همه این تخمین ها نشان می دهد این عملی تنظیم برای بسیاری از.

و اندازه گیری بسیار مهم برای استرالیا به ضرب و شتم این بیماری همه گیر کوروناویروس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de