سل و HIV COVID-19: فوری سوال به سه شیوع برخورد

سل و HIV در برخواهد داشت بار در آفریقای جنوبی نظام سلامت است. وجود دارد یک رابطه نزدیک بین این دو است. حدود 60 درصد از بيماران مبتلا به سل نیز HIV مثبت است. رمان coronavirus (Sars-CoV-2) به احتمال زیاد از نگرانی های خاص برای جوامع با نرخ بالای سل و ایدز است. Sars-CoV-2 و در نتیجه بیماری (COVID-19) نشده اند به طور کامل تحقیق و درک نشده است. اما گمانه زنی ها بر اساس رفتار دیگر ویروس ها و بیماری های مزمن را افزایش می دهد نگرانی هایی است که HIV و بيماران مبتلا به سل ممکن است در معرض خطر بالاتر ابتلا به بیماری شدید. امیلی وانگ پاسخ برخی از سوالات.


افرادی هستند که با TB بیشتر مستعد ابتلا به عفونت با SARS-COV-2?

SARS-COV-2 هدف اصلی این است که ریه ها که باعث التهاب در بافت ظریف که معمولا اجازه می دهد اکسیژن برای انتقال به خون. در موارد خفیف COVID-19 فقط می تواند باعث سرفه اما در موارد شدید ریه ها می توانند با پر التهاب و سیالات ساخت آن را بسیار دشوار است برای آنها را به ارائه اکسیژن کافی به بقیه بدن. در افرادی که در غیر این صورت سالم ترین موارد COVID-19 خفیف یا متوسط است.

در این زمان من آگاه هستم از هر گونه اطلاعات است که به طور مستقیم آدرس اینکه TB باعث می شود افراد بیشتر مستعد ابتلا به COVID-19. اما از چینی ها تجربه ما دیده می شود که افراد مبتلا به بیماری مزمن ریه هستند بیشتر احتمال دارد به افزایش شدت COVID-19. بر این اساس ما نگران آن است که مردم با تشخیص TB فعال و یا افراد در حال حاضر تحت درمان سل ممکن است افزایش خطر ابتلا شدید COVID-19 بیماری اگر تبدیل شدن آنها مبتلا به SARS-COV-2.

نیز وجود دارد افزایش به رسمیت شناختن است که پست-TB ریوی مزمن بیماری می تواند مهم در دراز مدت نتیجه TB. ما نگران آن است که این نیز می تواند تحت تاثیر قرار COVID-19 شدت. پس از TB, مردم می توانند bronchiectasis – آسیب مزمن به راه های هوایی ریه. این می تواند مستعد ابتلا به سایر عفونت ریه. یکی دیگر از بیماری ریوی – بیماری انسدادی مزمن ریوی – می تواند ناشی از استفاده از توتون و تنباکو و یا با تغییرات چپ در ریه پس از TB.

حتی اگر هیچ اطلاعات در مورد اثر پس از سل و بیماری های ریوی در COVID-19 در این نقطه ما نگران آن است که افرادی که به سل در گذشته شده اند و در سمت چپ با برخی از آسیب ریه – ممکن است سخت تر و شدید با COVID-19.

آنچه در مورد افراد آلوده به HIV

نیز وجود دارد بسیار کمی داده ها به راهنمای ما در اینجا. اما ما می دانیم که به طور کلی عفونت HIV دارای اثرات عمیقی بر سلامت ریه و ایمنی. این است که چرا عفونت HIV را افزایش می دهد حساسیت به هر دو مايکوباکتريوم توبرکلوزيس (Mtb) – باکتری است که باعث TB – عفونت و سل بیماری است. بنابراین ما نگران آن است که عفونت HIV نیز ممکن است تحت تاثیر قرار SARS-COV-2 عفونت و COVID-19 شدت.

اما بسیاری از کارشناسان فکر می کنم که افرادی که در درمان ضد رترو ویروسی و ویروسی که بارهای در حال سرکوب احتمالا باید زمان بهتری با COVID-19 از مردم که نیست. بسیار مهم است که مردم در حفظ و مصرف خود HIV داروها در سراسر هر گونه اختلالات را ناشی از زمان COVID-19 بیماری همه گیر.

چه خواهد شد تاثیر SARS-COV-2 اپیدمی در سل و HIV خدمات در آفریقای جنوبی است ؟

این یک نگرانی عمده است. حتی کشورهای با بهتر منابع ملی نظام سلامت به سرعت در حال تبدیل ضعف به عنوان COVID-19 اپیدمی بازدید.

آفریقای جنوبی بزرگترین برنامه ضد ویروسی. پیشرفت های بزرگ ساخته شده است. حتی در KwaZulu-Natal, کانون اپیدمی اچ آی وی در آفریقای جنوبی, جدید نرخ ابتلا به عفونت HIV شده اند انداختن. دلیل این است که از تلاش فوق العاده ای برای آزمایش مردم و قرار دادن مردم در درمان ضد ویروسی در پایدار راه است. عوامل دیگر شامل برنامه های ملی مانند داوطلبانه پزشکی نر ختنه.

این کشور نیز شروع به کاهش دید در TB نرخ. ما فکر می کنم این مربوط به پیشرفت در درمان HIV پوشش. این خبر خوبی است. اما این نتیجه از گسترده بهداشت عمومی برنامه هایی که گرفته اند یک مقدار زیادی از زمان و تلاش برای راه اندازی و بهینه سازی. و آنها هنوز هم چالش کمبود نیروی انسانی و منابع سیستم.

ما بسیار نگران تاثیر که COVID-19 اپیدمی می تواند در HIV و TB خدمات.

فکر می کردم در حال حاضر رفتن به چگونه به سعی کنید برای حفظ این مهم HIV و TB خدمات. در نور قریب الوقوع بحران بهداشتی توجه است که چگونه برای حفظ پایدار دسترسی به HIV و TB مراقبت. رئیس جمهور در بيمارستانها (این طرح) و آفریقای جنوبی و اچ آی وی پزشکان جامعه در حال تلاش برای رسیدگی به این. برای مثال آنها اصرار به سیستم بهداشت و درمان را به مدت شش ماه از antiretrovirals در دسترس مردم برای صرفه جویی در آنها را از نیاز به مراجعه به درمانگاه خود را هر ماه.

وجود دارد احتیاطی اضافی است که افراد مبتلا به سل و TB/HIV را می کشد ؟

این بسیار مهم است که مردم اطمینان از عرضه خود به اچ آی وی و سل داروها و آنها را به طور منظم.

در این مرحله تمام آفریقای جنوبی باید غذای تماس های ساخته شده توسط رئیس جمهور به تمرکز بر روی پایه و بهداشت و مداخلات مانند مکرر شستن دست و همچنین پیاده سازی اجتماعی فاصله به میزان حداکثر. که به معنی اجتناب از تماس با گروه از افراد خارج از خانواده و ماندن در منزل به شدت.

همه این اقدامات بسیار مهم است که آیا کسی است که شخصا در معرض خطر بالاتر ابتلا به عفونت های شدید و یا برای افرادی که ممکن است شخصا در خطر بیشتر بیماری شدید اما ممکن است یک عضو خانواده یا HIV مثبت و یا همسایه ای که می افتد به هر یک از این دسته بندی ها.

در این مرحله ملی توصیه به اعمال هر کس. آفریقای جنوبی نیاز به آنها را بسیار جدی بگیرد چرا که میلیون ها نفر از مردم هستند immuno-مهار شدند با توجه به HIV و یا برخی از ریه سازش با توجه به قبل از عفونت سل.

خواهد شد هر یک از تحقیق بر روی واکسن در آفریقای جنوبی تواند مفید باشد در جستجو برای یک COVID-19 واکسن?

این واقعیت است که آفریقای جنوبی قوی آزمایش واکسن زیرساخت برای هر دو سل و اچ آی وی است که بدون شک به نفع خود بهره برداری وقتی که می آید به فکر کردن در مورد COVID-19 واکسن توسعه است. وجود دارد در حال حاضر نامزد COVID-19 واکسن در انسان آزمایش. شرکت مدرن در همکاری با موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در آمریکا از آغاز آزمایش بالینی یک mRNA ژن کانديد واکسن. نامزدهای دیگر نیز در حال توسعه است. هنگامی که این آماده برای بزرگتر, مقیاس انسانی, تست, جهانی, جامعه علمی تقریبا قطعا استفاده موجود در واکسن آزمایشی شبکه برای انجام این تست است. از آنجا که از هر دو HIV و TB تلاش های تحقیقاتی به تاریخ آفریقای جنوبی است که به خوبی نشان داده شده است.

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im