نوجوانی, استفاده از شاهدانه کاهش یافته است در نیوزیلند اما قانونی می تواند دسترسی آسان تر

به عنوان نیوزیلند آماده برای یک همه پرسی در legalising تفریحی شاهدانه آخرین نظرسنجی ها نشان می دهد روند مخالف برای شاهدانه استفاده بزرگسالان و نوجوانان.

فیلم استفاده از شاهدانه به شدت افزایش یافته است در طول چند سال گذشته منعکس کننده نرم کننده نگرش نسبت به مواد مخدر است. اما مطالعه ما امروز منتشر شده نشان می دهد که مصرف کانابیس در نوجوانان کاهش پیدا کرده و از سال 2001.

آن مهم است به درک چه چیزی باعث این روند به پیش بینی قانونی می تواند تحت تاثیر قرار نوجوان شاهدانه استفاده کنید.


ادامه مطلب: ماری جوانا در مدرسه: از دست دادن تمرکز خطر ابتلا به جنون


شاهدانه شرح زیر است رها کردن در نوشیدن و سیگار کشیدن

تحقیقات ما نشان می دهد که تعداد 14 تا 15 ساله گزارش آنها تا به حال مورد استفاده شاهدانه کاهش یافت و از 19 درصد در سال 2012 به 14 درصد در سال 2018 است. کسانی که گزارش شده با استفاده از در ماه گذشته کاهش یافت و از 10 درصد به 8 درصد بیش از مدت مشابه. تغییرات اخیر متوسطی هستند اما آنها به دنبال قابل توجهی کاهش در مصرف کانابیس در میان دانش آموزان دبیرستانی بین سال های 2001 و 2012.

من زودتر تحقیقات نشان داد جوان زلاند نو نیز کمتر احتمال دارد به نوشیدن و یا از نظر جنسی فعال تر از خود 1990s شد. و نیوزیلند نیست و این کشور تنها به رعایت یک قطره در نوجوانان استفاده از مواد مخدر بیش از دو دهه گذشته.

نوجوانی, سیگار کشیدن و مصرف الکل کاهش یافته و تقریبا در تمام کشورهای OECD و نوجوانان شاهدانه استفاده کاهش یافته است از اوایل 2000s در بسیاری از کشورها از جمله استرالیا انگلیس و کانادا (pre-قانونی) و چندین کشور اروپایی است.


ادامه مطلب: عمل شاهدانه قوانین به اجرا در آمد اما آنها ممکن است آنچه که شما برای امیدوار


اگر چه محققان آمریکایی دیده اند مشخص شده تغییر در دبیرستان نگرش دانشجويان نسبت به حشیش, با کمتر, نوجوانی تفکر از آن به عنوان مواد مخدر مضر آنها کرده هیچ افزایش شاهدانه استفاده کنید.

مطالعات جداگانه ای رسیده نتیجه رسیدند که کاهش مصرف کانابیس است که در ارتباط با کاهش نرخ نوشیدن و سیگار کشیدن در میان نوجوانان است.


ادامه مطلب: چرا NZ شاهدانه که لایحه نیاز به توقف صنعت از تاثیر گذار بر سیاست


اروپایی تحقیقات کمک می کند به توضیح ما یافته. با توجه به مطالعه نروژی افراد جوان ابراز تمایل بیشتری به تلاش شاهدانه در سال های اخیر اما تا به حال کمتر فرصت به انجام این کار. این به نظر می رسد چرا که افراد جوان هستند و هزینه کمتر به صورت چهره به چهره با دوستان خود در شب – وضعیت زمانی که کانابیس به طور معمول رخ می دهد.

یک توضیح دیگر برای کاهش مصرف کانابیس در 14 تا 15 ساله است که مردم شروع مسن تر از در گذشته است. تحقیقات نشان می دهد متوسط سن زمانی که افراد جوان برای اولین بار سعی کنید الکل و حشیش رفته است تا در سال های اخیر در نیوزیلند و استرالیا و آمریکا. نزدیک نظارت توسط پدر و مادر و [تغییر نگرش به سیگار کشیدن و نوشیدن] در میان افراد جوان خود را به نظر می رسد برای بازی در یک نقش است.

قانونی و دسترسی به حشیش

یکی از این اظهار داشت: هدف از شاهدانه قانون و کنترل لایحه زلاند جدید رای گیری خواهد شد در ماه سپتامبر است برای محافظت از “سلامت و رفاه زلاند جدید مردم به خصوص جوانان از طریق محدود کردن دسترسی آنها به حشیش”.

یک استدلال این است که چون فروشندگان مواد مخدر نپرسید برای سن ID, بهترین راه برای محافظت از افراد جوان از شاهدانه است که به legalise آن و اجرای دقیق R20 محدودیت سنی. برخی از حمایت این با شواهد از آمریکا است که به رسمیت شناخته شده استفاده شاهدانه نشان می دهد که نوجوانان استفاده افزایش یافته است و در برخی از کشورها کاهش یافته است. اما این استدلال را نگه ندارد تا به بررسی دقیق.

اولا شاهدانه استفاده شده است کاهش در بسیاری از کشورهای غربی که در آن حشیش استفاده غیر قانونی باقی مانده است از جمله نیوزیلند. این به نظر می رسد بخشی از گسترده تر تغییر در نوجوانان رفتار و نه در پاسخ به تغییر سیاست.

کاهش نوجوان شاهدانه استفاده در ایالات متحده است که باید decriminalised تفریحی شاهدانه ثابت نمی کند که شاهدانه محدودیت سنی کار می کنند. نه, نوجوانی, حشیش استفاده کرده است به احتمال زیاد کاهش یافته است در این کشورها به همین دلیل آن کاهش یافته و در جای دیگر: افراد جوان در حال گذراندن [زمان کمتر با دوستان خود] و فرصت کمتری برای استفاده از مواد مخدر به طور کلی.

آن است که به خوبی شناخته شده است که نوجوانان دسترسی به الکل و تنباکو در درجه اول از طریق دوستان و خانواده از خرده فروشان.

چرا شاهدانه بود هر گونه متفاوت است ؟ با توجه به پیش نویس قانون اجازه می دهد تا شاهدانه در حال رشد برای استفاده شخصی از آن را بسیار محتمل است که قانونی خواهد شد در نتیجه افزایش دسترسی از طریق افراد جوان را در شبکه های اجتماعی.

وجود دارد برخی از دلایل خوبی برای اصلاح نیوزیلند شاهدانه ، تعصبات در هر سطح از سیستم عدالت معنی [مائوری هستند بیشتر احتمال دارد به صورت جریمه و حبس] در مقایسه با غیر مائوری شاهدانه کاربران است. ممنوعیت همچنین باعث می شود آن را سخت تر برای مردم را به دنبال کمک خود را برای استفاده از مواد مخدر به دلیل ترس از محاکمه.

اما این ایده که legalising شاهدانه را به نحوی آن را کمتر در دسترس به افراد جوان واقعا نمی پشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de