حکومت طالبان را در افغانستان مذاکرات, تا زمانی که زندانیان آزاد

در این بیانیه آمد و به عنوان یک کاهش خشونت دوره به پایان رسید و طالبان گفت: از سرگیری عملیات علیه دولت افغانستان و نیروهای در حال حاضر می تواند جای.

تحت یک توافق بین ایالات متحده و اسلامگرای طالبان امضا شده در روز شنبه و دو طرف متعهد به همکاری در جهت انتشار از مبارزه و زندانیان سیاسی به عنوان یک اندازه گیری اعتماد.

این توافقنامه خواستار تا به 5000 زندانیان طالبان را آزاد شود در ازای به 1000 دولت افغانستان اسیران توسط مارس 10. رئیس جمهور اشرف غنی و نه درگیر در مذاکرات را رد کرده است که تقاضا.

“ما به طور کامل آماده برای داخل افغانستان مذاکرات, اما ما در حال انتظار برای آزادی ما 5,000 زندانیان” سخنگوی طالبان Zabihullah مجاهد گفته رادیو فردا از طریق تلفن.

“اگر ما 5,000 زندانیان – 100 یا 200 بیشتر یا کمتر مهم نیست – نه منتشر خواهد شد وجود ندارد داخل افغانستان شد.”

ایالات متحده گفته است که پس از بیش از 18 سال از جنگ آن امیدوار است مذاکرات به سمت دائمی حل و فصل سیاسی و آتش بس می توانید شروع به در آمدن روز اما دیپلمات های غربی و تحلیلگران استارک چالش های پیش رو.

غنی گفت: ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواست برای زندانی منتشر شده است و این موضوع باید پنجه به عنوان بخشی از یک جامع توافق صلح.

“دولت افغانستان ساخته شده است هر گونه تعهد به انتشار 5,000 طالبان زندانیان قبل از شروع هر گونه پتانسیل مذاکره” صدیق صدیقی سخنگوی غنی گفت: در پاسخ به طالبان اظهارات روز دوشنبه.

مشترک با دولت افغانستان در بیانیه ای می گوید: طالبان را در بحث از “امکان انتشار تعداد قابل توجهی از زندانیان در هر دو طرف” اما اشاره نمی کند که شماره خاص و یا قاب زمان.

US-led نیروهای سرنگون به تندرو اسلامگرا از قدرت در سال 2001.

کاهش خشونت پایان دوره

طالبان مجاهد گفت: مقابله در کاهش خشونت در هفت روز منتهی به روز پیمان تا به حال به طور رسمی به پایان رسید.

“همانطور که ما در حال دریافت گزارش می دهد که مردم در حال لذت بردن از کاهش خشونت ما نمی خواهید به از بین بردن شادی خود را, اما این به آن معنا نیست که ما نمی خواهد ما عادی فعالیت های نظامی به سطح است که ما قبل از اینکه” او گفت:.

“این می تواند هر زمان می تواند پس از یک ساعت, امشب, فردا و یا روز بعد.”

دو رهبران طالبان که کاهش یافته است نام برد و گفت: این گروه در ابتدا تصمیم به گسترش کاهش خشونت دوره به مدت دو روز فراتر از شنبه. در جلسه روز سه شنبه طالبان تصمیم گرفت به ترتیب ادامه خواهد داد به درخواست ما نیروهای خود را برای پایان دادن به دولت افغانستان و نیروهای آنها گفت.

یک مقام ارشد ناتو دفاع منبع به رویترز گفت که کاهش خشونت دوره بود و در واقع از لحاظ فنی بیش از معنی فنی طالبان می تواند به نیروهای افغان.

اما ما به طور کلی اسکات میلر فرمانده نیروهای ناتو در افغانستان گفت که ایالات متحده انتظار می رود طالبان را “بسیار جدی” در مورد تعهدات خود.

“کاهش خشونت بود و اعتماد به نفس سازنده…ایالات متحده شده است بسیار واضح و روشن در مورد انتظارات ما – خشونت باید پایین باقی می ماند” او در یک صدای جیر جیر.

یک انفجار در یک میدان فوتبال در افغانستان در جنوب شرقی استان خوست کشته شدن سه غیرنظامی و زخمی شدن 11 روز دوشنبه وزارت کشور گفت. وجود دارد هیچ ادعای فوری مسئولیت. مجاهد با صدور بیانیه ای انکار هر طالبان دخالت.

جنگ افغانستان شده است در بن بست برای بیش از 18 سال با طالبان نیروهای کنترل و یا رقابت بیشتر خاک و در عین حال قادر به گرفتن و نگه داشتن عمده مراکز شهری.

یک عقب نشینی کامل از تمام ایالات متحده و نیروهای ائتلاف خواهد رخ می دهد در مدت 14 ماه و یک بیانیه مشترک گفت. خروج بستگی به تضمین های امنیتی توسط طالبان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im