تلگراف عذر خواهی برای صدمه زدن به bikie, رئیس, بیش, قتل, لینک ادعاهای

“[آقای قزی] آورده شده است به نفرت, تمسخر و تحقیر شده است و به شدت مجروح خود را در شخصیت و شهرت و دچار صدمه و خجالت و رنج می برد و همچنان به رنج می برند از دست دادن و آسیب” در بیانیه خود ادعا گفت.

آقای Khalif بود به ضرب گلوله کشته خارج از Rockdale بدنسازی در ماه فوریه 2018 و سه مرد در ارتباط با Lone Wolf bikie باند چهره اتهامات مربوط به قتل است.

وکلای آقای قزی و در سراسر کشور خبر انتظار می رود به اطلاع دادگاه فدرال در مارس 4 که افترا رسیدگی به حل و فصل شده اند. شرایط حل و فصل هستند محرمانه اما مقالات حذف شده اند از تلگراف‘s سایت.

در سراسر کشور خبر بود و در ابتدا اقدام به دفاع از اقدامات از جمله با این استدلال که این مقالات نیست انتقال توهین آمیز معانی ادعا توسط آقای قزی و حتی اگر آنها نمی توانست بیشتر آسیب شهرت خود را به عنوان یک اتهام رتبه عضو یک “شدت خشونت آمیز جنایی bikie باند”.

آقای Khalif شد رئیس جمهور از Comancheros یاغی باند موتور سیکلت تا زمانی که او زندانی بیش از بدنام فرودگاه سیدنی نزاع و جدال از سال 2009 که منجر به مرگ یک Hells Angels مرتبط. او از زندان آزاد شد در سال 2016 قبل از روز اعدام در سال 2018 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>