تاسمانی ‘روبی شاهزاده’ بیمارستان آمار COVID-19 شیوع هشدار داد از کارکنان PPE کمبود

از 221 تایید COVID-19 موارد در تاسمانی بیش از نیمی از آن مربوط به شمال غرب خوشه به ترتيب 10 از دولت 13, مرگ و میر است که نشان دهنده بیش از 10 درصد از این کشور را به طور کلی coronavirus مرگ و میر.

آن را به دست آورده NWRH را رسوا عنوان تاسمانی نسخه از “روبی شاهزاده”.

آن را وادار تماس توسط AMA در تاسمانی و دولت اپوزیسیون برای یک کمیسیون تحقیق برای رسیدن به پایین از آنچه اتفاق افتاده است.

اسناد و مدارک از اواسط ماه مارس آشکار بیمارستان تا به حال چالش های استخدام, پاک کننده پرستار locums و پرستاران. نیز وجود دارد نگرانی در مورد در دسترس بودن از PPE و عدم ارتباط روشن از مدیریت ارشد.

کمبود کارکنان به معنای تنها چند آموزش دیده بودند در لولهگذاری و CPR تحت COVID-19 تنظیم. نیز قرار داده شده کارکنان گفت: پروتکل برای هر دو تنها به تازگی امضا کردن.

به عنوان کارگران بهداشت و درمان ادامه داد: برای قرار دادن خود را در خط مقدم آنها در زمان یک ضربه به روحیه زمانی که استرالیا افسر ارشد پزشکی, برندان مورفی گسترش یک شایعه است که آنها تا به حال برگزار شده غیر قانونی مهمانی شام.

Royal Australian Air Force and Tasmanian Health pharmacists replenishing stores in the North West Regional Hospital.

نیروی هوایی سلطنتی استرالیا و تاسمانی سلامت داروسازان تجدید فروشگاه در شمال غرب بیمارستان در منطقه است.اعتبار:وزارت دفاع

پلیس مورد بررسی قرار گرفته و هیچ مدرکی و استاد مورفی بود مجبور به عذر خواهی.

در مارس 27 یک دکتر گفت: همکاران در یک نامه: “من به طور فزاینده ای نگران آن است که ما در حال گرفتن به اندازه کافی اقدام به نفع بیمار و کارگران بهداشت و درمان در رابطه با COVID-19.”

یکی دیگر از پزشک به نام برای بیمارستان به سطح شیب دار تا آن PPE. “احساس من این است که ما در حال رفتن به ضربه سونامی بین مارس 15 و 25. من درمانده به عنوان ما قادر به سعی کنید خوب PPEs یا مواد مخدر است که کشورهای دیگر استفاده کنید (حتی در جهان سوم). ما و بیماران با این شانس فقط اگر نه خواهد مرد” در این نامه هشدار داده است.

پشت صحنه برخی از پزشکان ارشد رفت خارج از زنجیره ای از فرمان برای برقراری ارتباط و نگرانی است. آنها باور دارند که این نقش را در تصمیم به تعطیل کردن بیمارستان. یک سخنگوی وزارت بهداشت در تاسمانی گفت: کانال های رسمی تصمیم به NWRH و شمال غرب بیمارستان خصوصی.

تیم جاکوبسن, تاسمانی دولت وزیر بهداشت و خدمات اجتماعی اتحادیه اروپا گفت: بحران بود و نه تعجب. “این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که شما 10 سال ریاضت,” او گفت:. “شیوع بیماری به دلیل عدم وجود زیرساخت ها و نیروی انسانی.”

در استرالیا شده اند وجود دارد تعدادی از COVID-19 خوشه شیوع بیماری و مرگ و میر به علت خرابی سیستم. آنها عبارتند از: از دست زدن به روبی شاهزاده مسافر تخلیه در سیدنی که منجر به بیش از 20 coronavirus مرگ و میر و Anglicare را Newmarch خانه مرکز مراقبت از سالمندان که تا کنون منجر به مرگ و میر در 16.

اما تاسمانی بیمارستان شیوع دریافت نکرده همان سطح از توجه رسانه ها به رغم تاثیر آن.

داخلی پرس و جو یافت می شود منابع اصلی وقوع دو روبی شاهزاده بیماران و کارکنان مشغول به کار در سراسر بسیاری از امکانات در برخی از موارد کار در حالی که علامتی. آن را صادر شده و برخی از توصیه های. اما آن را شکست خورده به نگاه فرهنگی و مسائل ساختاری از سرویس بهداشتی ساخته شده است که بیمارستان منحصر به فرد آسیب پذیر می گوید: whistleblower.

محرمانه بیمارستان گزارش مورخ 26 مارس مطرح شده, تعداد پرچم قرمز از جمله کمبود کارکنان که مورد نیاز فوری قطعنامه. در این گزارش اشاره کرد, فروشگاه اتاق کمبود ضروری PPE منابع به خصوص ماسک های دست sanitiser و Clinell دستمال مرطوب. در آن مرحله دست sanitiser در انبار گزارش شد صفر.

در حال بارگذاری

PPE در دسترس بود در بیمارستان بود اما تبدیل شدن به سختی به آسانی دسترسی و برخی از پزشکان شکایت از تاخیر در منابع برخی از تجهیزات مانند لباس. وجود موارد شکایت از پرستاران گفته بودن برای پوشیدن بیش از حد و یا درخواست بیش از حد.

موضوع دیگری بود “سنگین” اعتماد بین ایالتی locums و کارکنان سازمان که تبدیل شدن به یک مسئله حیاتی به عنوان مرز محدودیت منجر به شکاف در فهرست اسامی.

یکی دکتر گفت: “کمیاب PPE و چند پاک کننده و پرستار در شیفت. آنچه که احتمالا می تواند به اشتباه؟” وجود دارد گزارش های شفاهی از یک پرستار ارشد تخلیه سطل.

تست شد مسئله دیگری است. همانطور که در آوریل 21, 114 نفر تشخیص داده شده بود با COVID-19 در شمال غرب خوشه – 73 کارکنان 22 نفر و 19 نفر دیگر از جمله خانواده تماس با ما.

در حال بارگذاری

در میان 73 کارکنان تشخیص داده داخلی با پرس و جو پیدا کردم 77 درصد با حضور در محل کار در حالی که عفونی – اما بسیاری از آنها نمی دانند که آنها تا به حال ویروس.

آموزش کارکنان در درمان قلبی دستگیری و لوله گذاری تراشه در یک COVID-19 محیط زیست موضوع بود.

حتی در اواخر مارس 17, زمانی که بیماران منتقل شده است Mersey مدیر اجرایی خدمات پزشکی برای شمال غرب نوشت: “در حالی که این است که هنوز اولویت این است که برای جلوگیری از پذیرش بیمارانی که به احتمال زیاد به نیاز به احیا/کمک به تهویه آن است که لزوما نمی شود ممکن است در دراز مدت وجود دارد و نیاز به یک پروتکل امن برای هدایت کارکنان ما. به عنوان آن می ایستد – این پروتکل در حال حاضر قادر به اجرا …”

در پاسخ به سوال یک سخنگوی تکذیب وجود دارد, آموزش ناکافی و رد ادعای کمبود پاک کننده بیش از آخر هفته عید پاک. “به منظور مکمل از دست دادن کارکنان در NWRH با توجه به شیوع پرسنل در Mersey بیمارستان جامعه از جمله پاک کننده و پرستار مستقر بودند” او گفت:.

سخنگوی گفت: این اشتباه بود که دست sanitiser و دیگر PPE رسیده سطوح پایین. او گفت که این گروه بود که مطابق با استانداردهای PPE و تاسمانی تا به حال سطوح مناسب. او گفت: زمانی که خدمات را تحت تاثیر قرار بود توسط کارکنان قرار می گیرد در قرنطینه وجود دارد پاسخ سریع برای حفاظت از رفاه بیماران ، کارکنان و جامعه است.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de