سیدنی سالخورده مراقبت کارگر استرالیا سوم به صورت محلی به دست آورد و مورد

بیش از 80 درصد از COVID-19 مرگ و میر در سطح جهان افرادی هستند که بیش از 60 سال و بیش از 75 درصد تا به حال بیماری های زمینه ای مانند بیماری های قلبی عروقی و دیابت است.

در حال بارگذاری

یک شبه تعداد کل coronavirus موارد در NSW به 15 افزایش یافت, به عنوان NSW Health منتشر شد جزئیات از پنج پرواز به سیدنی که انجام شده مسافران بعد از آن مبتلا به این ویروس است.

در ضمن 40 کارکنان از راید بیمارستان شده اند قرنطینه پس از آمدن به تماس با یک پزشک مبتلا به COVID-19.

13 پزشکان, 23 پرستاران و چهار نفر دیگر از کارکنان بهداشتی درمانی از راید بیمارستان مشخص شد که تماس نزدیک از 53 ساله و در خانه انزوا NSW بهداشت گفت.

هشت نفر نیز شناخته شده به عنوان نزدیک مخاطبین و تماس شده توسط مقامات بهداشتی. هیچ یک را گزارش کرده اند علائم COVID-19.

یکی دیگر از 29 بيمار مبتلا به پرچم به عنوان گاه به گاه تماس با ما. تا کنون 10 شده اند تماس گرفته و NSW برنامه های بهداشتی به دنبال تا با استراحت در روز یکشنبه است.

بهداشت و درمان اضافی کارگران آورده بودند برای اطمینان از راید بیمارستان شد و به طور کامل کارکنان ارشد بهداشت افسر کری شعار گفت.

همراه با زن در 50s که قرارداد این ویروس در استرالیا, جدید دیگر COVID-19 مورد تایید یک شبه یک مرد بود در 30s خود را که در بازگشت از ایران وارد سیدنی در مارس 1 در Malindo پرواز هوایی OD171 از کوالالامپور.

مرد ممکن است عفونی در حالی که در پرواز است. او نشسته بود در ردیف 15 و مسافران نشسته در اطراف او تماس گرفته خواهد شد توسط NSW سلامت. مرد در حال درمان در بیمارستان وست مید در انزوا.

NSW سلامت نیز منتشر شد جزئیات پرواز از چهار نفر دیگر مبتلا به COVID-19 که ممکن است عفونی در پرواز به سیدنی. اخبار چهار نفر ساخته شده در دوشنبه.

در حال بارگذاری

برای اولین بار از این موارد – و 10 فرد مبتلا در NSW – مرد دیگری بود در 30s. او وارد از ایران در روز یکشنبه 1 مارس در یک پرواز از مالزی که ترانزیت از طریق سنگاپور.

او در Jetstar Asia پرواز خطوط هوایی 5168 خروج کوالالامپور در فوریه 29 و ورود در سنگاپور بعد از آن که در همان روز. انسان و سپس پرواز از سنگاپور به سیدنی در کوانتاس پرواز QF82. او نشسته بود در ردیف 32 روز که پرواز که رفتگان, سنگاپور در ساعت 8.30 در فوریه 29 و وارد سیدنی در مارس 1 در 7.35 هستم.

11 مورد یک مرد در 50s بازگشت از سنگاپور در فوریه 28 در کوانتاس پرواز QF02. او نشسته بود در ردیف 5.

در حال بارگذاری

12th فرد یک زن در دهه 60 وارد سیدنی از کره جنوبی در تاریخ 27 فوریه در کره ای هوا پرواز KE121.

13 فرد دیگر زن در 60s به سیدنی بازگشت از ژاپن در فوریه 21 و تشخیص داده شد در مارس 3. جزئیات پرواز بود در شده اند ارائه شده است.

پنج شش مورد جدید در حال درمان در انزوا در بیمارستان وست مید. 13th مورد زن در 60s در خانه انزوا.

NSW بهداشت گفت: مسافران از ایران, کره جنوبی و ژاپن باید به خصوص مراقب علائم عنوان شده است یک افزایش سریع در COVID-19 فعالیت وجود دارد در روزهای اخیر.

بیمارستان بخش اورژانس در سراسر کشور در حال نیروبخش برای سیل از بیماران با مقامات بهداشتی پیش بینی شیوع کروناویروس را همگرا با اولیه و شدید فصل آنفولانزا.

فصل آنفولانزا است که در حال حاضر شکل دادن به شدید با تعداد تایید موارد آنفلوآنزا در ژانویه و فوریه و حتی بیشتر از سال گذشته تعداد غیر منتظره ای بالا از تابستان آنفولانزا موارد است.

افزایش تعداد بیماران مراجعهکننده به بخش اورژانس و ارائه برای آنفولانزا مانند بیماری و سایر شرایط تنفسی نیز بالاتر از تاریخی به طور متوسط NSW بهداشت گفت.

“این است که به موقع به یادآوری جامعه است که بخش اورژانس هستند و برای موارد اضطراری” Dr شعار گفت.

“در حالی که ما می بینیم و درمان همه ما همیشه اولویت جدی تر ناخوشی بیماران است.”

اکثر COVID-19 مورد (بیش از 80 درصد) خفیف هستند و نیاز به مراقبت در بیمارستان.

Dr شعار از مردم خواست تا نظر خود را فراخوانی GP یا healthdirect برای مشاوره در 1800 022 222.

“GPs می توانید ترتیب برای COVID-19 تست و یا اگر شما بسیار ناخوشی شما همچنین می توانید تماس های آینده قبل از حضور در محلی خود را در بخش اورژانس برای ارزیابی” او گفت:.

در صبح روز چهارشنبه تعداد کل COVID-19 مورد در استرالیا شد 41. در سطح جهان وجود دارد 92,818 تایید موارد (48,201 از آنها بهبود یافته اند) و 3,159 مرگ و میر.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de