انتخابات ریاست جمهوری افغانستان آغاز شد اعلام نتایج پس از رای گیری بسته تا حد زیادی بدون حادثه در میان پایین مردم در انتخابات روز شنبه است.

داکا جنوبی بازگشت افسر Abdul Baten به طور رسمی اعلام نتایج رای گیری در 125 مراکز خارج از 1150 در داکا Shilpakala آکادمی از 6pm.

Taposh منجر به مسابقه با 36,705 آرا برای ‘قایق’ نماد تا کنون.

نزدیک ترین رقیب Ishraque Hossain این BNP-تایید نامزد صعود 23,717 آرا با ‘برنج بافه’.

در شمال افسر بازگشت Md ابوالقاسم Kasem اعلام نتایج از 77 از 1,318 مراکز رای دهی.

Atiqul صعود 24,041 آرا با توجه به نتایج حاصل از این مراکز .

او نزدیکترین رقیب BNP را Tabith Awal نظرسنجی 12,275.

رای گیری برگزار شد و منحصرا با استفاده از دستگاه های الکترونیکی از 8 صبح تا 4 بعد از ظهر.

داکا جنوبی در مجموع از 2,453,194 رای دهندگان در حالی که تعداد 3,010,273 در شمال.

نامزدها

همه شهردار نامزدها و شش در داکا شمال شهرستان شرکت و هفت در جنوب – نامزد دریافت جایزه شده است توسط احزاب سیاسی ثبت نام شده و در نتیجه رقابت در این انتخابات با حزب خود آرم.

در مجموع 745 نامزدها در حال اجرا برای 172 نوشته های عمومی بخش عضو شورا و عضو شورا از بخشهای این سایت متعلق به زنان با حمایت از احزاب سیاسی و یا به طور مستقل اما نه با حزب و نمادها است.

Atiqul یک تاجر است که به دنبال انتخاب مجدد بعد از نه ماه از روی لئامت دادن در پس از مرگ Annisul Huq اولین شهردار شهر شرکت پس از انشعاب.

BNP را Tabith نیز یک تاجر-تقدیر-سیاستمدار. او اعلام کرده بود تحریم در نیمه راه از طریق رای گیری در انتخابات 2015 ادعا گسترده بی نظمی اما این بار او قول داد به نبرد آن را تا پایان.

دیگر نامزدهای شهرداری در شمال هستند Ahammed Sajjadul Haque از حزب کمونیست بنگلادش با نماد ‘داس’, شاهین خان از مترقی حزب دموکرات و یا PDP با ‘ببر’ نماد شیخ Md Fazle باری Masud از Islami Andolon بنگلادش با ‘بالابر-فن’ نماد و Md Anisur رحمان Dewan از ملی حزب مردم با ‘انبه’ نماد است.

در جنوب هر دو Taposh و Ishraque هستند چهره های جدید در این مسابقه است.

پسر Fazlul Haque مانی یکی از کلیدی سازمان آزادیبخش جنگ Taposh یک وکیل سابق MP.

Ishraque پدر اواخر Sadeque Hossain Khoka آخرین شهردار میخواهد Dhaka شهرستان شرکت.

این کمیسیون اختصاص داده است ‘گاوآهن’ نماد به Jatiya حزب محمد Saifuddin Milon به ‘بالابر-فن” به Islami Andolon را Md Abdur Rahman, the ‘انبه’ نماد به Bahrane سلطان بهار, ‘نارگیل’ به Md Akhtaruzzaman و ‘ماهی’ به Abdus صمد از Gonofront.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو