آفریقای جنوبی یکی از بالاترین نرخ های سل (TB) عفونت در سطح جهان است. تقریبا 400 000 بیماران سل سالانه است. همچنین شایع ترین علت مرگ در آفریقای جنوبی.

به عنوان TB محققان در دانشگاه کیپ تاون (UCT) در آفریقای جنوبی وجود دارد مقدار زیادی ما در مورد این بیماری است. ما درگیر شده است در شناخت و مداخله در اچ آی وی در ارتباط TB ارزیابی واکسن جدید استراتژی و تعریف چگونه مقاومت به دارو اثرات کنترل بیماری سل در آفریقای جنوبی. ما همچنین با استفاده از bio-نشانگر – قابل اندازه گیری شاخص های موجود در بدن – برای پیش بینی پیشرفت بیماری.

هنوز هم وجود دارد یک معامله بزرگ ما در مورد نمی دانم TB. و هنوز هم وجود دارد مقدار کار انجام شود. که شامل به دست آوردن درک بیشتری از باکتری اساسی زیست شناسی یادگیری بیشتر در مورد چگونه از آن است که گسترش از یک فرد به آینده و راه های تعامل آن با خود انسان میزبان در مراحل مختلف عفونت و بیماری است.

در اینجا سه چیز ما هنوز هم نمی دانم – و آنچه محققان در حال انجام برای پر کردن شکاف دانش.

این که کجا و چرا از گسترش

گسترش سل از فرد به فرد بیشتر درک شده از یک اپیدمیولوژیک نقطه نظر. این به این معنی آن را تا حد زیادی متمرکز بر گزارش موارد و شناسایی انتقال نقاط. اما وقتی که می آید به دقیق مکانیک انتقال کتاب های درسی بیشتر تکیه بر توصیف چگونه افراد آلوده گسترش این بیماری از طریق ذرات معلق در هوا تولید شده توسط سرفه.

ایده های باکتریایی ذرات معلق در هوا شده است پشتیبانی توسط بسیاری از مطالعات است. اما هنوز هم وجود دارد شکاف در درک ما است. ما نمی دانیم که آیا سرفه های لازم برای تولید ذرات معلق در هوا; اگر افراد آلوده تولید این قطرات به طور مداوم; و چه مدت پس از شروع ضد سل در درمان افراد توقف تولید آنها. همچنین ما نمی دانیم که آیا افرادی که آلوده شده اند با TB اما نشان نمی دهد فعال علائم می تواند به گسترش این بیماری است.

برای پاسخ به این سوالات یک تیم تحقیقاتی از UCT و دزموند توتو HIV مرکز در رابطه با تیم از دانشگاه استنفورد دانشگاه امپریال کالج لندن و موسسه تکنولوژی ماساچوست (MIT) در حال انجام یک پژوهش نوآورانه مطالعه در Masiphumelele منطقه ای در کیپ تاون ضربه TB.

در تلاش برای درک بهتر سل از طریق هوا منتقل کنیم قرار دادن بیمار داوطلبان در مهر و موم شده غرفه و جمع آوری 300 لیتر از هوا آنها بازدم تمرکز آن به حدود پنج میلی لیتر از مایع است. پس از آن بسیار دشوار است برای پیدا کردن TB مايکوباکتريوم (که کوچکتر از یک سلول خون) در این مایع انجام شده است با استفاده از فلورسانس به نور تا دیوار mycobacterial سلول. این باعث می شود آنها را آسان تر برای پیدا کردن.

یکی دیگر از UCT تیم به تازگی توسعه یافته سرفه آئروسل نمونه گیری از فن آوری نشان داده است که باکتری سل از شدت عفونی مردم ژنتیکی متفاوت از کسانی که کمتر عفونی. این نشان می دهد که میزبان و پاتوژن تعامل است و به احتمال زیاد مهم تر از باکتری را ژنتیکی را تشکیل می دهند.

بر خلاف باور ما در بر داشت که نسبت قابل توجهی از بیماران با شدت سل مقاوم به دارو فکر به کمتر, ظرفیت انتقال بیماری نیز بسیار عفونی.

چگونه می تواند ما را در درمان سل سریع تر و موثر است ؟

این مهم است برای کوتاه مدت از درمان سل: رژیم درمانی استاندارد متشکل از شش ماه روزانه آنتی بیوتیک است. این است طاقت فرسا برای بیماران و در صورت عدم پایبندی می تواند به ایجاد یک پنجره برای سل باکتری به جهش و تبدیل شدن به دارو مقاوم است.

تحقیقات به کاهش زمان درمان سل به سه روش اصلی که همه ما در حال تلاش: شناسایی آسیب پذیری در سل باکتری است که می تواند مورد سوء استفاده توسط داروهای خاص; تست داروهای موجود در ترکیبات جدید و کشف مواد مخدر است که می تواند مانع از سل باکتری توانایی جهش.

با روش اول درک اساسی ماشین آلات سل باکتری بهتر معنی دانشمندان می توانند بهره برداری از نقاط ضعف آن. به عنوان مثال چگونه یک TB استفاده از باکتری های مختلف کربن منابع مانند قند یا کلسترول برای حمایت از رشد آن? اگر تنها یک راه وجود دارد و سپس ایجاد وقفه در این مسیر و یا واکنش می تواند یک راه بسیار موثر برای درمان سل.

روش دوم تلاش همه در دسترس مواد مخدر در همه در دسترس ترکیب رایج است اما منابع فشرده استراتژی است. مانند برخی دیگر از دانشمندان در سطح جهان ما به دنبال راه حل های جایگزین: به عنوان مثال تست انتخاب ترکیب مواد مخدر در رابطه با ژنتیک برای تعیین که مواد مخدر بیشترین تاثیر را بر روی باکتری توانایی برای زنده ماندن.

ما شده اند با استفاده از رویکرد سوم. آن است که بسیار پیچیده تر و کار ما در این منطقه شده است مداوم برای 16 سال است. آن را خیلی زود برای به اشتراک گذاشتن جزئیات اما ما به زودی چاپ و نشر هیجان انگیز, نتایج, نشان دادن مفهوم که تجربی “ضد تکامل” مواد مخدر می تواند مانع از “جهش ماشین آلات” سل. که افزایش آب و برق از موجود و جدید ضد سل مواد مخدر.

می تواند ما را شکست TB?

در حالی که 10 میلیون نفر آلوده به سل در سراسر جهان هر سال ما معتقدیم که تحقیقات به سل در دهه آینده نتایج عملکرد.

در حال حاضر وجود دارد یک کاهش آهسته سل عفونت در آفریقای جنوبی. این است که به احتمال زیاد مربوط به بهبود شرایط زندگی و کاهش فقر در گروه های آسیب پذیر دسترسی بهتر به مراقبت های بهداشتی و گسترده رول از درمان ضد رترو ویروسی. درمان ضد رترو ویروسی جلوگیری می کند و باعث کاهش مرگ و میر در بیماران مبتلا به اچ آی وی در ارتباط TB.

موسسه ما دارای چراغ راه در تست جدید سل واکسن نامزد دوبله M72/AS01E. در طول 2019, نتایج اولیه آزمایشات پزشکی – که در سایت در آفریقای جنوبی و کنیا و زامبیا در طول سه سال نشان داد 50% میزان موفقیت در جلوگیری از توسعه تمام عیار سل در بزرگسالان جوان در حال حاضر مبتلا به این بیماری است.

دادگاه نه تنها به ارائه این فرصت را به محققان برای درک بهتر پاسخ ایمنی می تواند به محافظت در برابر سل در انسان است. آن را نیز نشان داد که واکسن می تواند ارائه حفاظت طولانی مدت. اگر افراد آلوده نهفته سل می تواند ارائه شده با دوام محافظت در برابر ابتلا به این بیماری سیکل سل انتقال ممکن است قطع شود.

کارآمد تشخيص TB نشان دهنده عمده نیاز برآورده نشده. دو نفر از هر پنج نفر در سطح جهان تشخیص داده نشده باقی می ماند و یا غیر قابل تشخیص است. یک تیم تحقیقاتی در UCT توسعه قابل حمل, باتری عمل مولکولی سل تست استراتژی است که تشخیص TB DNA در خلط. بر خلاف زمان منفعل مورد پیدا کردن این روش را تست تشخیصی از آزمایشگاه به جامعه پس از دور زدن انتقال است. دانشگاه نیز اختراع یک آزمایش ادرار است که بسیار سریعتر و ساده تر و ارزان تر راه برای تشخیص TB. آن است که در حال حاضر در حال توسعه به عنوان یک جامعه مبتنی بر تست غربالگری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو