تیت سر از قهوه: آنچه در بحث پرداخت بیش از نشان می دهد در مورد برخورد ‘بالا’ و ‘پایین’ فرهنگ

زمانی که تیت آگهی جدید “سر از قهوه توسط تیت” به تازگی لیست حقوق و دستمزد £39,500 علاوه مرتبط با فروش پاداش وجود دارد یک گروه کر از خشم و انزجار را در توییتر و در اخبار فقط چگونه بالا پرداخت شد.

با عناوین تمرکز بر حقوق و دستمزد در ارائه پوشش نسبت به این پرداخت از گالری داران. گریسون پری توییتی “من بدهد تا آنها برنده ام” نشان می دهد که این آخر بی ارزش از هنر در این صورت به طور فزاینده تجاری منطق است.

در لندن سالانه به طور متوسط حقوق و دستمزد داران است که در منطقه £37,373 هر چند می توان آن را به عنوان کم £17,524 – و زیر لندن زندگی دستمزد £20,963.

به عنوان Alan لیتون ملی از اتحادیه های کارگری و چشم انداز آن قرار داده است: “پرداخت اختلاف برجسته است استارک یادآوری نیست که سر از قهوه است پرداخت می شود بیش از حد, اما که مجرب موزه حرفه ای پرداخت می شود بیش از حد کوچک است.” در دفاع تیت اشاره کرد که مقايسه بهتر خواهد بود با نگهداری رهبر تیم که درآمد بین £40-50,000 بسته به اندازه از این تیم است.

که ما طرف با پری یا تیت بستگی به هر دو جزئیات این کار و چقدر برای ما ارزش انواع مختلف کار می کنند.

تئوری اقتصادی: بازار یا کار

به دنبال در شرح شغل از نزدیک سر از قهوه مسئول دو مدیران و تیم خود را از جمله کافه کارکنان در تمام چهار تیت گالری و خود را در خانه roastery در تیت بریتانیا. این شغل شامل مدیریت زنجیره تامین برای خود قهوه و برقراری ارتباط با تولید کنندگان در سراسر جهان به اطمینان حاصل شود که تیت قهوه نه تنها از کیفیت مورد انتظار مشتریان در گالری بلکه اخلاقی مطابق با تیت برابری جنسیتی پروژه را تشویق می کند که عادلانه تر های درآمد و پشتیبانی از زنان تولید کنندگان است.

در خلاصه این کار نیاز به تخصص در برشته دم و مزه قهوه و همچنین مدیریت مردم و یک زنجیره تامین جهانی. همه در نظر گرفته £40,000 ممکن است بیش از حد حقوق و دستمزد فقط مرز بالای 20 درصد از حقوق بگیران در انگلستان است.

این موضوع ما را با این پرسش که چگونه ما ارزش کار خود را. در تئوری اقتصادی اصلی تعیین کننده ارزش بازار است. جایی که عرضه و تقاضا همدیگر را قطع طبیعی قیمت خوب آیا یک فنجان قهوه و یک اثر هنری و یا یک کارمند.

وجود نظریه های مختلف از ارزش این می رود که بازگشت به اسکاتلند اقتصاد آدام اسمیت و محبوبیت توسط کارل مارکس: کار تئوری ارزش. این نشان می دهد که ارزش خوب است که در نهایت تعیین چقدر کار می رود به تولید آن است. اعمال دستمزد این نظریه نشان می دهد که مقدار زیادی از زمان است که می رود به توسعه یک مجموعه ای خاص از دانش و مهارت در نهایت تعیین کننده ارزش یک کارمند.

یک دکتر برای مثال “هزینه” پنج سال از مدرک پزشکی به عنوان “ارزش” انباشته شده توسط خود معلمان و تجهیزات بیمارستانی با استفاده از آنها در مطالعات خود و خود را در کار آموزش پس از فارغ التحصیلی. این توجیه نسبتا بالا پرداخت یک دکتر در مقایسه با دیگر فارغ التحصیلان: پول بیشتر و تلاش شده است سرمایه گذاری در آموزش آنها.

آیا از نظر ما ارزش یک سر از قهوه از نظر نقش آنها در انجام یا آموزش سرمایه گذاری در آنها احتمالا از مقدار مشابه برای نگهداری یک رهبر تیم. نه نیاز به یک متخصص درجه اما هر دو نیاز به تجربه قابل توجهی در مدیریت مهارت و دانش و تخصص در یک زمینه خاص از زیبایی قدردانی.

در حالی که تیت استاد از قهوه نمی نیاز به یک مدرک خاص کار می کند تقاضا ثروت از دانش تخصصی و صنعت تماس با ما. Ilja Generalov/شاتر

این شاید به ما می دهد و جالب تر پاسخ به این سوال که چرا وجود چنین خشم در مورد غیر معقول جبران بسته ارائه شده به سر قهوه: برخی از انواع فرهنگ برگزار شد در بالاتر اعتماد به نفس بیش از دیگران است.

مشابه ارزش های فرهنگی

به عنوان جامعه شناس پییر بوردیو استدلال در 1980s اجتماعی کلاس یک محصول از طعم و قضاوت به عنوان آن را به عنوان ثروت اقتصادی. در بوردیو حساب ترجیحات زیبایی شناسی نشان می دهد یک کلاس محل به مردم است. توانایی درک خوب شراب فرانسوی, کلاسیک, اپرا, یا, مدرن, هنر, همه مشورت وضعیت و اعتبار در یک فرد است.

سلیقه و ترجیحات زیبایی شناسی هستند که آموخته بیش از یک دوره طولانی از زمان و تبدیل شدن به عادت است که در حال آموزش به بدن ما و مشورت “سرمایه فرهنگی” در یک فرد است. این سرمایه فرهنگی (آنچه که ما دوست داریم) در کنار سرمایه اقتصادی (چه ما خود را) و سرمایه اجتماعی (که ما می دانیم) تعیین می کند ما وضعیت اجتماعی و اقتصادی.

به طور سنتی پایتخت فرهنگی بود که در ارتباط با این نوع از “بالا” فرهنگ در ارتباط با طبقات بالا. به عنوان نظریه پرداز فرهنگی ریچارد Ocejo استدلال به تازگی با این حال در حال تغییر است.

برای نسل جوان طعم و مزه خوب است و نه فقط محدود به “فرهنگ مانند opera, فرانسوی شراب و گالری هنر. سلیقه های خود را در حال گسترده تر و باز تر منجر به دوبله آنها را “فرهنگی omnivores”. برای omnivores, تفاوت بین بالا و پایین فرهنگ است که اهمیت آن کمتر از تفاوت در یک دسته بندی خاص. این نظریه نشان می دهد که به اندازه سرمایه فرهنگی می توان نشان داد در قدردانی از رپ و موسیقی و هنر و صنعت آبجو و یا یک artisanal, برگر, با, موسیقی کلاسیک, شراب خوب یا طراز. این تفاوت باید پیامدهای اقتصادی بیش از حد.

یک پاینت آبجو صنایع دستی می تواند هزینه بیش از £20 و گران ترین قهوه قیمت در بیش از ما 80 دلار (£61) یک فنجان. توانایی درک و ایجاد این تفاوت در “پایین” فرهنگ تبدیل شده است به عنوان مهم به عنوان آن را در “بالا” فرهنگ است.

مانند یک متصدی رئیس جدید تیت قهوه خواهد بود ارزش به عنوان یک واسطه فرهنگی – کسی که اشکال و توضیح می دهد که ارزش های فرهنگی خوب – به همان اندازه اگر نه بیشتر از برای خود قهوه بو دادن مهارت های خود را. که این تلقی تا تهدید به هنرمندان و موزه داران می گوید به همان اندازه در مورد تغییر در قدرت فرهنگی به عنوان آن را در مورد نسبی پرداخت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de