Teck منابع خارج برنامه به صورت عمده آلبرتا cenovus پروژه

تورنتو — ونکوور مبتنی بر تک منابع با مسئولیت محدود. اعلام کرده است که خروج قانونی نرم افزار به صورت عمده آلبرتا cenovus پروژه بود که برای تصویب توسط دولت فدرال این هفته است.

تک مرزهای بود cenovus معدن حدود 20 میلیارد دلار بود که پیشنهاد می شود ساخته شده در شمال آلبرتا 110 کیلومتری شمال فورت مکمورری.

Teck مدیر عامل و رئیس جمهور همین لیندسی گفت: در نامه ای به وزیر فدرال محیط زیست و تغییرات آب و هوایی است که آنها تا به حال ساخته شده “تصمیم دشوار” برای خروج از برنامه که قرار بود به رای در این روز سه شنبه در اتاوا.

“بازارهای سرمایه جهانی به سرعت در حال تغییر و سرمایه گذاران و مشتریان به طور فزاینده ای به دنبال حوزه های قضایی به یک چارچوب در جایی که آشتی توسعه منابع و تغییر آب و هوا به منظور تولید تمیزترین ممکن است محصولات” نامه متحده است. “این هنوز وجود ندارد امروز در اینجا و متاسفانه رو به رشد بحث در اطراف این موضوع قرار داده مرزی و شرکت ما مستقیما در پیوند بسیار گسترده تر از مسائل که نیاز به حل و فصل شود.

“در این زمینه آن است که در حال حاضر مشهود است که هیچ سازنده مسیر رو به جلو برای این پروژه است.”

وزیر محیط زیست و آب و هوا تغییر Jonathan ویلکینسون و وزیر منابع طبیعی و آرام O’Regan یک بیانیه مشترک صادر اواخر یکشنبه که در آن آنها را تایید کرد که دولت دیگر خواهد بود تصمیم گیری در این موضوع است و آنها احترام Teck را “تصمیم دشوار” برداشت.

“بخش مهمی از اقتصاد کانادا ساخته شده است در ما منابع طبیعی بخش و کارگران در سراسر کشور است که طراحی آن برای نسل” آنها در بیانیه ای گفت:. “دولت ما متعهد به توسعه منابع طبیعی پایدار و خوب ایجاد طبقه متوسط شغل. یک اقتصاد قوی و تمیز کردن محیط زیست باید دست به دست.”

مرز پروژه ام را به تولید رفته در 2026 و تولید بیش از 250 ، 000 بشکه نفت در هر روز. این مقدار به حدود چهار میلیون تن از انتشار گازهای گلخانه ای در هر سال از تولید آن است.

آلبرتا برتر جیسون کنی گفت در توییتر یکشنبه شب که خروج از برنامه “اخبار ویرانگر برای اقتصاد کانادا است.

“آلبرتا دهکدهای از دست داد و این فرصت را برای 7000 شغل و کانادا دهکدهای از دست داد و این فرصت را برای $70 میلیارد دلار در مالیات و حق امتیاز درآمد است که می تواند به تامین مالی سخاوتمندانه ما خدمات اجتماعی بیش از چهار دهه آینده.”

این خبر تنها چند ساعت پس از آلبرتا دولت اعلام کرد که آنها تا به حال ساخته شده است توافق نامه با گروه های بومی در منطقه مورد پروژه.

نخست وزیر ترودو دفتر در بیانیه ای گفت که نخست وزیر صحبت کنی در مورد تک تصمیم و هر دو آنها به توافق برسند “بر اهمیت کانادا منابع طبیعی بخش به اقتصاد ما.”

“نخست وزیر مجددا دولت کانادا تعهد به کار با آلبرتا و منابع بخش به بخش حفظ و ایجاد شغل خوب و برای اطمینان از پاک رشد پایدار برای کانادایی ها” بیانیه می خواند.

این بیانیه در ادامه می گویند که ترودو کنی و همچنین صحبت در مورد پروژه راه آهن محاصره و اثرات آنها بر اقتصاد کانادا.

پس از آن اعلام شد, تک Frontier پروژه مواجه شده است و قریب به اتفاق انتقاد از انواع گروه های زیست محیطی و همچنین به عنوان پزشکان عمومی و آمار و ارقام.

کیت استوارت ارشد انرژی استراتژیست در صلح سبز کانادا در بیانیه ای گفت: به CTVNews.ca که پروژه “را نمی اقتصادی و یا آب و هوا حس.”

“در حال حاضر که آن را از روی میز امیدوارم ما می تواند تمرکز بر پروژه است که به ایجاد شغل واقعی حل بحران آب و هوا,” او گفت:.

استوارت افزود که صلح سبز ارائه خواهد شد دقیق تر نظر در روز دوشنبه.

در اوایل این ماه کانادا انجمن پزشکان برای محیط زیست (کیپ) نامیده می شود برای دولت به اخراج نمی جامعه نگرانی در مورد پتانسیل افزایش نرخ سرطان و مواد غذایی و آلودگی و آلودگی در نامه ای امضا شده توسط 175 کارشناسان بهداشت و درمان.

بیش از 40 برندگان جایزه نوبل از جمله کانادا نویسنده آلیس مونرو و متعدد دانشمندان در حال امضای نامه ای است که به نظر می رسد در نگهبان سایت در روز جمعه و به نام دولت به رد تک Frontier پروژه.

نامه ای به نام پروژه “رسوایی” و با اشاره به این که گسترش سوخت فسیلی بخش است “کاملا ناسازگار با (دولت کانادا) اخیر تعهد به net-zero گاز گلخانه ای, گازهای گلخانه ای تا سال 2050.”

بیش از 100 جوانان آب و هوا فعالان و حتی برنامه ریزی برای اعتصاب غذا در اتاوا برای متوقف کردن این پروژه است.

کانادا یکی از بدترین آلوده سرانه در G20 با توجه به نوامبر گزارش از شفافیت آب و هوا. و استان های با بیشترین تولید گازهای گلخانه ای در کشور است, Alberta.

مشترک نقد و بررسی پنل گزارش را در ماه ژوئیه سال 2019 برای Frontier پروژه اظهار داشت که “اگر چه ما وجود دارد که مهم خواهد بود جانبی پروژه و اثرات تجمعی در محیطی خاص قطعات و جوامع بومی … از نظر ما این اثر به توجیه و مرزی پروژه در جهت منافع عمومی است.”

وب سایت این شرکت وعده داده است که پروژه تولید از 7000 شغل در طول ساخت و ساز و 2500 شغل به طور منظم در طول عملیات چیزی است که مردم امیدوار بود تزریق انرژی به یک اقتصاد هنوز از صدمه زدن به کاهش قیمت نفت و 2016 آتش سوزی.

اما با وجود این شرکت ادعاها که این پروژه خواهد بود از لحاظ اقتصادی قابل دوام موسسه اقتصاد انرژی و تجزیه و تحلیل مالی (IEEFA), یک سازمان است که به نظر می رسد به مسائل اقتصادی مرتبط با بخش انرژی و محیط زیست گفت: در ماه ژانویه سال 2020 بیانیه ای که تک مرزی تا به حال اغراق آمیز خود سود بالقوه توسط پایگاه آنها در دراز مدت قیمت نفت پروجکشن “در بیش از 95 دلار در هر بشکه” برای بسیاری از 2026-2066 که IEEFA به نام “بیش از حد خوش بینانه است.”

روز جمعه Teck منابع منتشر شده خود را در سه ماهه چهارم نتایج جستجو برای 2019 که نشان داد ناامید کننده بازده خود را در مقایسه با سال 2018 اعداد.

در این نامه اعلام Teck منابع تصمیم به عقب نشینی از برنامه مدیر عامل همین لیندسی گفت که آنها “نه صرفا shying دور از جنجال” خروج.

“Frontier, اما, ظاهر گسترده تر بحث بر سر تغییر آب و هوا و کانادا نقش مهمی در پرداختن به آن است. امید ما این است که خروج از این روند اجازه خواهد داد که کانادایی ها برای تغییر به یک بزرگتر و مثبت تر بحث و گفتگو در مورد مسیر رو به جلو,” او نوشت. “در نهایت که باید بدون بلندی نظارتی مهلت است.”

در این نامه همچنین افزود که این شرکت افتخار از “روابط قوی” آن را تشکیل داده بود با جوامع در منطقه به ویژه گروه های بومی.

تک مرزی تا به حال سود موافقت نامه با 14 گروه های بومی در این منطقه است. برخی از بومی بزرگان مخالف این پروژه گفت: این معدن را “از بین بردن این زمین به طور کامل” اما دیگران بر این باور بودند که فرصت شغلی نمی تواند رد.

صحبت کردن به اخبار CTV قبل از اعلام تک مرز خروج ران Quintal, رئيس جمهور از فورت مک کی Metis جامعه انجمن گفت و گو است که جوامع تا به حال شده است قادر به با این شرکت به او ایمان بیشتر در این پروژه است.

او همچنین صحبت از نیاز به وجود دارد به “تکامل ما مردم بومی او گفت:” مردم خود “زندگی بر روی زمین و استفاده از خز به عنوان وسیله ای قادر به زندگی می کنند” در گذشته است.

اما زمانی که تجارت خز خشک او گفت: “در نهایت آنچه در آن بود کشتن اقتصاد برای جامعه ما پس مردم ما تا به حال به بیرون رفتن و پیدا کردن راه های دیگر برای ساختن یک زندگی که در روغن شن و ماسه.

“اگر آنها به نوبه خود از نفت ماسه فردا من جامعه را از گرسنگی مردن.”

با فایل های از CTVNews.ca نویسنده بن عموزاده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de