تام می گوید شرایط وجود دارد که در آن با پوشیدن یک ماسک خانگی خارج است ‘یک ایده خوب’

تورنتو — در پی آمریکا مرکز کنترل بیماری ها توصیه که همه آمریکایی ها شروع به پوشیدن در خانه, پارچه ماسک صورت خارج با توجه به COVID-19 بسیاری از کانادایی پزشکان و مقامات می گویند پارچه ماسک توصیه می شود در شرایط خاص اگر کانادا بالا دکتر است بطور رسمی خواستار به صورت پوشانده اند.

رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا Tam گفت: کانادا “مانند ایالات متحده (است) نگاهی به آخرین اطلاعات و به دنبال توصیه های سمت راست در حال حاضر.”

به عنوان مقامات تاکید کرده اند از ابتدا Tam تکرار شده است که ماسک های پزشکی باید این سایت متعلق به بهداشت و درمان کارگران اشاره به کشور تامین تجهیزات حفاظت فردی کم است.

اما او گفت: وجود دارد حالات که در آن او معتقد است که در خانه صورت پوشش برخی از نوع — که نمی خواهد تعداد به عنوان تجهیزات پزشکی مورد نیاز توسط پزشکان — می تواند مفید باشد.

“برای مثال اگر شما در حمل و نقل عمومی و شما می توانید به راحتی عمل دو متر (از فاصله فیزیکی) به عنوان مثال پس از آن که اضافی پوشش مثل پوشش خود را, سرفه, من فکر می کنم, یک ایده خوب,” او گفت:.

او تاکید کرد که با فاصله از یکدیگر مهم ترین چیز است. اما در صورتی که فاصله ممکن نیست یا دشوار است و سپس “داشتن یک پوشش اضافی و یک مانع برای جلوگیری از گسترش قطرات به دیگران … یک چیز معقول برای انجام.”

این نشانه یک تغییر در Tam مشاوره در مورد این موضوع. روز دوشنبه او گفت که او نگران بود که با پوشیدن ماسک ممکن است دچار وسوسه کردن مردم به لمس چهره خود را اغلب و به طور بالقوه افزایش خطر ابتلا به عفونت.

U. S جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام جدید CDC دستورالعمل روز جمعه توضیح داد که آن را داوطلبانه توصیه. او گفت که او نمی خواهد به پوشیدن ماسک خود را.

یک صفحه در CDC وب سایت می رود بیش از چگونه به پوشیدن پارچه صورت پوشش چگونه برای شستن یک (آنها می گویند یک ماشین لباسشویی را انجام خواهد داد) و چگونه به حذف یکی با خیال راحت.

CDC دستورالعمل مشخص است که شما باید خود را لمس نکرده و چشم و بینی و دهان در هنگام از بین بردن یک ماسک و شما باید دستهای خود را بلافاصله.

آنها همچنین سه روش متفاوت آموزش در مورد چگونگی ساخت یک پارچه ماسک صورت اعم از آموزش دوخت به هیچ-دوختن روش که نیاز به چیزی بیش از یک bandana و دو تا کش مو.

تام است و نه تنها در کانادا رسمی نرم نسبت به استفاده از پارچه ماسک برای شهروندان است.

روز جمعه تنها چند ساعت پس از آلبرتا خدمات بهداشتی و درمانی گفت: سالم بهره نمی شد توصیه به پوشیدن ماسک از هر نوع افسر ارشد پزشکی سلامت دکتر دینا Hinshaw گفت: در جلسه توجیهی روزانه که ماسک می تواند مفید باشد برای جلوگیری از بدون علامت گسترش یافته است.

Hinshaw گفت که ماسک ها مفید تر برای بیمار به سایش از سالم چون یک ماسک می تواند گرفتن قطرات از سرفه. اما او اضافه کرد که شواهدی وجود دارد که “بخش کوچکی از مردم با COVID گسترش این ویروس را قبل از آنها علائم است.”

در پرتو این دانش او گفت: وجود دارد یک بحث است که کسانی که با هیچ علائم می تواند با استفاده از ماسک های خانگی به عنوان یک پیشگیرانه است.

بحث بر سر اینکه آیا برخی از نوع از پوشش است که از نظر پزشکی لازم است یا نه درگرفته است در هفته با مخلوط اظهارات مقامات بهداشت و درمان ترک های عمومی اشتباه گرفته که چه باید بکنید.

یک چیز روشن است: مقامات می خواهید عموم مردم به ترک فولاد ماسک و ماسک برای بهداشت و درمان و خط مقدم کارگران است.

پزشک اورژانس دکتر Kashif Pirzada, با این نسخهها کار در تورنتو شده است و در حال اجرا داوطلب اهدای درایو برای محافظ شخصی تجهیزات به طوری که مطب ندارند ،

او گفت: CTV News Channel که در یکی از سایت های که در آن او کار می کند “شما دریافت می کنید یک (فولاد) ماسک به شما اختصاص داده شده برای این روز است. ما در حال شروع به اجرا شود.”

او افزود که N95 ماسک ماسک نیز در حال اجرا پایین است. در روز سارس او گفت: او تا به حال به پوشیدن یک N95 ماسک — که بیشتر موثر حفاظت از پایه فولاد ماسک — در تمام طول روز در بیمارستان است.

“در حال حاضر وجود دارد نه به اندازه کافی از این … برای هر کسی به جز مردم انجام خطرناک ترین روش های,” او گفت:.

Pirzada گفت که او آگاه است که “توصیه شده است در حال تحول در پوشیدن ماسک ،

در ذهن او, در خانه, پارچه ماسک یک ایده خوب برای چرا که آنها را “نگه داشتن قطرات از پرواز کردن دهان خود را و هدف قرار دادن افراد دیگر است.”

او گفت که در حالی که پارچه ماسک “لزوما حفاظت از” پوشنده لباس او اشاره کرد که “اگر هر کس می پوشد (یک) هر کس را محافظت شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im