تای چی در حال رشد است در محبوبیت در انگلستان بیشتر باشگاه ها و کلاس های popping تا در سراسر کشور و مردم از همه سنین که مایل به آن را به من بدهید.

از آن شده است تمرین برای سال ها در چین – اغلب توسط گروه های بزرگ در پارک. تای چی یا “taiji” یک شکل از چی گونگ یک چتر اصطلاح باستانی چینی شیوه های سنتی از خود کشت و حفظ انرژی. تای چی یک “ذهن-بدن در ورزش”. شما انجام آهسته و ملایم و مایع با حرکات بدن خود را. در حالی که انجام این کار شما تمرکز بر حرکات و تنفس خود را و فراموش نکنید در مورد تنش های زندگی است.

هر کسی می تواند انجام تای چی. آن است که مناسب و امن برای مردم در تمام سنین و توانایی های خود را – هر چند ممکن است نیاز به اقتباس برای افراد خاص و یا اگر شما یک وضعیت پزشکی است.

تای چی می تواند انجام شود توسط مردم در تمام سنین است. Ulza/شاتر

تای چی پژوهش

بسیاری از ادعا شده است در مورد مزایای تای چی.

مطالعات نشان داده اند که تای چی تعادل را بهبود می بخشد و مانع از سقوط یک موضوع کلیدی برای افراد مسن که می افتد می تواند منجر به شکستگی لگن و ترس از بیرون رفتن به طور مستقل.

تحقیقات همچنین پیشنهاد کرد که تای چی ممکن است خوب برای کاهش درد, برای مثال در افراد مبتلا به آرتریت روماتوئید. و آن را نیز ممکن است کمک به جلوگیری از بیماری های قلبی عروقی موثر در بيماری عروق کرونر توانبخشی و کمک به کاهش مشکلات تنفسی در افرادی که طولانی مدت مشکل ریه.

علاوه بر این پیشنهاد شده است که تای چی می تواند به بهبود سلامت روانی با کاهش علائم افسردگی و اضطراب و افزایش کلی مدیریت استرس. تحقیقات همچنین نشان می دهد می تواند کمک به بهبود چگونه به خوبی شما احساس می کنید از نظر جسمی و ذهنی.

با وجود این گزارش مزایای بسیاری از پژوهش فوق در تای چی بوده و از کیفیت پایین با مشخص نیست و یا در معرض خطر از تعصب در نتیجه چون از راه مطالعات انجام شده – برای مثال مطمئن شوید که مردم به طور تصادفی به یک تای چی یا گروه کنترل است. این مهم است که باید وجود داشته باشد هیچ تفاوتی بین افراد دو گروه دیگر نسبت به انجام تای چی یا نه. بدون چنین کنترل آن سخت است برای محققان به منظور جلب دقیق نتیجه گیری. بنابراین در حالی که مطالعات فعلی نشان می دهد ممکن است که تای چی را ارائه می دهد مزایای بهداشت و درمان شواهد بیشتری مورد نیاز است به راستی می گویند اگر این مورد است.

تای چی و زوال عقل

تای چی نیز تبلیغ به عنوان یک روش ممکن است برای کمک به جلوگیری از زوال عقل یا کم کردن سرعت پیشرفت بیماری. مطالعات برای مثال نشان داده اند که آن می تواند افزایش عملکرد شناختی مانند عملکرد بهتر در آزمون به سرعت به درک و پاسخ به اطلاعات توجه و حافظه به صورت فعلی ،

و تای چی نیز در نظر گرفته به پتانسیل برای به تاخیر انداختن زوال در عملکرد شناختی مرتبط با زوال عقل است. در واقع یک مطالعه از 2015 دریافتند که افرادی که به انجام ورزش های هوازی یا یک ذهن-بدن ورزش مانند تای چی شد کمتر احتمال دارد به زوال عقل شش سال بعد.

من به تازگی به رهبری یک تیم را به مطالعه فواید تای چی برای افراد مبتلا به زوال عقل. مردم در مطالعه ما قادر به یادگیری تای چی و لذت بردم جلسات – تحقیقات نشان می دهد که پیدا کردن یک شکل از فعالیت بدنی است که شما لذت بردن از افزایش احتمال شما شروع و حفظ جسمی سبک زندگی فعال است. ما همچنین دریافتیم که تای چی به حال پتانسیل قوی به منظور کاهش می افتد و حفظ کیفیت زندگی در افراد مبتلا به زوال عقل.

ما اجتناب از خطرات ناشی از تعصب در مطالعات قبلی با انجام یک طلا-استاندارد مطالعه (a randomised controlled trial). هر چند آن را با هم مطالعه به منظور تعیین اگر آن را ارزشمند برای سرمایه گذاری در یک بزرگتر و گران تر randomised controlled trial. بنابراین ما امیدواریم که به انجام مطالعه دیگری در آینده برای تایید نتایج ما در یک مطالعه بزرگتر.

هر چند که هنوز شواهدی در دست نیست و به شدت به حمایت از یک ایده خاص برای چرا تای چی ممکن است به بهبود سلامت مغز و تنها تعداد کمی از مطالعات انجام شده افرادی که از زوال عقل, تئوری های متعددی وجود دارد که چرا تای چی ممکن است به بهبود سلامت مغز. برای مثال تای چی شامل یادگیری و به خاطر سپردن جدید حرکات. آن نیاز به توجه مستمر و چند وظیفه ای. آرامش خود را در جنبه های مانند تمرکز حواس و یا “مراقبه در حال حرکت”. ورزش های هوازی جنبه نیز می تواند افزایش بهره وری و انعطاف پذیری اتصالات عصبی در مغز است. اما آن است که هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است اگر تای چی بهتر است برای بهبود این جنبه بیش از انواع دیگر ورزش و متوجه فعالیت های.

آنچه روشن است هر چند که تای چی است که برای تشویق شود آن را به عنوان امن و آسان برای یادگیری لذت بخش و دارای پتانسیل زیادی برای آوردن جامع مزایای بهداشت و درمان. آنچه مورد نیاز است در حال حاضر بیشتر تحقیقاتی با کیفیت بالا است که اجازه خواهد داد که شرکت نتیجه گیری کشیده می شود به عنوان به چه مقدار از آن باعث بهبود سلامت کلی ما است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو