“اگر جستجوهای انجام می شود برای یک دلیل خوب شما انتظار می رود اکثریت برای پیدا کردن چیزی است.”

هفته گذشته هرالد نشان داد که پلیس دستورات داده می شود اهداف برای تعداد جستجوهای شخصی افسران باید رفتار با یک هدف 242,000 در سراسر NSW در 2018-19.

NSW Police Association نگرانی در مورد اثر “فعال” پلیس مدل که در آن اعدام جستجوی شخصی و حرکت در قدرت تحت فشار قرار دادند تا در تامین مالی.

رئیس جمهور آن تونی پادشاه گفت: “وجود دارد نیاز به یک عملی تعادل بین پیشگیرانه پلیس و وظایف کلی و یا واکنشی انجام ندادی.

“افسران انجام وظایف عمومی شکل خط مقدم برای پاسخ به تماس از کمک از جامعه و آونگ نباید نوسان تا کنون به فعال استراتژی است که آن را به خطر انداخته توانایی برای دیدار با اولین پاسخ نامه” او گفت:.

یک NSW سخنگوی پلیس گفت: نیروی مسئول اجرای مواد مخدر و سلاح قوانین و جستجوهای بودند “حیاتی ابزار تشخیص و اغلب لازم است برای پیدا کردن و به دست گرفتن این موارد غیر قانونی”.

“هر زمان یک افسر پلیس اجرا خود را جست و قدرت آنها را نگه دارید باید سوء ظن معقول به عنوان مورد نیاز توسط [اجرای قانون (قدرت و مسئولیت ها) عمل می کنند]. جستجو نمی تواند انجام شود اگر این معیار است آشنا نیست,” او گفت:.

“اضافی وجود دارد پادمان برای کودکان و افراد آسیب پذیر که پلیس باید منطبق هستند. افسران آموزش دیده برای مقابله با احترام و همدلانه شیوه و برای آگاهی از پتانسیل حساسیت های فرهنگی.”

در مجموع 17,535 جستجوهای انجام شد در Aboriginal and Torres Strait Islander مردم در سال 2018 با هیچ چیز یافت 88 درصد از این.

بومی خدمات حقوقی اصل قانونی افسر نادین مایلز گفت: “بیش از حد و غیر ضروری استفاده شخصی و نوار جستجو است که باعث قابل توجهی عاطفی و روانی آسیب در جوامع بومی به خصوص برای کودکان و افراد جوان”.

در حال بارگذاری

از 238,923 واقعی جستجوهای انجام شده در 2018-19 دو درصد یا 5353 شد نوار جستجو.

هیچ چیزی پیدا نشد در 66 درصد از این.

استاد جرم شناسی در دانشگاه سیدنی موری لی گفت: تعداد جستجوهای است که هیچ چیز پرسش در مورد اینکه آیا سهمیه هستند “استفاده مناسب از منابع پلیس”.

“در نهایت شما رو به سوال که چرا آنها در حال انجام آن من نمی توانید ببینید که چگونه یک سیستم سهمیه بندی متناسب با آن طرح از داشتن دلایل منطقی برای جستجو” استاد لی گفت.

پروفسور لی گفت: همچنین وجود شواهد کمی وجود دارد که شخصی جستجوهای مرتبط هستند به کاهش جرم و جنایت.

“نرخ جرم و جنایت شده اند رفتن را برای 20 سال گذشته با کمی نوسان گذرا در اینجا وجود دارد و آن اینکه در نتیجه توقف و جستجوهای فقط یک استدلال مسخره” پروفسور لی گفت.

شخصی جستجوهای شامل هر دو کلی جستجو که می تواند شامل یک frisk و یا نیاز به کسی برای حذف لایه بیرونی لباس و نوار جستجو که در آن فرد, لباس, ممکن است حذف شود.

در این منطقه با کمترین جمعیت تعداد مثبت یافته, North Shore منطقه پلیس فرماندهی چیزی پیدا شد در کمتر از 22 درصد از جستجوها.

حدود 78.5 درصد از تمام جستجوهای شخصی در شمال مرکزی پلیس منطقه که امتداد از غرب دوببو به کوئینزلند مرز انجام شد در افراد شناسایی شده به عنوان بومی یا Torres Strait Islander.

هیچ چیزی پیدا نشد در 93 درصد از نزدیک به 1100 جستجو.

حدود 37 درصد از جستجوها در Ku-ring-gai یا 550 جستجوهای انجام شده بر روی کودکان زیر 18 سال که 91 درصد آمد خالی است.

پروفسور لی گفت: تعداد زیادی از جستجوهای مربوط به کودکان و اقشار آسیب پذیر ایجاد می کند “انتظار مخاطب بومی و Torres Strait Islander مردم و به خصوص افراد جوان را با پلیس”.

پلیس وزیر دیوید الیوت کاهش یافته است به نظر.

تعداد کل جستجوهای شامل موارد که در آن چیزی پیدا شد که در آن هیچ چیز پیدا شد که در آن مردم حاضر به جستجو و جایی که آنها حاضر به تولید یک شی. در مجموع 60 نفر حاضر به جستجو و هشت حاضر به تولید یک شی در سال 2018 است.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو