معلمان در لبه مورد قرار گرفتن در معرض coronavirus

معلمان نمی خواهد صحبت در مورد نگرانی های خود را در مورد بودن در معرض ویروس اما یک آموزش و پرورش خودی گفت: آنها احساس مانند معلمان خواسته شد تا نسبت به خود قرار داده و در راه آسیب است.

در حال بارگذاری

“وجود دارد ترس وجود دارد که خشم و حس احساس خیانت که آنها در حال … قربانی موثر است.”

استفانی Wescott از دانشگاه موناش مدرسه آموزش و پرورش گفت: معلمان احساس می کنند فراموش شده اند.

“آنها همچنین احساس وجود دارد که یک کلاس چیزی که در اینجا زمانی که بسیاری از مدارس مستقل در حال بسته شدن است اما مدارس دولتی قادر به تصمیم گیری را که برای خود” Ms Wescott گفت.

اما مدارس شروع نوشتن به پدر و مادر درخواست آنها را به آماده شدن برای “به احتمال زیاد” روز هنگام بسته شدن رخ می دهد با وجود نخست وزیر شرکت اظهارات. برخی از آنها حتی جذاب به کارکنان و دانش آموزان را در دست خود sanitiser به عنوان مدرسه سهام کاهش دهد.

خانواده ها خواسته شده است که اجازه دهید به مدرسه می دانم که اگر فرزند خود را نمی قادر خواهد بود برای دسترسی به اینترنت استفاده از لپ تاپ و کامپیوتر رومیزی یا آی پد و یا یک فرد بالغ و یا خواهر و برادر در خانه به حمایت از آنها.

در حال بارگذاری

“معلمان مقطع ابتدایی که شروع به برنامه ریزی برای دانش آموزان قادر به یادگیری از صفحه اصلی در صورتی که مدارس در حال دستور به بستن” یک مدرسه ایمیل به والدین و مراقبین متحده است.

آن را می پرسد پدر و مادر به ارائه یک میزبان از آیتم های فرزند خود را در خانه آموزش و پرورش از جمله تاس, کارت, مداد, لاستیک, حاکمان, ضایعات کاغذ و کتاب و یک مینی سفید هیئت مدیره.

“اگر ما به اندازه کافی توجه کنید قبل از ما نزدیک (به احتمال زیاد به رخ می دهد در برخی از مراحل) … این لوازم اضافی خواهد بود بسیار مفید” پیام متحده است.

عجله در برخی از دست sanitiser نیز مؤثر مدارس. Footscray دبیرستان جدید چند دانشگاه دولتی مدرسه با تقریبا 1000 دانش آموزان خواسته کارکنان و خانواده های آنها را در دست sanitiser روز چهارشنبه خود را به عنوان سهام بودند کم شدن.

ویکتوریا معلم تنظیم کننده ویکتوریا موسسه آموزش نیز اعلام کرد که آماده شد به طور بالقوه بستن دفاتر آن در ملبورن CBD در منافع کارکنان و سلامت جامعه است.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو