طالبان نیروهای افغان برخورد در اولین روز از خشونت کاهش دوره

اگر خشونت کاهش دوره مشاهده شده است با موفقیت در ایالات متحده و طالبان را امضا توافق نامه در بهمن 29 که می تواند منجر به خروج هزاران نفر از نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا پس از نزدیک به دو دهه در کشور است.

مبارزان طالبان در حمله نیروهای افغان در ولایت بلخ در ساعات اولیه روز شنبه به گفته سخنگوی وزارت امور داخله و رئیس شورای ولایتی.

این حمله تایید شد توسط طالبان سخنگوی Zabihullah مجاهد در یک پیام صوتی به رادیو فردا. او گفت: یک کاروان نیروهای افغان تلاش برای ورود به سرزمین تحت کنترل این گروه است.

دو طرف باید مبارزه برای کنترل بر بخش هایی از ولایت بلخ برای سال.

این سخنگوی طالبان همچنین تایید شبیه درگیری در دیگر نقاط کشور اضافه کرد که این خشونت ها کاهش درک تحت پوشش اقدامات خاص و مناطق و تمام حوادث از شلیک باید در نظر گرفته شود نقض درک است که او تاکید شد: “نه آتش بس”.

وجود دارد هیچ فوری جزئیات بیشتر در مورد تلفات در درگیری.

در ضمن صحبت به روزنامه نگاران در صبح روز شنبه ژنرال اسکات میلر که دستورات آمریکا و نیروهای ناتو به رهبری غیر رزمی پشتیبانی از رزولوشن (RS) ماموریت در افغانستان خطاب به این موضوع از چه تشکیل یک نقض درک.

“این است که در مورد قابل مشاهده روند نشان از کاهش خشونت و من مطمئن هستم که ما قادر خواهد بود به درک که به صورت روزانه و به روز بیشتر رفتن ما باید درک بهتری از آنچه در این روند گفت:” ایستاده در کنار افغانستان جنگ های داخلی و وزیران.

تلاش های قبلی در مذاکرات صلح توافق شده است scuttled توسط طالبان حمله به نیروهای بین المللی اخیرا در ماه دسامبر سال گذشته زمانی که حمله به یک پایگاه نظامی آمریکا قرار داده و مذاکرات در خود نگه دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im