اما که به طور قابل توجهی کاهش یافته است برای کسانی که در سال 2012 آغاز شد با 51 درصد عدم فارغ التحصیل سال 2018 است. کسانی که موفق به تکمیل مدارک تحصیلی خود را یا رها کردن و یا تبدیل به “چوب لباسی روی” در دانشگاه تجزیه و تحلیل یافت. آموزش حداقل سه سال برنامه.

“این یک روند نگران کننده است که نشان می دهد پایین تر و پایین تر می گرداند که رسید به بالاتر و بالاتر سرمایه گذاری در کارشناسی اولیه آموزش و پرورش معلم و با بی حد و حصر شخصی هزینه های” دکتر ویلسون گفت:.

“کمترین [نرخ تکمیل] در حال حاضر تنها دوره و این بسیار تعجب آور است. ما نمی دانیم که بسیار در مورد آنها. نرخ تکمیل نیز پایین تر برای کم عطر دانش آموزان است.”

اتمام نرخ بالاتر برای دانشجویان کارشناسی ارشد.

این ATARs از دانش آموزان ورود به آموزش کاهش بیش از این دهه به 2016; کسانی که با رتبه بین 30 و 50 افزایش پنج برابر در حالی که کسانی که رتبه بندی بین 51 و 60 سه برابر شده است. در ضمن دانش آموزان با ATARs بین 70 و 90 کاهش یافت و تحلیل یافت.

تعداد دانش آموزان ورود از بالاترین عطر براکت ثابت باقی مانده است و در حدود 500. یک عطر بالای 80 نشان می دهد که دانش آموز از بالا می آیند 30 درصد از همگروهی.

اما بیش از 80 درصد از دانش آموزان را ندارند عطر در همه. برخی از وارد برنامه های کارشناسی ارشد با درجه اما حدود 48 درصد از همه دانش آموزان خود را آغاز دوره های آموزش با هیچ سابقه تحصیلی خود را استاندارد.

برخی از تحصیل در موسسات که با استفاده از ATARs مانند استرالیا دانشکده تربیت بدنی و یا Excelsia کالج, در حالی که دیگران باید ورود خود را به عنوان ذکر شده “وارد شده بر روی پایه ای دیگر”.

“این نشان می دهد شفافیت یک مشکل جدی است,” دکتر ویلسون گفت:. “دانش آموزان ورود با کاهش ATARs و کسانی که بدون عطر ضبط شده نشان می دهد سطوح پایین تر از موفقیت است.”

دکتر ویلسون گفت: آموزش های مورد نیاز توانایی علمی. “بزرگترین پیش بینی از یاد شما .. شما است قبل از یادگیری” او گفت:. “اگر مردم در آینده با این سوابق آنها در یک موقعیت برای یادگیری درست است.”

معاون ارشد رئیس جمهور از معلمان فدراسیون کهربا Flohm گفت: معلمان باید برگرفته از بالا 30 درصد از فارغ التحصیلان به “اطمینان تحصیلی دقت مورد نیاز برای تدریس در مدرسه”.

در حال بارگذاری

در NSW دانش آموزان آغاز آموزش درجه از آخرین سال مورد نیاز خواهد بود برای رسیدن به یک اعتبار به طور متوسط در دانشگاه به استخدام وزارت آموزش و پرورش. آنها همچنین نیاز به سه گروه حالیکه در HSC.

مریم رایان دین از آموزش و پرورش در دانشگاه مک کواری گفت: ورود عطر بستگی دارد که چگونه بسیاری از دانش آموزان می خواستم به مطالعه و تا زمانی که این حرفه برگزار شد در بالاتر اعتماد به نفس, تقاضا برای آموزش درجه ادامه خواهد داد به سقوط.

این عطر نیز در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای بی ربط به عنوان تعدادی از دانشگاه ورود گزینه های رشد, او گفت:.

“عملکرد در سال اول دانشگاه خیلی بهتر شاخص از اتمام موفقیت آمیز از عطر یا مدرسه نتایج,” او گفت:. “من با شما موافقم که عملکرد تحصیلی مهم است, برای معلمان, اما چگونه اندازه گیری می کنیم که عملکرد نیز مهم است.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو