مذاکرات لغو بين مرطوب’suwet’en ارثی روسای فدرال و B. C. دولت

OTTAWA — پیشنهاد مذاکرات بین مرطوب’suwet’en ارثی ستاد و فدرال و B. C. دولت شده است به نام خاموش, حداقل در حال حاضر به عنوان تظاهرات بیش ساحلی GasLink خط لوله و بومی حقوق زمین باعث اختلال در سراسر کشور است.

ارثی ستاد منتشر شد بیانیه چهار شنبه گفت: آنها دعوت کرده بود که دو سطح از دولت برای ورود به مذاکرات, اما آنها کاهش یافته است. این ستاد گفت: خود دعوت هنوز هم می ایستد.

دفتر B. C. برتر جان هرگن نشان داد که این استان باقی مانده است علاقه مند در یک جلسه.

“ما امیدوار ارثی ستاد موافق به یک دوره آرامش و احترام در طول مذاکرات که شامل تشویق حامیان آنها را به خلاص شدن از محاصره” سخنگوی گفت.

در سراسر کشور تظاهرات راه اندازی راه آهن محاصره و مسدود ادارات دولتی و تعطیل کردن جاده ها در همبستگی با مرطوب’suwet’en ارثی ستاد که در مخالفت با برنامه ریزی مسیر یک خط لوله گاز در شمال بریتیش کلمبیا.

در Tyendinaga, Ont., Mohawk تظاهرکنندگان را مختل قطار که منجر به دستگیری. در یک غذای زنده از Facebook حساب واقعی مردم, رسانه های معترضان دیده می شود ایستاده بر روی آهنگ به عنوان یک قطار بشکه نسبت به آنها جهش به ایمنی در ثانیه های پایانی. شده است وجود دارد همچنین فیلم هایی از آتش سوزی در آهنگ و پلیس از بین بردن باقی مانده از خطوط راه آهن.

نخست وزیر جاستین ترودو ابراز نگرانی درباره ادامه محاصره است.

“این است که بسیار مربوط به دیدن مردم به خطر انداختن زندگی خود و زندگی دیگران تلاش برای تداخل با قطار” ترودو گفت.

احساسات تکرار شد توسط وزیر امنیت عمومی بیل بلر.

“من فکر می کنم که وحشتناکی ناامن و نامناسب اما دوباره پلیس قضایی هستند که مدیریت و مسئولیت خود” بلر گفت.

“ما می خواهیم همه را تشویق به اطاعت از قانون و امن است.”

وزیر حمل و نقل مارک Garneau نیز وزن در آتش که روشن شد روی آهنگ در Tyendinaga خواستار آن را “کاملا بی پروا عمل می کنند.”

“من تو را دیدم این ویدئو این صبح و این چیزی است که نه تنها در معرض خطر قرار داده زندگی مردم که در واقع روشنایی این آتش زیر یک قطار در حال حرکت, اما همچنین می توانست بسیار خطرناک برای بسیاری از مردم دیگر چرا که اگر این قطار حامل مواد خطرناک? این می تواند مشتعل بسته به اندازه از آتش” Garneau گفت.

او نمی خواهد در نظر CN راه آهن تصمیم به اجرای قطار از طریق منطقه اضافه کرد که او مطمئن شوید که آنها “فکر کردم با دقت بسیار” قبل از انجام این کار.

تظاهرات کرده اند ادامه داد: از آنجا که استان انتاریو پلیس به اتهام 10 معترضان در ارتباط با محاصره نزدیک Belleville, Ont. علاوه بر ادامه مقاومت مواجه در آهنگ در Tyendinaga همبستگی تظاهرات شده اند در حال وقوع در سراسر کشور است.

در میان کسانی که در تظاهرات بودند که محاصره یمن یک منطقه ای خدمات حمل و نقل در نزدیکی همیلتون در روز سه شنبه و نورد محاصره بود که به طور خلاصه مجموعه ای Khanawake موهاک در کبک اونوره مرسیه پل.

Canadian Pacific Railway نیز به دست آمده از دستور روز سه شنبه برای جلوگیری از محاصره در Khanawake درست در جنوب مونترال. در ضمن در B. C. حداقل شش معترضان دستگیر شدند در بندر ونکوور و تظاهرات همچنان در B. C. قوه مقننه.

مرطوب’suwet’en ارثی ستاد باید گفت که نمی خواهد خود را پایان تظاهرات علیه پروژه تا زمانی که این شرکت در پشت خط لوله ساحلی GasLink متوقف تمام عملیات در’suwet’en خاک در B. C. و RCMP برگ خاک به طور کامل.

بلر گفت: RCMP نمی توانید حذف حضور خود را از کل منطقه به عنوان افراد در درون 22,000 کیلومتر مربع از مرطوب’suwet’en قلمرو مجاز به دسترسی به خدمات پلیس.

“RCMP…باید مسئولیت حفظ امنیت عمومی در سراسر جامعه که” بلر گفت.

Garneau روز سه شنبه تایید کرد که پلیس خواهد شد در حال حرکت در پاسخ به دستورات در برابر محاصره در سراسر کشور است.

“استانی پلیس خواهد شد در حال حرکت و در پاسخ به این دستورات است که قرار داده شده است در” Garneau گفت.

موهاک شورای Khanawake اما هشدار داده است در برابر این نوع از اقدام پلیس. در یک مصاحبه مطبوعاتی خبر از مدت کوتاهی بعد از پلیس استان انتاریو نقل مکان کرد و در برابر Tyendinaga محاصره در دوشنبه آنها هشدار داد که استفاده از پلیس نمی خواهد منجر به یک صلح آمیز نتیجه.

“موهاک شورای Khanawà:تو که مایل به بیان آن خشم و انزجار در خصوص اقدامات صورت گرفته در این صبح Tyendinaga Mohawk قلمرو” آزادی گفت.

“آن تبدیل شده است بسیار واضح است که استفاده از دستورات و پلیس در برابر مردم بومی که به سادگی در دفاع از سرزمین خود از ناخواسته توسعه را تولید نمی کند مسالمت آمیز حل و فصل است.”

با فایل های از کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de