اقدام علیه اجتماعی-فاصله scofflaws

دوریس LeRoy Altona

در ازدحام با هم به سختی عاقلانه

من unsurprised در افزایش coronavirus در بزرگسالان جوان است. این پارک در نزدیکی برایتون کتابخانه محبوب با جوان دانشگاه علوم پزشکی مشهد به عنوان آن ارائه می دهد امن محیط بازی برای کودکان نو پا. اما یک بعد از ظهر هفته گذشته گروهی از جوانان دانشگاه علوم پزشکی مشهد جمع آوری وجود دارد به نظر می رسید بی اعتنا به این نیاز اجتماعی فاصله آنها نشسته اند با هم.

من مشاهده کرده اند که بسیاری از مردم به اشتباه با شرایط اجتماعی فاصله و اجتماعی منزوی پس از در آمدن از مستند شرایط اجتماعی فاصله دور انداخته می شود.

تریش جوان همپتون

دعوت او را به چادر

شاید Georgie Crozier سایه وزیر بهداشت و درمان می تواند دعوت به پیوستن به یک پانل تدوین ویکتوریا COVID-19 پاسخ. این ممکن است کاهش snarky و اغلب احساساتی barbs کارگردانی در کار است تلاش های ائتلاف حتی زمانی که دولت در حال اجرای اقدامات اخیرا حمایت ائتلاف خود را.

هیچ مسیر روشنی از طریق این سلامت و اقتصادی و خم و خرده تک تیراندازی است که به سادگی مدعی است. اگر تا کنون وجود دارد یک زمان برای ما “کبود اسلحه به آویزان کردن بناهای تاریخی” در حال حاضر است. این بار از جان گذشته و ما نیاز به قرار دادن “مارپیچ” سیاست را کنار گذاشته و همه با هم به جلو به عنوان یک دلسوز جامعه است.

پیتر بری ماریس ویل

کمی ناراحتی بیش از حد نیست بپرسید

دختر من میتوکندری بیماری است. در هشت هفته او رفت و از طریق یک سری از جراحی های چشم. پس از آن او تا به حال سریال نخاعی, ریخته گری, بیوپسی پوست و خون و آزمایشات Mri و در داخل و خارج از بیمارستان مانند شیطان پین بال دزد. هیچ یک از این انتخاب آن موضوع از زنده ماندن است.

من می دانم که تماشای فرزند خود را رنج می برند یکی از مخرب ترین تجارب شما می توانید از طریق به عنوان یک پدر و مادر است. من نیز می دانم از من دختر شگفت انگیز است که آن را می سازد انعطاف پذیری شخصیت و درک درستی از خوب بیشتر.

به عنوان دور به عنوان تست برای قرار گرفتن در معرض coronavirus می رود مطمئنا پدر و مادر می توانند به توافق برسند به اجازه دهید آن صورت فرزند خود را دچار برخی ناراحتی جزئی به منظور جلوگیری از آنچه که می تواند یک فاجعه برای خانواده دیگر.

لطفا پدر و مادر موافق به داشتن فرزند خود را مورد آزمایش قرار.

کایلی پاپینز Wonga پارک

جای تعجب نیست که این تعداد در حال کوهنوردی

من موافق با Mannie د Saxe (حروف 25/6) که اجتماعی فاصله در northcote را بازتوییت کرد که به ندرت مشاهده می شود.

ما توهین شده است برای درخواست مردم در خیابان ها برای رعایت قوانین در حالی که دیگران تلنگر پرنده و یا حتی فریاد زدن “چه می خواهید در مورد آن انجام?” جای تعجب نیست که تعداد موارد coronavirus در حال بالا رفتن است.

تنها راه من می توانید ببینید که نگرش ها را تغییر دهید یک مطلب قابل مشاهده حضور پلیس در برخی شرایط بالا خیابان و خیابان های اطراف آن.

جنیفر فراست Motel

درمان آنها همان است که ما آتش اشکالات

اگر کسی چراغ آتش سوزی در یک منطقه که در آن در مجموع آتش ممنوع اعلام شده است, آنها را به خطر می اندازند ایمنی و احتمالا زندگی دیگران و قانون شکنی در راه با مجازات سنگین جریمه یا زندان محکوم کرد.

من دلیل خوبی برای درمان در راه همان کسی است که COVID-19 اما همچنان به دنبال روزمره اجتماعی مخاطبین داشتن حاضر به آزمایش می شود زمانی که فرصت وجود دارد. آنها هم به خطر می اندازند ایمنی و احتمالا زندگی دیگران.

رونالد Burnstein, هایدلبرگ

فروم

یک فرصت از دست رفته

AFL دهکدهای از دست یک فرصت برای به نمایش گذاشتن خود به مخاطبان است. مایکل لینچ در مقاله خود (“AFL هزینه ملبورن یک شات در زنان فینال جام جهانی”, سن, 27/6) نشان داد که تمایل AFL به reschedule AFL وسایل به اجازه می دهد, جام جهانی, مسابقات بازی در MCG.

باهوش بلند پروازانه و با اعتماد به نفس AFL را مجاز فینال جام جهانی را در میکروگرم و در آغوش فرصت به نمایش گذاشتن AFL نشان می دهد نیمی از زمان بازی برای کودکان و یا حتی یک AFL-مضمون پرده بیدار کننده برای نشان دادن مخاطبان جهانی محلی کد.

به جای ملبورن دهکدهای از دست رفته را در یک فرصت طلایی برای به نمایش گذاشتن بازی جهانی ملبورن و AFL به مخاطبان است. گسترش تفکر خود را AFL و همکاری با جهان بازی و نه در برابر آن.

اندرو کشاورز Rowville

این همیشه وجود دارد

نژادپرستی است که همیشه در زیر سطح حتی در زمان های اخیر. پسر من تا به حال دو سومالی پسران بازی در تیم خود و سوء استفاده از آنها رنج می برد مشمئز کننده بود. و آن را همواره نتیجه.

زمانی که جوان بودم و از رنگ پوست تیره, من هم copped سوء استفاده. و این بود که در نخبگان مدرسه کاتولیک خصوصی.

تحقیر من احساس باقی می ماند با من به این روز است.

تا زمانی که شما شده اند در پایان دریافت, شما هرگز می دانم که چگونه این احساس می کند.

پیتر Russo, نیوبرانزویک, غرب

نامردی و فریب

به عنوان یک مالیات دهندگان من عمیقا خشمگین مالیات من استفاده می شود به تعقیب دو مرد که انجام داده اند چیزی بیش از تلاش برای افشای استرالیا دروغ و دورویی.

هنگامی که سابق دولت استرالیا دستور شنود از تیمور شرقی را در پارلمان به دست آوردن ناعادلانه مزیت اقتصادی ملی ما شهرت بود و برای همیشه لکه دار.

در یک تلاش در پنهان ما دادستان کل است که اقدام یک راز دادگاه که می تواند در این دو مرد زندانی برای بیان حقیقت به قدرت

برنارد Collaery و شاهد K هستند قهرمانان در چشم تیمور اما در یک نمایش شرم آور از نامردی و فریب ما در دولت تلاش می کند تا پوزه آنها.

آن را در منافع عمومی به حقیقت را می دانم. این محاکمه باید برای عموم به خصوص که ما مجبور به صندوق آن است.

جانت Upcher, Hobart

کاملا خطرناک

به عنوان بسیاری از Melburnians انتخاب کنید که وعده های غذایی ارائه شده در طول COVID-19 بحران انفجار در تعدادی از موتوری دوچرخه زیپ در سراسر CBD است که هر دو هرج و مرج و کاملا خطرناک به خصوص برای کسانی که به ورزش و کار و یا فروشگاه ما در خیابان های شهرستان.

این دوچرخه برقی زده به طور غیر قانونی در پياده بافی در سرعت های بالا بین پیاده و یا در جاده ها با سواران بی اعتنا به چراغ های راهنمایی و رانندگی و یا نشانه های توقف. چند دوچرخه باید نورپردازی و یا استفاده از شاخص هیچ مجوز و یا ثبت نام و درهم و برهم سوار عادات هستند به وضوح قابل مشاهده است.

اکثر سوزان از همه – به خصوص برای رانندگان خودرو که ضربه شده است با جریمه قابل توجهی است – سواران’ عادت استفاده از تلفن همراه خود را برای دستورالعمل ها و یا مکالمات در حالی که پرهیاهو و نادیده گرفتن همه قوانین جاده. ثروت باد آورده است که در اینجا برای گرفتن اگر شوراها و پلیس صرف یک بعد از ظهر نظارت خیابان (و پياده) از ملبورن.

به طوری که اغلب از آن است اظهار داشت که آن را به یک تراژدی برای مقامات به قانون و در نهایت کاری انجام دهد. دل شکستگی برای یک خانواده رخ خواهد داد زودتر و نه بعد از آن و اجازه دهید آن را به وضوح اعلام کرد که علائم هشدار دهنده در همه جا هستند.

تیم Swain, کارلتون

امید

یکی lurches از ناامیدی به امید تغییر آب و هوا فضا. من تا به حال فکر می کردم که انبوهی از بنیادی دانشجویان دانشگاه متوجه خواهد شد که شغل آینده خود را به دروغ در توسعه و مدیریت انرژی سبز راه حل. اجازه دهید ما امیدواریم که آنها را علم آنها یاد بگیرند به, قلب, قرار دادن اسکات موریسون تجدید نظر در ساختار هزینه به خوبی استفاده کنید.

مطمئنا آنها نمی تواند پله از دانشگاه برای طراحی زغال سنگ زیرساخت های نفت و گاز برای گرم کردن و آلوده سیاره برای خود و فرزندان آینده خود را.

ایلین قیف بلکبرن

غلط انداز در معرض

ما نخست وزیر فدرال و خزانه دار و وزیر آموزش و پرورش را به خوبی منعکس Thomas Keneally را عقل به او ابراز تاسف کرد که “استرالیا فرهنگی انقباض غیر ارادی ماهیچه پرسه” (نظر 26/6).

Keneally در معرض غلط بینایی و عیوب ذاتی خود استفاده hard-خط ایدئولوژی نئولیبرالی به سوم بودجه آموزش و پرورش.

وزیر آموزش و پرورش دن Tehan می خواهد بیشتر دانشجویان علوم اما محققان استرالیایی در حال پریشان از نقش اصلی خود را با اتلاف وقت و انرژی در تعقیب همیشه در حال کاهش تحقیقات پول است.

Keneally می خواهد ما را به شکستن فرهنگی ما انقباض غیر ارادی ماهیچه اقامت برای واردات تصفیه شده کالا و فرهنگ; او insightfully معتقد است که “ما رویاها و چشم انداز ها زاید به نیاز در یک اقتصاد است که نمی تواند خود را تعریف و ارزش”. ما نیاز به ترویج علوم انسانی, آنها کمک به humanise و انرژی ما.

کوین برک Sandringham

این هیچ شوخی

جولی Szego مناسب است (نظر 29/6) وجود دارد احتمالا یک فرهنگ جنگ در بازی و هنر درجه خسارت های ناخواسته. آیا دولت شروع جنگ و یا فرهنگی رزمندگان در بخش هنر?

او ممکن است خوشحال “در گزارش groupthink در علوم انسانی ادارات” اما این هیچ شوخی است. مارکسیست فمینیست و نژاد دیدگاه ها غالب گروه افکار و برگزاری متعادل دیدگاه دلسرد شده است.

من این گزارش را به عنوان یک سابق هنرهای دانشجو در 1970s. فرزندان من همان گزارش با مطالعات خود را امروز. در مورد من من لذت مطالعه هنر و احساس غنی شده اما من نمی توانستم یک کار با آن مدرک به تنهایی.

اندرو McLorinan Hampton

ترک آن را در زمین

کاملا درست جان والش (و یک چیز دیگر 29/6). کربن ترسیب شده است یک شکست تحقیرآمیز یک sop برای صنعت ذغال سنگ است که در استرالیا هزینه مالیات دهندگان صدها میلیون دلار برای هیچ سود.

تمام انرژی و در نهایت با استفاده از نتایج در گرما بودن از بین می رود به جو آب و یا خاک از سیاره زمین است. اگر ما مشتق ما انرژی از خورشید, بدون خالص گرمایش رخ خواهد داد چرا که انرژی خورشید را اینجا وارد به هر حال. ما می توانید انتخاب کنید به استفاده از آن است یا نه. در هر صورت از آن تولید خواهد شد اما اگر ما را انتخاب کنید به استفاده از انرژی خورشید برای انجام کار مفید قبل از آن به عنوان اتلاف گرما انجام این کار خواهد شد در نتیجه هیچ net حرارت این سیاره است.

اگر ما با استفاده از انرژی حاصل از منابع دیگر مانند سوخت های فسیلی حرارت اضافی و مقادیر زیادی از گاز CO2 تولید خواهد شد که علاوه بر حرارت این سیاره است. آن است که تنها از طریق استفاده از انرژی خورشیدی مبتنی بر منابع انرژی وجود دارد که به “اتلاف انرژی” مجازات پرداخت می شود و در صورت بیشتر شدن کره زمین است.

اگر ما را ترک کربن در زمین وجود دارد بدون نیاز به هزینه و انرژی ثانویه جداسازی. آن است که در حال حاضر با خیال راحت منزوی در حال حاضر.

هلن خزه کریدن

نماینده بیشتر

اثر برش نمایندگی در شوراهای محلی به یک انتخاب نماینده هر بخش بسیار زیاد است. یک بررسی در سال گذشته فدرال انتخابات نشان می دهد که برای اولین بار نامزد دریافت 43 درصد از آرا در حالی که این دو برای اولین بار نامزد دریافت 70 درصد از آرا.

در حالی که آن را ممکن است غیر عملی به گسترش دولت های محلی بخش سیستم به مجلس نمایندگان آن است که غیر عملی و خیلی بیشتر نماینده به چند عضو تأثر در سطح محلی.

اگر اندروز دولت معتقد است در نمایشگاه نمایندگی در شوراهای محلی آن را ادامه خواهد داد در حال حاضر چند عضو تأثر وجود دارد.

جان Pinniger, Fairfield,

پیام شنیده شد

چرا هیچ سنبله در NSW در بروز COVID-19 به عنوان وجود دارد در ویکتوریا?

پاسخ ساده است. NSW برتر رفت و به فوق العاده ظهر از رفتن به دادگاه به تلاش برای جلوگیری از سیاه زندگی توجه کردند.

این ارسال یک پیام بسیار روشنی به Gladys Berejiklian رای دهندگان. این مقایسه به ما چه مقامات در ویکتوریا بود و گفت: – نتیجه نهایی این است که ویکتوریایی شد راضی از این رو سنبله.

همه ما در حال حاضر عواقب رنج می برند.

لایحه هلمز, Kew

این مدل ممکن است کار

اگر چه ما در استرالیا تمایلی به اتخاذ بسیاری از امریکایی, مدل برای انجام کارهایی که شاید ما باید چیزی شبیه به این بودجه مدل برای آن رادیو عمومی ملی (NPR). ABC می تواند دنبال اضافی هسته ای کمک های مالی از دولت های ایالتی و محلی به همراه پذیری حمایت شرکت های بزرگ به علاوه شخصی خیریه در دوره بودجه درایوهای.

قطعا آن را می توان استدلال کرد به شدت تحت شرایط فعلی که ABC نقش در مواقع اضطراری و در دیگر رویدادهای مهم حکم حمایت دولت و در سطوح محلی در حالی که جامعه نیز باید به سهم خود در بازگشت به مزایای متعدد به دست آمده و با داشتن سالم و کاملا کاربردی ABC.

نگرانی ممکن است مطرح شود که این بودجه مدل را تسهیل موثر دولت فدرال defunding اما ما شاهد هستیم که در حال حاضر. و بیایید امیدوار باشیم که ABC بودجه می شود, انتخابات, موضوع حمل برخی از وزن.

جان Wark, Docklands

بازدید ناخن بر روی سر

عصر اقتصاد ویرایشگر راس Gittins’ مقاله (“Post-همه گیر شوک اقتصادی در انتظار موریسون” کسب و کار 29/6) بازدید ناخن راست بر روی سر.

بیانیه خود را در مورد دولتی بودن توهم با کاهش مالیات با هدف پایان بالا از شهر است تا حمایت آخرین گزارش که در جامعه propping تا اقتصاد است. انتهای فوقانی شهر در حال نشستن بر روی دست های خود را با هزینه های خود را در حالی که کل جمعیت در حال کمک بسیاری به اقتصاد است.

پیتر روشه کارلتون

و یک چیز دیگر

Coronavirus

به ماسک یا ماسک به این سوال است.

سوزان Caughey گلن جنس زنبق و سوسن

دولت نیست “پرداخت قیمت” برای شکست COVIDSafe برنامه (سرمقاله, سن, 29/6), مالیات دهندگان است. به عنوان معمول است.

اولیویا مانور کوبوگ

لطفا قفل ما را دوباره, Daniel Andrews, برای از بین بردن ویروس. بستن مدارس این است که متاسفانه تنها راه برای مهار آن است.

Gavin Brown, Templestowe

سیاست

اجازه Adem Somyurek شورای انتخاباتی اصلاحات ایستاده است و یک راه مناسب برای به رسمیت شناختن او “سهم” به دولت.

پیتر ون, Bentleigh شرق

اگر ما نمی توانیم راس Gittins ما به عنوان خزانه دار می تواند ما لطفا او را به عنوان مدیر مشاور خزانه دار?

جان والش Watsonia

آماندا Vanstone

به خوبی ضربه را ما قطعا در زندگی بی سابقه بار. من فقط خواندن یک مقاله توسط Amanda Vanstone و نه تنها آن را به خوبی نوشته شده است, من پیدا کردم خودم را در موافقت با او.

John Ryan برایتون شرق

به پایی

با Alastair کلارکسون در انفجار مورد هولناک نگاه که AFL تبدیل شده است و شاید قدرت می شود که ممکن است نشستن و گرفتن اخطار از کسی که با هر دو اعتبار و دانش از این بازی و چیزی به آن را watchable دوباره. لطفا.

مارکوس فیلیپس کوه الیزا

بعلاوه

چه افسانه تقویم (“کلاسیک لحظات در کمک خوب ol’, خنده,” عصر, 29/6) تسخیر روح سرگرم کننده و خنده: آن را می خواند از “زندگی عالی است”.

مریم کول ریچموند

در نهایت

وای تمسخر Boomers; Zoomers تمسخر Millennials; فقط عادی منظور از تمسخر … آنها به زودی می دانم که چگونه آن را احساس می شود دارای برچسب “قدیمی”.

ماری نش Balwyn

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de