مالیاتی تمدید مهلت با توجه به COVID-19 بحران

تورنتو — دولت فدرال است که به کانادایی ها بیشتر زمان به پرونده و پرداخت مالیات خود را در این سال به عنوان یک نتیجه از COVID-19 بیماری همه گیر.

روز چهارشنبه نخست وزیر جاستین ترودو اعلام کرد این آژانس درآمد کانادا تسلیم خواهد شد پر کردن آن به علت تاریخ برای 2019 اظهارنامه مالیاتی افراد و خاص تراست.

برای افراد این بدان معناست که تاریخ ثبت شده است تحت فشار قرار دادند به ژوئن 1. اصلی تاریخ تشکیل پرونده شد مارس 30.

برای تراست با مالیات سال منتهی به دسامبر. 31, 2019 در موعد مقرر برای پر بازده منتقل شده است به آوریل 1.

بیشتر چه, دولت اجازه خواهد داد که مردم را به تسلیم مالیات بر درآمد خود را پرداخت تا پس از اوت. 31, 2020 با هیچ علاقه و یا مجازات.

“این کمک خواهد اعمال مالیات بر توازن با توجه به عنوان به خوبی به عنوان اقساط زیر بخشی از درآمد مالیاتی عمل می کنند. هیچ علاقه و یا مجازات خواهد شد و تجمع می یابد در این مقدار در طول این مدت” با توجه به دولت فدرال است.

به منظور جلوگیری از مالیات دهندگان و مالیات-preparers از جلسه در فرد در طول بیماری همه گیر از سازمان تنظیم مقررات را تشخیص امضای الکترونیکی برای فرم مجوز T183 یا T183CORP که هر دو به طور معمول مورد نیاز برای امضا شده توسط دست.

دولت برنامه توسعه فراهم می کند که مردم با اطلاعات خود به تعهدات مالیاتی و در دسترس منافع و اعتبارات نیز خواهد بود ساخته شده در دسترس از طریق تلفن و از طریق آموزشی است.

برای صاحبان کسب و کار سازمان تنظیم مقررات گفت: آنها نیز مجاز به تسلیم مالیات بر درآمد خود را پرداخت تا پس از اوت. 31 و بدون هر گونه علاقه و یا مجازات. این آژانس همچنین تماس با هر کوچک به متوسط کسب و کار برای پست-ارزیابی GST/HST یا مالیات بر درآمد ممیزی برای چهار هفته بعدی.

“برای اکثریت قریب به اتفاق از کسب و کار این آژانس درآمد کانادا را به طور موقت به حالت تعلیق ممیزی تعامل با مالیات دهندگان و نمایندگان” آزادی مطبوعات به عنوان خوانده شده.

مالیات deferrals بخشی از دولت فدرال را گسترده تر COVID-19 اقتصادی پاسخ طرح که شامل 27 میلیارد دلار در کمک های مستقیم به کانادا کارگران و خانواده ها و همچنین ساخت $55 میلیارد نقدینگی موجود در کسب و کار برای کمک به ایجاد ثبات در اقتصاد است.

“بدون توجه به جایی که شما زندگی می کنند و یا که شما هستند را دریافت کنید حمایت شما در طول این زمان,” ساعت ترودو گفت: خبرنگاران جمع در خارج از خانه خود در اتاوا در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو