تورنتو — ضد خط لوله تظاهرات که از خط خارج حیاتی حمل و نقل جنبش در شرق انتاریو و مسافر راه آهن سفر در سراسر کانادا ادامه دارد و روز شنبه با اضافه شدن تهدید از فعالان برنامه ریزی برای تعطیل کردن ادارات دولتی در بریتیش کلمبیا سرمایه است.

جلسات برنامه ریزی شده بین بومی رهبران و وزیران فدرال که به دنبال مذاکره برای پایان دادن به راه آهن راه بندان در شرق انتاریو و B. C. در حالی که رهبران کسب و کار و مخالفان خواستار اقدام فوری برای پایان دادن به این اختلال که در حال حاضر ده ها تن از بازداشت.

تظاهرات هفته گذشته آغاز شد و پس از RCMP اجرا یک دستور دادگاه در برابر بومی رهبران و حامیان آنها که توقف ساخت و ساز ساحلی GasLink پروژه خط لوله اصلی قطعه از $40 میلیارد LNG کانادا گاز طبیعی مایع و پروژه صادرات در B. C. ساحل.

670 کیلومتر خط لوله و عبور از سرزمین های سنتی از مرطوب’suwet’en اول کشور است.

بومی رهبران B. C. s, غرب باید دعوت فدرال و B. C. سیاستمداران به جلسات در حالی که به دنبال از طریق در یک وعده برای اطمینان از محاصره CN آهنگ های راه آهن در نزدیکی جدید Hazelton, B. C. خواهد آمد را در طول مذاکرات.

محاصره شده بود در محل پس از شنبه, جلوگیری از محموله به بندر شاهزاده روپرت.

Gitxsan ارثی رئیس هنجار استفن می گوید محاصره می تواند به عقب بروید تا اگر استان موافق نیست به لغو ساحلی GasLink این خط لوله مجوز در طول مذاکرات برنامه ریزی شده.

تظاهر کنندگان که در حال مسدود کردن آهنگ در نزدیکی Belleville, Ont., بحرانی راهرو پیوند مونترال و اتاوا با تورنتو می گویند که آنها در حال ایستاده با کسانی که مخالف این خط لوله است.

دادگاه حکم صادر شده است در انتاریو است که به OPP قدرت به پاک کردن معترضان اما هنوز هیچ اقدام اجرایی گرفته شده است.

ملی کانادا راه آهن گفت: روز شنبه شروع شد مترقی shutdown در شرق آن شبکه حمل و نقل با توجه به محاصره در حالی که از طریق راه آهن لغو همه خدمات در CN آهنگ در کانادا.

تنها دو شمالی از طریق مسیرهای – سودبوری-سفید رودخانه و چرچیل-The Pas – باز باقی خواهد ماند.

مسافران با رزرو را دریافت اتوماتیک بازپرداخت و این شرکت را قبول نمی کند هر رزرو قبل از Feb. 21.

در علاوه بر این به یک مشکل عمده برای مسافران اختلالات باعث خواهد شد عظیم اقتصادی رسید. خاموش شدن توسط CN تا حد زیادی دیده می شود به عنوان یک حرکت به فشار اتاوا به عمل آورند.

در حالی که نخست وزیر جاستین ترودو می گوید قانون باید به دنبال فدرال و وزیر حمل و نقل مارک Garneau قبلا به نام محاصره “غیر قانونی” دولت فدرال تا حد زیادی گرفته شده و یک دست کردن رویکرد و گفت: اجرای احکام علیه معترضان استانی است مسئولیت.

Garneau است که انتظار می رود به دیدار جمعه با استانی و ارضی همتایان خود و همچنین به عنوان نمایندگان ملی بومی سازمان به بحث در مورد یک راه رو به جلو است. او برنامه ریزی شده است به صحبت می کنند در یک کنفرانس مطبوعاتی در ساعت 10 صبح

در ضمن B. C. دیوان عالی کشور اعطا دستور پنج شنبه که اجازه پلیس برای دستگیری و حذف افراد شرکت کننده در هر بیشتر راه بندان در قوه مقننه ساختمان در ویکتوریا. صدها نفر از مردم مسدود ورودی به قوه مقننه در اوایل این هفته در حمایت از خط لوله شد.

نشانه هایی وجود دارد که این اعتراضات در حال تشدید.

صدها نفر از مردم در راهپیمایی ضد خط لوله در اعتراض به اواخر بعد از ظهر پنجشنبه از طریق مرکز شهر ساسکاتون و به عنوان جدید Hazelton محاصره شد پایین آمدن دیگری که قرار بود در نزدیکی پیت پل رودخانه در کوکیتلام. به عنوان یک نتیجه, B. C. s) TransLink (جمعه اعلام کرد صبح که سواحل غرب بیان خدمات اجرا خواهد شد و جایگزین خواهد شد با اتوبوس.

مانیتوبا برتر برایان Pallister است و خواستار آن است که اتاوا ارائه وضوح در آینده توسعه منابع برنامه گفت: راه آهن راه بندان نشان می دهد وجود دارد باید روند بهتر.

Pallister این اظهارات را پس از ضد خط لوله محاصره عمده خط راه آهن غرب از وینیپگ پایین آمد. فعالان وعده داده اند که تظاهرات می آیند.

به عنوان آشفتگی همچنان TC انرژی که در ساختمان $6.2 میلیارد خط لوله که گاز طبیعی مایع از شمال شرقی B. C. به یک ترمینال صادرات در حال حاضر تحت ساخت و ساز در Kitimat است اقدام به کار در بیش از 30 سایت.

تاثیر اقتصادی از راه آهن اختلال هنوز به طور کامل احساس می شود.

CN می گوید: توقف ممکن است منجر به اخراج موقت در شرق کانادا کارکنان و Teamsters اتحادیه که نشان دهنده 16,000 با این نسخهها کار در راه آهن, صنعت, هشدار می دهد که 6,000 کار می کند می تواند تحت تاثیر قرار.

CN حرکت 250 میلیارد دلار در سال کالا و خاموش شدن تاثیر می گذارد انواع محصولات از جمله پروپان سوخت جت و د شکر و تخم مرغ و مواد شیمیایی و کلر آب آشامیدنی و آلومینیوم و چوب مورد نیاز در صنعت ساخت و ساز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو