سیدنی بیماران منتظر بیش از یک ماه برای COVID-19 نتایج

بیماران باید به طور خاص پرس و جو با سنت وینسنت را به منظور به دست آوردن نتایج در صورتی که دریافت آنها به هر دلیلی. بیمارستان می گوید این ابلاغ به بیماران در یک جزوه در طول فرایند آزمون و مشخص به آنها شفاهی.

“در نقطه ای از تست ما پرستاران بیماران را در ما باندی و شرق سیدنی تست درمانگاه صبر کنید تا 72 ساعت خود را برای نتایج آزمون. اگر آنها هنوز هم نمی شنید برگشت آنها توصیه برای تماس با بیمارستان برق و درخواست قرار داده می شود از طریق به سنت وینسنت COVID خط” یک سخنگوی بیمارستان سنت وینسنت گفت.

این بیمارستان گفت: باندی pop-up درمانگاه انجام داده است بیش از 7000 آزمون و خطای انسانی عامل بسیار کم است.

NSW Health نمی خواهد دیدگاهها برای بیماران مبتلا به آن اشاره شده صحیح کانال های پس از تماس با خط تلفن.

لیچهردت ساکن دانیل هایده, 41 بازدید باندی درمانگاه در مارس 6 بعد از تجربه شدید علائم شبه آنفولانزا. پس از نه شنیدن را برای یک هفته آقای هایده تماس NSW بهداشت و او گفت: آنها مراجعه او به سنت وینسنت ،

“آنها به من گفتند این بود که احتمالا منفی و نمی تواند بگوید من قطعا” او گفت:.

آقای هایده ارسال شده در گروه های جامعه محلی برای دیدن اگر کسی تا به حال تجربه مشابه و گفته شد دیگران نیز تماس NSW بهداشت برای نتایج فایده ای نداشت.

پس از سنت وینسنت ساخته شد از این آگاه بودند و قادر به قرار دادن Mr هایده آزمون و آگاهانه او در روز چهارشنبه او منفی بود. او گفت که او بود بسیار سپاسگزار برای این کار تست درمانگاه انجام شد اما نگران بود پس از دریافت نتیجه.

“آن گم شده است من فکر می کنم که در لینک بین NSW Health تدریس خصوصی در خانه و بیمارستان کمی,” او گفت:.

سیدنی ساکن جاستین Autour باقی مانده بود متعجب و متحیر پس از خروج شماره خود را با کارکنان در NSW Health که موفق به پیگیری نتایج خود را.

Ms Autour تماس ایالتی و فدرال COVID-19 خطوط تماس ویژه که هر دو نیست تغییر مسیر خود را به سنت وینسنت ، او مورد آزمایش قرار گرفت در باندی درمانگاه در مارس 3 و دریافت نتایج آزمون در روز چهارشنبه.

در حال بارگذاری

“به نظر می رسد مانند من تعداد رونویسی بد از درمانگاه مقالات به هر متن سیستم این است که” Ms Autour گفت. “و سپس آن را مانند به نظر می رسد برای NSW شماره به نام من و آنها فقط نمی،”

نویسنده Dom شوالیه گرفت به توییتر در نا امیدی پس از بازدید پاپ آپ درمانگاه در Rozelle اما قادر به پیدا کردن نتایج خود را که پردازش سلطنتی شاهزاده آلفرد بیمارستان پس از یک شماره تماس برای هر دو فدرال و ادارات دولتی.

آقای نایت گفته شد NSW سلامت او دریافت نتایج خود را به دلیل یک مشکل با اس ام اس, اطلاع رسانی, سیستم, مشکل بخش گفت: هرالد آن آگاه نیست.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de