رام کردن خزنده تکنولوژی تیتان

به عنوان دولت ها در سراسر جهان مبارزه در تلاش برای اهلی تیتان از جهان فن آوری بسیاری از آنها برای رسیدن به چوب. یک دولت است و برای رسیدن به آن kryptonite. چهار جهان شش تا از بزرگترین شرکت های با ارزش بازار هستند به اصطلاح بزرگ با تکنولوژی شرکت اپل, گوگل صاحب الفبا آمازون و Facebook. آنها تا به حال تقریبا یک ربع قرن به اجرا amok.

گوگل ارشد در سال 2010 اریک اشمیت گفت که شرکت خود را به “راست به خزنده خط و عبور از آن”. در حقیقت همه این شرکت ها فراتر رفته خزنده خط. در واقع کسب و کار خود را ساخته شده در آن است. با ارائه باز بزرگراه برای قلدری, سخنرانی نفرت زندگی جریان جنایات تروریستی تبلیغات و, استخدام, انجمن انتقام, خارجی, دخالت در انتخابات, شبکه, از paedophiles غیر قانونی مواد مخدر و خرید و فروش.

Sensing that it is inevitable, Mark Zuckerberg has conceded regulation is necessary.

سنجش که آن را اجتناب ناپذیر است, مارک زوکربرگ به اذعان مقررات لازم است.اعتبار:AP

و کمتر بدیهی است اما فقط به عنوان creepily است حریم خصوصی مشکل است. بزرگ با تکنولوژی صنعت بستگی دارد “one-way-آینه عملیات مهندسی برای ما جهل” در کلمات Shoshana Zuboff یک استاد دانشگاه هاروارد emerita در روانشناسی اجتماعی. در اوایل سن آنلاین ساده لوحی مثلا “ما فکر کردیم که ما را در Google جستجو کنید اما در حال حاضر ما درک می کنیم که گوگل در جستجوهای ما” او می گوید. او خواستار این واقعیت جدید “نظارت سرمایهداری” نیز نام کتاب خود.

مردی که اختراع وب در سراسر جهان در بریتانیا Tim Berners-Lee بسیار منزجر راه بزرگ فناوری oligopolised اینترنت است که او آن را “دیجیتال فئودالیسم”. او شروع به یک شرکت جدید به نام Inrupt در تلاش برای ارائه یک جایگزین برای بازگشت به کنترل اطلاعات خصوصی کاربران است. و اضافه کردن آسیب به آسیب های بزرگ شرکت های فن آوری در میان موفق ترین در جهان فرار مالیاتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im