هالیفاکس — RCMP می گویند گمان می خواستم در ارتباط با حادثه تیراندازی که شامل چندین قربانیان در Portapique, N. S. در حال حاضر در بازداشت است.

پلیس تایید کرد این مرد را بازداشت در توییتر در 11:40 صبح جمعه. پلیس منتشر نشده هر گونه اطلاعات در مورد دستگیری.

RCMP را مسدود کردن بزرگراه 102 در خروج 5A و بزرگ وجود دارد حضور پلیس در توقف رستوران در Enfield, N. S. منطقه اطراف آن بزرگ توقف محاصره پلیس با نوار.

جزئیات بیشتر انتظار می رود در یک کنفرانس خبری در Dartmouth, N. S. بعد از یکشنبه.

وضعیت شروع به آشکار شدن شنبه شب

تیراندازی مشکوک شناسایی شده است که 51 ساله گابریل Wortman.

RCMP می گویند این وضعیت شروع به آشکار شدن در اواخر شنبه شب هنگامی که افسران در پاسخ به شکایت سلاح گرم در جامعه از Portapique, N. S.

پلیس ارائه به روز رسانی در توییتر یک شبه تایید که آنها در پاسخ به یک “فعال تیرانداز وضعیت” و درخواست از ساکنان برای باقی می ماند در خانه های خود را با درهای خود را قفل شده است.

پلیس را تایید نمی کنند هر گونه اطلاعات در مورد حادثه تیراندازی, اما آنها می گویند آن را شامل “چند قربانی است.” وجود دارد هیچ کلمه ای در هویت خود و یا چگونه بسیاری از مردم ممکن است کشته شده اند و یا مجروح شدند.

محققان برای اولین بار منتشر شد مظنون هویت قبل از ساعت 9 صبح روز شنبه. گفتند Wortman در نظر گرفته شد مسلح و خطرناک و هشدار داد که او نمی باید بود نزدیک شده.

شک سفر در وسیله نقلیه شبیه RCMP رزمناو

حدود ساعت 10 صبح پلیس هشدار داد که Wortman بود و رفت و آمد در بزرگراه 4 در نزدیکی پنهان تپه اردوگاه در Glenholme, N. S. و خواست ساکنان برای جلوگیری از این منطقه و قفل درهای خود را.

یک زمان کوتاه بعد پلیس گفت که Wortman ممکن است رانندگی چه در ظاهر به یک RCMP خودرو و پوشیدن یک RCMP یکنواخت — هر چند او نیست RCMP افسر.

Wortman ادامه به سفر در سراسر استان صبح روز یکشنبه با هشدار پلیس در 10:21 صبح که او خال خال شده بود در Debert منطقه است.

در 11:04 صبح پلیس گفت: Wortman گذشته دیده می شد سفر جنوب در بزرگراه 102 از بروکفیلد, N. S. منطقه در وسیله نقلیه است که شبیه یک RCMP رزمناو.

در 11:24 a. m. پلیس گفت که Wortman بود در حال حاضر رانندگی با شورلت نقره ای ردیاب و خال خال شده بود در میلفورد, N. S.

در 11:40 صبح RCMP تایید کرد که Wortman بود در بازداشت است.

این است که در حال توسعه داستان. بیشتر به آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو