سخنگوی Zabihullah مجاهد گفت: داعش نمی تواند صحبت به 21 عضو تیم نام در روز پنج شنبه آن را به عنوان تشکیل شده با در نظر گرفتن تمام احزاب است.

این تیم به رهبری توسط امام سجاد (ع Stanekzai یک وزیر امنیت سابق و حامی رئیس جمهور اشرف غنی و شامل سیاستمداران مقامات سابق و نمایندگان جامعه مدنی است. پنج نفر زن هستند.

“به منظور رسیدن به حقیقت و صلح پایدار تیم مذکور توافق باید توسط همه موثر افغان طرف به طوری که آن را می تواند نشان دهنده همه طرف گفت:” مجاهد.

ایالات متحده که سقوط طالبان از قدرت در سال 2001 امضا خروج نیروهای نظامی مقابله با این گروه در ماه فوریه است.

اما پیشرفت در حال حرکت به مذاکرات بین طالبان و دولت افغانستان به تاخیر افتاده است با دشمنی میان سیاستمداران افغان و اختلاف بین طالبان و دولت زندانی منتشر شده و ممکن است آتش بس.

وزارت امور صلح سخنگوی Rongzhou انوری گفت که طالبان موضع غیر قابل توجیه بود به عنوان تیم مذاکره کننده ساخته شده بود پس از رایزنی های گسترده ای میان افغانستان و جامعه است.

اشرف غنی احمدزی رقیب سیاسی عبدالله عبدالله تایید نشده که آیا او را به حمایت از این هیئت به طور بالقوه مهم با توجه به اردوگاه نفوذ قوی در شمال و غرب است.

عبدالله عبدالله Fraidoon Khwazoon گفت که هر چند اعلام لیست نهایی نیست و وجود دارد “ملاحظات است که نیاز به خطاب” باید آن را نمی شود را رد کرد.

“همه طرف ها از جمله طالبان باید سعی کنید به از دست دادن فرصت موجود برای صلح را غیر منطقی و بهانه. طالبان باید نه از دست دادن زمان فرصت است.”

سفارت آمریکا بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در روز شنبه.

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo موفق به میانجیگری بین عبدالله عبدالله و غنا به ایجاد یک “فراگیر” دولت در سفر خود به کابل در روز دوشنبه و اعلام کرد که 1 میلیارد دلار کاهش در کمک های آمریکا به افغانستان که او گفت می تواند معکوس شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو