نگاهی به داخل کابین Virgin Galactic سفینه فضایی که در آن پروازهای ما هزینه 250.000 دلار

تورنتو — Virgin Galactic پرده برداری کرده اند طراحی کابین برای سفینه فضایی خود را و مارک و یک گام جدید در تلاش خود را برای تسلط بر فضای گردشگری است.

کسانی که با یک قلب پر از ماجراجویی و یک کیف پول پر از پول ممکن است به سفر در این سفینه فضایی کابین در نه چندان دور در آینده است.

باکره کهکشانی است که شاخه ای از باکره اختصاص داده شده به توسعه فضای گردشگری برای اولین بار نمایش داده می شود خود را طراحی کابین به جهان چشمگیر یوتیوب livestream صبح روز سه شنبه با یک شمارش معکوس برای بزرگ نشان می دهد.

در این فیلم تبلیغاتی یک کشتی موشک براق با تمدید بال نکات انتهایی آرامی در پشت آن مگس بر روی زمین است. باکره آرم میدرخشید از بدن خود را.

آن است که SpaceShipTwo که در آن مشتریان را وارد کنید پایین حاشیه های فضایی شناور در جاذبه صفر و در نمایش های دیدنی و جذاب از سیاره آنها فقط پرداخت ثروت را ترک کنند.

زیر مداری پرواز ما هزینه 250.000 دلار و بیش از 600 نفر در حال حاضر به امضا کردن.

“امروز ما در حال های اوج باور نکردنی خلاقیت انسانهایی فداکاری و تعهد تحقق رویای ما از باز کردن فضا برای تغییر جهان برای خوب” مایکل Colglazier جدید, مدیر عامل شرکت Virgin Galactic گفت: در این ویدئو.

در واقعی نشان کابین دبوسی را ‘Clair de Lune’ نقش به عنوان دوربین تبدیل به آرامی در اطراف مجازی, ارائه, از, فضا, ردیابی بیش از خاکستری با صندلی های آبی و فیروزه ای در جزئیات که در آن توریست فضانوردان خواهد نشستن در سفر خود را.

ستاره از طراحی ویندوز در داخل فضاپیما وجود دارد: 17 دایره ویندوز در کل احاطه شده توسط دور طاقچه است که ارائه یک چنگال برای مسافران به نگه بر روی آنها به عنوان حرکت در اطراف کابین.

“در صفر G کابین اصل می شود 360 درجه بالا رفتن فریم گفت:” جرمی براون مدیر طراحی برای پروژه.

و ویندوز نیست فقط نشستن هر صندلی راه آنها را در یک هواپیما — آنها همچنین منحنی در سقف در خطوط اجازه می دهد تا کارکنان برای دیدن خارج از تمام زوایای.

آن است که بسیاری از چشم نگاه در فضا.

“کابین ویژه است زیرا در حالی که این ایجاد شده است به ادغام یکپارچه در هر جنبه ای دیگر از ما فضانورد سفر آن را نیز طراحی centrepiece گفت:” ریچارد برانسون بنیانگذار گروه ویرجین.

Virgin Galactic SpaceShipTwo نیست طراحی شده تنها برای گردشگری است اما به حمل و نقل محققان نیز با صندلی قادر به جابجا کردن برای هر آزمایش یک دانشمند ممکن است نیاز به ارمغان می آورد تا به فضا است.

این شرکت آماده نیست و در واقع پرتاب دانشمندان و یا هر کسی که با ما$250,000 تا به فضا نشده است. شما فقط می توانید رزرو صندلی تا کنون.

در این مسابقه به گردشگران در فضای رقابت اصلی است که به احتمال زیاد ایلان SpaceX آغاز شد و اولین شرکت خصوصی به مردم ارسال به مدار این بهار. این شرکت با همکاری با ماجراهای فضایی, Inc. وین ویرجینیا را امتحان کنید و ارسال گردشگران به فضا در اواخر سال آینده.

این ماموریت را جست و خیز ایستگاه فضایی و به جای مدار دو تا سه برابر بالاتر برای نمایش بهتر از زمین می گذشته حدود پنج روز است. با این حال هزینه است و حتی بالاتر از ویرجین کهکشانی ارائه: حدود 35 میلیون نفر است.

یک سال پیش Virgin Galactic انجام دو موفق پروازهای زیر مداری خود را با فضاپیمای اثبات این است که خود را به فضای گردشگری برنامه ریزی کند که — و یا بال و جت.

بث موسی Virgin Galactic ارشد فضانورد مربی اول شخص برای پرواز در داخل کابین از SpaceShipTwo به عنوان یک مسافر به ارزیابی سفر.

در نمونه اولیه فرایند آنها نگاه نه تنها چگونه مسافران خواهد حرکت کابین “اما چگونه کابین حرکت می کند در مورد شما زمانی که شما شناور و تغذیه” موسی گفت.

“فقط آن را فرا گرفته من,” او گفت: از دیدن زمین از طریق ویندوز این فضاپیما برای اولین بار.

“احتمالا standout لحظه ای از زندگی من: شناور در کشتی و کشتی را به توقف آمد بالای زمین و این احساس بی پایان است.”

او گفت: کابین باید یک “تقریبا نامرئی اما کامل حمایت از قانون” که در این سفر موفق خواهد شد برای گردشگران اگر از نظر زمین و حس بودن در فضا “ستاره هستند.”

به عنوان بخشی از این صندلی تكيه هنگامی که شما را ترک آنها را در اوج سفر به منظور ارائه فضای بیشتری برای مسافران به “لذت بردن از وزنی” براون گفت.

از پشت صندلی منحصر به فرد دیجیتال صفحه نمایش برای نشان دادن مسافران پرواز اطلاعات مانند سرعت آنها در حال حاضر رفتن یا G نیروهای آنها احساس.

داخل کابین نیز مجهز به شانزده بنابراین کسانی که مایل کامل Instagram عکس از سفر خود در فضا نمی خواهد نیاز به تلفن خود را با آنها.

در پشت کابین یکی final تعجب: یک غول آینه مدور بنابراین شما می توانید ببینید که دقیقا چگونه موهای خود را به نظر می رسد بدون جاذبه در حال حاضر خود را.

و هنگامی که این فضاپیما بیش از زمین همه چراغ خواهد شد خاموش در داخل کابین اجازه می دهد درخشش این سیاره به تنها نور برای مسافران است.

“این است که احتمالا هیجان انگیز ترین پروژه های طراحی در جهان در حال حاضر گفت:” جورج Whitesides رئیس فضای افسر از ویرجین.

اگر این همه برای تلفن های موبایل خیلی خوب این مهم است به یاد داشته باشید این قیمت….

صندلی می تواند حتی گران تر در آینده هنگامی که پروازهای فضایی در واقع زمین — با توجه به پرسش و پاسخ در مورد Virgin Galactic وب سایت آنها “ممکن است قادر به ارائه طیف وسیعی از قیمت ها اما […] را در ابتدا شارژ بیش از US$250,000 نقطه قیمت ارائه شده به کسانی که امضا زود است.”

برانسون گفت که آنها با هدف گسترش ناوگان خود را و “سیمان Virgin Galactic به عنوان خط فضایی برای زمین است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de