تکنولوژی را تهدید حقوق بشر در مبارزه با کروناویروس

می توانید حقوق بشر برای زنده ماندن COVID-19? به عنوان آن می شود بیشتر احتمال دارد که این ویروس را تحت تاثیر قرار ما در امواج متعدد در سال آینده, دولت در حال دست و پنجه نرم کردن با چه کاری انجام دهید برای به حداقل رساندن مرگ و میر تا واکسن ایجاد شده است.

بسیاری از ما تبدیل شدن به آشنا با تکنیک های اجتماعی فاصله و در عین حال برخی استدلال می کنند آن را به اندازه کافی نیست. برخی از تحلیلگران نقطه به نقطه چین و اسرائیل و سنگاپور و کره جنوبی و تایوان به عنوان مدل در فشار و برگشت برابر گسترش SARS-CoV-2 نشان می دهد عمده فروشی منو از تکنیک های.

به نظر می رسد که گسترده تست تهیه و به درستی مجهز به پرسنل پزشکی تنها آغاز راه برای شکست یک بیماری مانند COVID-19. روش های تهاجمی مانند ردیابی نرم افزار تشخیص چهره, تکنولوژی ردیابی معاملات کارت اعتباری با استفاده از تلفن همراه اطلاعات فیلم و ارسال اطلاعات دقیق از مبتلا ارائه ابزار های اضافی برای دولت ها عمل می کنند.

انتاریو برتر داگ فورد به نام برای تماس با ردیابی برنامه.

در عین حال این تکنیک را نقض برخی از ارزش های لیبرال دموکراتیک رژیم. حقوق بشر و آزادی جنبش حق حریم خصوصی در حال ظهور داده حقوق و حق به فراموشی سپرده شود همه تهدید تهاجمی اقدامات صورت گرفته توسط دولت. با توجه به چالش های COVID-19 آیا دولت باید یک انتخاب ؟

حقوق بشر ممکن است فراگیر در زبان سیاست جهانی را تداوم بستگی به اقدامات افراد و دولت است. ما این را دیدم زمانی که کانادا در زمان و هزینه ایستادگی در برابر عربستان سعودی زندانی کردن فعالان حقوق بشر در سال 2018 است.


ادامه مطلب: آنچه بزرگترین چالش برای آینده حقوق بشر ؟ ما مردم هستند


قدرت شیفت

برش لبه فن آوری در حال حاضر طراحی شده توسط هوش مصنوعی (AI) و داده های بزرگ. فن آوری اساسا تغییر توزیع قدرت بین فردی افراد است که به ارائه داده ها و اشخاص است که می تواند حس و استفاده از این اطلاعات. مقدار جوهر است ریخته شده است که چگونه گوگل می داند ما را بهتر از ما خودمان می دانیم. کمتر شده است در مورد چگونه هوش مصنوعی و داده های بزرگ پیشنهاد دولت فرصت هایی را برای محدود کردن حقوق بشر است.

یک فاجعه مانند COVID-19 نیروهای لیبرال دموکراسی برای مقابله با تنش بین حفاظت از حقوق فردی و مقابله با یک تهدید وجودی برای ما جمعی راست به سلامت. دموکراسی تا مطمئن شوید باید خود مشکلات.

به طور کلی آنها بهتر حفظ و طرفداران حقوق بشر از عدم دموکراسی. اما قابل توجه سرعت COVID-19 ارائه شده است برخی از دموکراسی را از دیگر نقاط قوت — شور و مشورت نمایندگی پاسخگویی — آهسته و در برخی از حواس انسدادی برای پاسخ به این ویروس.

فن آوری های موجود را می توان در افزایش پاسخ های دولت. ردیابی تلفن همراه برج درخواستهای و مکان های GPS در حال حاضر استفاده شده است توسط برخی از دولت ها برای کمک به اجرای قرنطینه. اپل و گوگل در حال کار با هم در یک نرم افزار است که با استفاده از بلوتوث برای هشدار به افرادی که با آنها در تماس با مثبت COVID-19 مورد است. دیگر برنامه های مشابه وجود دارد در سنگاپور و اروپا است.


ادامه مطلب: چگونه شهر هوشمند تکنولوژی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای اندازه گیری فاصله اجتماعی


برخی از شهرداری های شخصی, اطلاعات پزشکی از بیماران مبتلا به COVID-19 بین سلامت عمومی و اولین پاسخ واحد است. هوش مصنوعی نیز مفید بوده و در بسیاری از راه های مبارزه با COVID-19 از آزمایشگاه به بیمار تنظیمات در تشخیص و تجزیه و تحلیل از این بیماری خود را به کمک به اپیدیولوژی مدل جنبش و آینده از ویروس.

این فن آوری تکیه بر داده های بزرگ است که یک تنش برای لیبرال دموکراسی در خاص است. بهره گیری از فن آوری در جنگ علیه COVID-19 ممکن است تلاش های دولت موثر تر به خصوص در مورد یک بیماری همه گیر در هنگام مخاطرات بسیار بالا است. اما اثرات آنها بر حقوق پس از همه گیر ممکن است غیر قابل برگشت.

حتی اگر مراقبت از گرفته شده است برای محافظت از حریم خصوصی از داده های مکان از جمله مفاد دور از کامل است. در پایان روز اطلاعات باید در جایی ذخیره می شود که باعث می شود آن را به طور بالقوه در معرض خطر هک. دولت باید اعتصاب تعادل بین, پاسخ به همه گیر و حفاظت از کلید حقوق بشر است.

سیاست های عمومی و حفظ حریم خصوصی

این عمل تعادل است که اغلب دشوار است برای دموکراسی به دلیل ارزش و تعهد به حقوق و حریم خصوصی. اما این نگرانی ها نیست تحولات جدید است.

COVID-19 قرار داده و اهمیت خود را به سیاست های عمومی در جلو و مرکز. این بحران نشان می دهد که همزیستی میان داده های بزرگ و AI به ارائه اطلاعات مربوطه که بر اساس آن دولت می تواند اقدام است. این ابزار می تواند اغوا کننده و مشکل ساز با توجه به ماهیت تکنولوژی است.

فراتر از داده ها و حریم خصوصی حقوق دولت نیست و حتی شروع به دست و پنجه نرم کردن با تعصبات و تبعیض ساخته شده به الگوریتم است که قدرت AI. این مشکلات مطرح ظریف تر اما کمتر مهم تهدید به حقوق بشر رفتن به جلو. با سرمایه گذاری در هوش مصنوعی مداوم در سرعت قابل توجه حتی به عنوان ما خود جدا مفید بودن آن در این بیماری همه گیر در هنوز هم در شکل گیری مراحل قابل تامل است.

در حال حاضر هوش مصنوعی میدان است که عمدتا تحت کنترل منافع شرکت های بزرگ. این تحولات همچنین نشان می دهد دولت باید عمل کند اما آنها باید انجام دهند و به عمد و با دقت با توجه به ماهیت تکنولوژی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net