سبزی MP دیوید Shoebridge که به دست آمده این مدرسه توسط مدرسه ارقام گفت: این پرونده نشان داد مدرسه کنترل از بودجه مشغول به کار شد و governement برنامه به آدرس مشکل – این هفته اعلام کرد – نمی تواند به اندازه کافی دور.

“تغییرات پیشنهادی تنها سرهم بند با سیستم های شکسته است که از دیدن صدها میلیون دلار misallocated یا unspent,” او گفت:. “سیاست دولت تغییرات انجام خواهد شد هیچ چیز به مقابله با 1.3 میلیارد دلار نشسته unspent در حساب.”

در سال 2012 این ائتلاف به اصول قدرت مالی و آموزشی انتخاب است که به بهترین وجه مناسب دانش آموزان است. آنها در حال کنترل بودجه خود را که شامل بودجه برای کارکنان و آب و برق و برخی از آنان پول اضافی تحت Gonski اصلاحات برای پاسخگویی به نیازهای دانش آموزان محروم.

دولت در حال حاضر بستری تصمیم بود “عواقب ناخواسته” مانند ساخت آن را سخت تر به مرکزی پیگیری میلیاردها دلار در Gonski پول و مانع توانایی خود را به دخالت در زمانی که مدارس تلاش.

در روز پنج شنبه را اعلام کرد که از سال آینده مدارس, ناکامی در دیدار با این حال-به-می شود-تعیین اهداف خواهد خود را از دست دادن استقلال و اداره خواهد گام در.

اما آقای Shoebridge گفت: اصلاحات نیست آدرس دلار مشکل است. “سبزها همچنان به فشار برای لغو از LSLD [مدارس محلی محلی تصمیمات] به طوری که بودجه آموزش و پرورش اختصاص داده شود می تواند بر اساس نياز آموزشی به جای محلی هوی و هوس” او گفت:.

NSW Department of Education, منشی, علامت اسکات گفت: برآورد بودجه در روز سه شنبه که مدارس بهتر در مدیریت پول است. “مدارس واقعا انجام یک کار خوب در صرف پول اختصاص داده شد که به آنها در سال 2019,” او گفت:. “آن را به بهترین هزینه در صد ما را دیده اند.”

این اقدام رئیس جمهور ثانویه اصول شورای کریگ پترسن گفت: وجود دارد بسیاری از دلایل که چرا مدارس صرف نیست خود را کامل تخصیص چنین به عنوان یک تلاش برای پیدا کردن معلمان مایل به کار در برخی از مناطق.

برخی از مدارس برای صرفه جویی در پروژه های ساختمانی. اولیه بودجه ابزارهای مدیریت عرضه شده توسط گروه بودند دست و پا گیر ساخته شده و کار سخت تر شده بود و به تازگی با جایگزین بهتر, او گفت:.

دولت می تواند کمک به مدیران با در نظر گرفتن عقب مسئولیت برای پرداخت بخش عمده ای از مدارس بودجه. “مقدار پول اصول در واقع به بازی و یا استفاده از انعطاف پذیری می تواند متفاوت باشد فوق العاده بین مدارس بسته به سطح نقطه ضعف” گفت: آقای پترسن.

“یکی از راه های کاهش که رو به رشد مازاد [پول] در برخی از مدارس قرار داده است که به استخر مرکزی [دولت توسط بخش] و این بدان معناست که ما لازم نیست که به نگرانی در مورد آن به طور منظم.”

در حال بارگذاری

وزیر آموزش و پرورش سارا میچل گفت: این تغییرات به مدارس محلی, محلی, تصمیم گیری خواهد, اجازه, دولت, کمک, اصول مدیریت در مدرسه خود بودجه است.

“ما انتظار داریم که این حمایت نه تنها کمک به آنها را صرف [تخصیص منابع مدل] پول به عنوان در نظر گرفته شده اما همچنین اجازه می دهد آنها را به تمرکز بر آنچه آنها وجود دارد انجام دهید – آموزش دانش آموزان و معلمان پشتیبانی,” او گفت:.

NSW معلمان رئیس فدراسیون اندرو Gavrielatos گفت: مالی و نیروی انسانی مسئولیت شده بود ناعادلانه foisted در مدارس. “این گروه مسئولیت اطمینان حاصل شود که نیازهای نیروی انسانی از مدارس ما ملاقات کرد,” او گفت:.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو