اگر تایید این ادعا توسط طالبان رزمنده Sajjid مهمند نیز شناخته شده توسط خود nom de guerre, Ehsanullah احسان را تمدید موشکافی به این کشور روابط به این گروه است. پاکستان نیروهای امنیتی و اطلاعاتی بوده است متهم به پناه دادن به گروه های تروریستی به استفاده از خود را برای سیاست داخلی و خارجی اهداف که آنها را تکذیب کرد.

“من شده اند در بازداشت به مدت سه سال و من افتخار معامله با صبر و شکیبایی برای سه سال” مهمند گفت: در یک ضبط صوتی که منتشر شد در رسانه های اجتماعی در روز پنج شنبه. “در آینده نزدیک من را بیشتر آیات مورد معامله و افراد درگیر در آن است.”

زمانی که با تلفن رسیده در جمعه مهمند تایید صحت ضبط صدا و اضافه کرد که او و خانواده اش در پنهان شده است. یک سخنگوی ارتش پاکستان کاهش یافته است به نظر در روز جمعه.

یوسفزی که دفاع و پشتیبانی آموزش دختران هدف گلوله قرار گرفت و در یک اتوبوس توسط یک شبه نظامی طالبان در Oct 9, 2012. او جان سالم به در برد و در ادامه برای تبدیل شدن به یک جهان به رسمیت شناخته شده فعال و برنده جایزه نوبل.

زمانی که مهمند که در خدمت به عنوان سخنگوی طالبان پاکستان تسلیم در پاکستان در سال 2017, نیروهای امنیتی مورد ستایش قرار داد دستگیری او به عنوان یک پیروزی در عملیات ضد تروریستی.

اما مهمند به خبرنگاران گفت: این هفته که به او تسلیم شده بود و در نتیجه تیره مقابله او زده با نیروهای پاکستانی و او وعده داده شده به فاش کردن اطلاعات بیشتر به زودی.

دیپلم مهمند و یک مقام اطلاعاتی پاکستان حمایت این ادعا گفته که شبه نظامی موافقت کرده بود به تسلیم در مقابل زیادی پرداخت توسط نیروهای امنیتی کشور.

مهمند قرار داده شد و تحت بازداشت خانگی با خانواده اش در Hayatabad, یک مجلل در حومه شهر پیشاور به جای بی ثمر سلول زندان معمولا این سایت متعلق به جنایتکاران سخت. او زندگی نسبتا راحت زندگی تماس با بستگان و دوستان او خوشحال گشت و گذار در اینترنت و حتی موجد یک کودک است.

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو