تورنتو — هنگامی که اکثر مردم فکر می کنم در مورد اشتباه در اظهارنامه مالیاتی خود را و ترس اغلب در اطراف چک کردن جعبه اشتباه و یا گم حقایق کلیدی است که ممکن است منجر به آژانس درآمد کانادا (CRA) به حسابرسی آنها.

اما به گفته کارشناسان پرهزينه ترين مالیات اشتباهات ساخته شده توسط کانادایی ها معمولا مربوط به از دست رفته کسر و عدم درک در مورد اینکه آیا آنها نیاز به فایل.

در اینجا پنج اشتباهات پرهزینه برای جلوگیری از زمانی که کنار هم قرار دادن بازگشت خود را در این سال:

نه پر کردن در تمام

اگر شما نمی توانید یک سکه تنها در طول سال مالیاتی, عدم به اظهارنامه مالیاتی تنها leadto بیشتر پول که در جدول سمت چپ.

“یکی از رایج ترین اشتباهات است نه پر کردن دلیل این که شما نمی فکر می کنم شما به اندازه کافی درآمد و یا شما نمی باید درآمد و در همه حال” لیزا gittens می ارشد مالیاتی حرفه ای در H&R Block گفت CTVNews.ca با تلفن در اوایل این ماه.

“زمانی که شما در حال زندگی در کانادا شما باید با پر کردن است.”

با توجه به gittens می, دانش آموزان, افراد جوان ماندن در خانه پدر و مادر و بیکار هستند بیشتر در معرض ابتلا به این اشتباه است که آنها را مانع از این ادعا برخی از اعتبار مالیاتی و مزایای که همه کانادایی ها حق دارند بدون در نظر گرفتن درآمد خود را پایه.

این شامل کانادا اولاد جهانی مزایای مراقبت از کودکان و GST/HST اعتباری و اعتبارات استانی مانند اقدام آب و هوا انگیزه. نگه داشتن در ذهن است که پدر و مادر هر دو باید اظهارنامه مالیاتی به منظور دریافت کانادا کودک بهره مند شوند.

شما همچنین می توانید ادعا می کنند چیزهایی مثل هزینه های درمانی و هزینه های آموزشی و مراقبت از کودک هزینه اگر شما نمی هر گونه درآمد. و به عنوان gittens می یادداشت بیشتر هزینه های شما می توانید نوشتن بیشتر شانس شما بازپرداخت را انجام دهید.

Gittens می اشاره می کند که این به ویژه مهم برای دانش آموزان به فایل های خود را برمی گرداند به منظور ایجاد اعتبار با سازمان تنظیم مقررات.

“بسیاری از دانش آموزان فایل نیست چرا که آنها هیچ درآمد اما پس از فارغ التحصیل می شوند و شروع به کسب درآمد درآمد آنها هیچ اعتباری با سازمان تنظیم مقررات,” او توضیح داد.

این ادعا نیست هزینه های درمانی

هزینه های درمانی تحت پوشش استان خدمات بهداشتی و درمانی و یا برنامه ها مزایای دیگر معمولا غفلت منطقه به خصوص برای کم درآمد و با درآمد متوسط کانادایی.

“هنگامی که هزینه های پزشکی خود را در حال بالا در مقایسه با درآمد خود را شما می توانید یک هزینه پزشکی مکمل های غذایی است که بازپرداخت بخشی از هزینه های درمانی شما ادعا کرد” گفت: gittens می.

این نوع از هزینه ها می تواند شامل چشم امتحانات هزینه های دندانپزشکی تحت پوشش بیمه, پزشکی, لوازم و هزینه های سفر. در این سال برخی از شاهدانه محصولات در حال حاضر در نظر گرفته واجد شرایط برای هزینه پزشکی اعتبار مالیاتی, اگر شما یک نسخه از.

شما واجد شرایط برای ادعای سه درصد از درآمد خود را و یا حداکثر $2,325 برای هزینه های پرداخت شده در هر دوره 12 ماهه منتهی به 2019.

برای آینده مالیات سال gittens می توصیه تکمیل تمام امتحانات متفرقه پزشکی و چک آپ سالانه نسبت به پایان سال به سرمایه گذاری در بازگشت و آن را آسان تر به سازماندهی خود رسید.

“هنگامی که شما به همه کسانی که چشم امتحانات و آزمون های دندانپزشکی مراقبت از گرفته شده در پایان سال رسید همه وجود دارد را برای شما به ادعا می کنند مالیات خود را,” او گفت:.

گزارشدهی نادرست درآمد از سمت خود کار

این که آیا شما در حال ساخت پول اضافی توسط رانندگی Uber, میزبانی مردم در Airbnb و یا درآمد کمی سمت پول نقد آنلاین شما می خواهید را به مطمئن شوید که شما در حال ضبط آن به عنوان درآمد خود اشتغالی درآمد.

“شما می خواهید تا مطمئن شوید که شما نیز کمک به طرح بازنشستگی کانادا بر اساس آن درآمد” یادداشت gittens می.

اگر شما برنامه ریزی در این ادعا هیچ گونه هزینه های مربوط به آن درآمد (به عنوان مثال هزینه های مربوط به وسیله نقلیه خود را در خانه و یا هزینه های سفر) مطمئن شوید که شما باید رسید آن را به بالا.

درآمد سرمایه گذاری از دست رفته

قبل از پر کردن توجه داشته باشید خود را سرمایه گذاری جریان و مطمئن شوید که شما دریافت یک T-لغزش برای هر یک از آنها. سرمایه گذاری جریان شامل چیزهایی مانند حساب های پس انداز است که ایجاد علاقه مالیاتی رایگان حساب های پس انداز (TFSA) و ثبت نام پس انداز بازنشستگی برنامه (RRSPs).

این ورقه در آمده در قالب یک بیانیه سالانه از هر گونه سرمایه گذاری شما برگزار می شود و در سال 2019 نشان دادن کل درآمد شما به دست آورده در طول سال و کل هزینه های متحمل شده از جمله به عنوان مشاور سرمایه گذاری خوراک (که معافیت).

“درآمد گاهی اوقات از دست رفته چون مردم درک نمی کنند چه مقدار از آنها به دست آورده ایم در سرمایه گذاری های خود را در هر سال” آرماندو Minicucci مالیاتی متخصص در Grant Thornton گفت CTVNews.ca توسط تلفن.

“این است که به طور کلی رایج ترین منطقه ای که در آن فرد مودیان مالیاتی می برد.”

پر کردن بیش از حد زود

این پرنده در اوایل همیشه نمی توانید از شر worm, به خصوص وقتی که می آید به مالیات است.

“کسانی که در اوایل filers که به امید دریافت بازپرداخت خود را حق دور تمایل به از دست برخی از اسناد که آیا آن T4 را از کارفرمایان خود را و یا سرمایه گذاری ورقه از بانک” Michael Davis ارشد مالیاتی متخصص در H&R Block گفت CTVNews.ca توسط تلفن.

نه تنها می تواند به این علت شما را به یک متمم به بازگشت خود را, آن می تواند شما را در خطر از تحمیل مجازات برای گزارشدهی نادرست درآمد خود را اگر شما را به یک عادت آن است.

“اگر شما موفق به گزارش همان نوع درآمد در back-to-back سال از آن می تواند در مجازات,” دیویس گفت:.

مارس 30 روز گذشته به فایل خود را 2019 مالیات بر درآمد بازگشت. اگر شما مدیون به سازمان تنظیم مقررات و پول آن باید پرداخت شود با این تاریخ. در غیر این صورت, شما در صورت دیر-تشکیل پرونده جریمه و روزانه بهره chargeson تعادل خود را.

اگر شما خود اشتغالی شما را تا 15 ژوئن به فایل خود بازگشت. اما نگه داشتن در ذهن که اگر شما مدیون مالیات, شما هنوز هم نیاز به پرداخت تعادل خود را توسط مارس 30 مهلت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو