عظیم swarms از ملخ در حال فراگیر در سراسر جنوب آسیا و خاورمیانه و شاخ آفریقا. از زمان شیوع بدترین در دهه های اخیر. یک میلیون هکتار از زمین های تحت تهدید در هشت کشور در شاخ آفریقا است. این یک بحران و تهدید جدی برای محصولات کشاورزی, اقتصاد و معیشت. جدید باند و swarms در حال حاضر در حال تشکیل بنابراین بحران ادامه خواهد داد برای چند هفته بیشتر.

ملخ های کوتاه شاخدار ملخ. آنها عمدتا انفرادی اما تحت شرایط خاصی آنها به سرعت در حال ضرب در اعداد و فرم swarms.

در برخی از کشورها از ملخ swarms که در آن میلیون ها نفر از مردم در حال حاضر مبارزه با دسترسی به مواد غذایی شهروندان در حال پرسیدن که چرا ملخ نمی تواند تبدیل به مواد غذایی یا خوراک حیوانات است.

این استراتژی استفاده می شود برای به دست آوردن غذا پس از ملخ ویران محصولات, اما همه چیز تغییر کرده است. در حال حاضر شیوع بیماری موفق به استفاده از حشره کش های شیمیایی و یا حشرات و قارچ. این را ملخ سمی است.

به همین دلیل من که به شدت توصیه در برابر خوردن swarming ملخ. بسیار بعید است که از مزایای تغذیه ای سنگین تر بودن می تواند اثرات منفی مواد شیمیایی باقی مانده.

حس

دلایل مختلفی وجود دارد که چرا خوردن swarming ملخ استفاده می شود برای ایجاد حس.

زمانی که آنها در حال خزيدن آنها می تواند جمع آوری شده در اعداد بزرگ و نسبتا به سرعت و به آسانی. این حتی می تواند انجام شود با استفاده از دست, کیسه و سطل.

از یک تغذیه ای, نقطه نظر, ملخ و ملخ منابع بسیار خوبی از پروتئین و دیگر مواد مغذی ضروری است.

اما یکی از عوامل عمده ای که باید در نظر گرفته است که امروز استفاده از مواد شیمیایی. فعلی ملخ شیوع بیماری آنقدر شدید است که مقامات را مجبور به استفاده از حشره کش ها.

مثلا ارگانوفسفره, carbamate و pyrethroid انواع حشره کش استفاده می شود معمولا در مقابل ملخ و در حال استفاده در مواقع اضطراری. حتی اگر نه بسیار استفاده می شود, آنها بسیار سمی است.

برای مثال سموم فسفره هستند مخدر اعصاب. این بدان معنی است که آنها می تواند باعث انواع مشکلات بهداشتی از جمله سردرد و تهوع و بی خوابی ، اسهال ، تنفس مشکل و سردرگمی ذهنی. حتی سطح پایین قرار گرفتن در معرض حشره کش های ارگانوفسفره شناخته شده به علت سوخت و ساز dysregulations مانند قند خون است. علاوه بر این برخی مطالعات نشان می دهد که قرار گرفتن در معرض ممکن است باعث دیابت است.

این می تواند بسیار خطرناک باشد. در پایان دهه 1980 کویت شد برخورد با یک ملخ طاعون. مردم محلی جمع آوری ملخ به آنها را بخورند حتی اگر swarms شده بود با اسپری آفت کش ها. تحقیقات نشان داد که این ملخ شامل باقی مانده های شیمیایی از جمله فسفر. این است که به شدت سمی برای انسان است. آن می تواند باعث کبد و آسیب قلبی و پوکی استخوان است.

سازمان غذا و کشاورزی سازمان است وزن به این مسئله بیان کرد که:

ملخ که کشته شده اند توسط آفت کش ها باید تحت هیچ شرایطی مصرف شود چرا که آنها هنوز هم ممکن است اثری از آفت کش ها.

در این زمینه در حال انجام ملخ قیام و کنترل مبارزات انتخاباتی در شرق آفریقا هیچ کس باید از خوردن هر گونه ملخ زنده یا مرده. آفت کش ها همیشه کشتن ملخ بلافاصله.

خوردن ملخ

خوردن swarming ملخ نبود همیشه خطرناک است و آن را یک عمل گسترده در هر کجا که آفت رخ داده است – از جمله در آفریقا و خاورمیانه و جنوب آسیا و شمال امریکا است. آفت بودند باستانی چالش است که بسیاری از جوامع خطاب با تبدیل آنها به مواد غذایی است.

برای قرن آمریکایی های بومی به حال ملخ ها و دیگر حشرات در رژیم غذایی خود را. این شامل ملخ swarms. برای مثال وقتی swarms مواجه دریاچه بزرگ نمک میلیون ها نفر را گرفتار در آب و می میرند. این در نهایت به پایان رسید تا در سواحل دریاچه در حال حاضر شور با آب آماده برای مجموعه است.

در خاورمیانه از جمله اسرائیل خوردن swarming ملخ نیز یک استراتژی است. ملخ و ملخ هستند در واقع تنها حلال حشرات در رژیم غذایی محلی.

در بخش هایی از آفریقا و ملخ و ملخ نیز خورده شده است برای قرن ها. و در بعضی از نقاط هنوز هم هستند.

به عنوان مثال در ماداگاسکار در طول ملخ ازدحام شیوع بیماری با محصولات رفته ملخ استفاده شد که هر دو مواد غذایی و خوراک دام. طی تحقیقات من در ماداگاسکار من در بر داشت این است که هنوز هم مورد امروز است.

اما با توجه به اینکه دولت در حال حاضر تبدیل به مواد شیمیایی به مدیریت شیوع مشاوره صحیح این است که مردم باید از خوردن ملخ و یا استفاده از آنها برای خوراک حیوانات است. مواد شیمیایی باقی مانده در برخواهد داشت خطر عمده بهداشتی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو