دادگاه عالی اجازه می دهد تا به اتهام عمومی بند که نگه داشته نازی-عصر پناهندگان از ما

در طول دوران نازی ها حدود 300,000 اضافی پناهندگان یهودی می تواند به دست آورده اند از ورود به ایالات متحده بدون بیش از کشور موجود سهمیه.

اولیه مکانیسم است که نگهداری آنها: قانون مهاجرت را “به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به یک اتهام عمومی” بند. کنسولی مقامات با اقتدار به صدور ویزا را تکذیب کرد و آنها را به همه آنها تلقی ناتوان از حمایت خود را در ایالات متحده آمریکا

ممکن است به آنچه اتفاق افتاده است به این پناهندگان. برخی از مهاجرت به کشورهای دیگر باقی مانده است که در خارج از آلمان گرفتن از قبیل بریتانیا. اما بسیاری از – ترین – شد مجبور به پنهان کردن زندانی در اردوگاه و محله های یهودی نشین و تبعید به نابودی مراکز.

در ماه اوت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت احیا “به اتهام عمومی” بند به عنوان یک راه برای محدود کردن مهاجرت قانونی بدون تغییر قوانین مهاجرت. قوانین را انکار پذیرش برای کسانی که قادر به اثبات سخت تحت استانداردهای جدید است که آنها نمی خواهد ادعا می کنند منافع دولت. دادگاه بدوی مسدود شده بود که حکومت جدید با یک دستور مقدماتی, اما دیوان عالی کشور برداشته دستور در ژانویه 27. تصمیم دادگاه اجازه می دهد تا قوانین برای رفتن به اثر در همه جا به جز Illinois.

نه پنج محافظه کار قضات در اکثریت و نه چهار لیبرال تر قاضیان در مخالفت توضیح استدلال خود را.

بسیاری از سازمان های مختلف و ایالات متحده که به چالش کشیده اند می تواند قوانین خود را ادامه خواهد داد دادخواهی اما شانس در نهایت برنده شدن خوب نیست. وکیل ژنرال نوئل Francisco J. که خواسته دادگاه به لغو اقامت استدلال کرد که قانون جدید بود معقول تفسیر اساسنامه که تکذیب ورود به هر کسی که “به احتمال زیاد در هر زمان برای تبدیل شدن به یک اتهام عمومی.”

به عنوان کسی که مورد مطالعه قرار یهودیان اروپایی’ تلاش برای فرار از آزار و اذیت نازی و مهاجرت به آمریکا, دولت را تداعي عمومی شارژ بند است و سرد.

جلوگیری از مهاجرت 1930

پناهندگان یهودی از وین, اتریش به محض ورود در بریتانیا در سال 1938. Wikimedia Commons

عمومی شارژ بند امتداد بازگشت به قانون 1882 بود که پس از آن گنجانیده شده و به یک سال 1917 که املای کلاس از بیگانگان که می تواند خارج از ایالات متحده از جمله “افراد به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به یک اتهام عمومی.”

برای اولین بار پنج دهه عمومی شارژ ارائه منع تعداد کمی از مردم در واقع تنها کسانی که قادر به کار با توجه به معلولیت جسمی یا روانی.

پس از 1929 سقوط بازار سهام و متعاقب آن رکود بزرگ هوور دولت به دنبال مبارزه با بیکاری با کاهش تعداد مهاجران است. اما آن را نمی خواهید به تغییر به تازگی اجرا قانون مهاجرت 1924 که سالانه کلی و کشور به کشور سهمیه.

در سپتامبر 1930 وزارت امور خارجه با صدور یک بیانیه مطبوعاتی است که به گفته مقامات کنسولی که آنها “باید رد ویزا” به هر کسی آنها معتقد بودند “احتمالا ممکن است یک مسئول در هر زمان.” دستورالعمل زمانی اثر مورد نظر. ظرف پنج سال تنها 10 درصد از سهمیه اسلات اختصاص داده شده به مهاجران اروپایی تا به حال پر شده است.

زمانی که دولت روزولت فرض قدرت در مارس 1933 آن را در ادامه تفسیر جدیدی از مسئول بند. به عنوان پناهنده از آلمان و سپس از اروپا به دنبال فرار از آزار و اذیت نازی وزارت امور خارجه به استفاده عمومی مسئول بند به منظور محدود کردن تعدادی از اتباع خارجی که بیشترشان یهودی بودند از مهاجرت به ایالات متحده

با ضد خارجی ها فشار برای قانون کاهش سهمیه و پناهندگان طرفداران در تلاش برای نگه داشتن خط out-of-the-ویژه رویکرد سیاسی تجدید نظر شود. یک مقامات وزارت امور خارجه آمریکا اذعان کرد در طول جلسات در یک لایحه به قطع سهمیه 90 درصد است که “مقررات اداری مشغول به کار بودند به خوبی که وجود دارد ‘هیچ نیاز فوری به قانون.'” در واقع هیچ یک از متعدد سهمیه-برش صورت حساب های معرفی شده در طول دهه 1930 به تصویب رسید.

نه زبان 1917 عمل و نه آزادی مطبوعات است که دو برابر به عنوان یک فرمان اجرایی نشان داد که چگونه متقاضیان می تواند ثابت کند آنها نمی نیاز به حمایت عمومی است. باید به آنها نشان دهد و اثبات دارایی است ؟ چه نوع از دارایی ها و در چه مقدار? باید به آنها ارائه سوگند گواهی حسن از آمریکایی ها تعهد به حمایت از آنها ؟ اما چه کسی می تواند چنین گواهی حسن و چه منابع مالی باید از آنها دارای ؟

با چند دستورالعمل و گسترده در اختیار مقامات کنسولی اساسا می تواند انجام آنچه آنها می خواستند.

بالا مقامات وزارت امور خارجه روشن ساخته شده است آنچه در آن بود که آنها می خواستند: به منظور کاهش مهاجرت به عنوان آنجا که ممکن است. آنها همچنین روشن ساخته است که مقامات کنسولی’ مشاغل لولایی پس از دستیابی به این هدف است. وزارت امور خارجه تا حد زیادی موفق شد در درجه اول با تکیه بر اتهام عمومی بند مورخان که تحقیق استفاده از آن به توافق برسند. پس از جنگ جهانی دوم در سال 1939 آغاز شده و امنیت و نگرانی نیز استفاده شد به رد ویزا.

حدود 200000 پناهندگان از کشورهای تحت سلطه نازی ها بستری شده بودند به ایالات متحده به عنوان مهاجران. در مورد 550,000 شده است می تواند در زیر موجود متحده سهمیه. تنها یک بار در طول 12 سال از رژیم نازی در سال 1939 بود که در آلمان سهمیه پر شده است. در تمام سال دیگر سهمیه بندی در بازه زمانی از 7 ٪ به 70 ٪ است.

سرپرست ایالات متحده خدمات مهاجرت و شهروندی کن Cuccinelli صحبت می کند در طی یک جلسه مطبوعاتی در کاخ سفید است. AP Photo/اوان Vucci

احیای اتهام عمومی بند

اگر چه قوانین مهاجرت را تغییر قابل ملاحظه ای از 1930s و 1940s موجود مهاجرت و ملیت حفظ یک نسخه از مسئول بند. آن را به عنوان مبهم همانطور که قبلا برداشت. هر کسی که به احتمال زیاد در هر زمان برای تبدیل شدن به یک اتهام عمومی است قابل پذیرش نیست اما عمل نمی کند و تعریف آنچه در آن به معنی.

مربوط به قانون نشان می دهد “در دسترس بودن منافع عمومی” نباید “انگیزه ای برای مهاجرت است.” این اجازه می دهد تا مدیریت سازمان به در نظر گرفتن عواملی مانند متقاضی سن, سلامت, خانواده و وضعیت منابع مالی است.

U. s. خدمات مهاجرت و شهروندی است که تحت وزارت امنیت داخلی را در حال حاضر شروع به استفاده از قوانین جدید برای تعیین پذیرش به ایالات متحده و به منظور بررسی امکان تغییرات وضعیت برای برخی از مهاجران در حال حاضر در اینجا.

کسانی که در این کشور در حال حاضر می توان انکار کرد و وضعیت قانونی دائم اگر آنها تا به حال استفاده غیر نقدی مزایای از قبیل غذا و مسکن در هر یک از 12 ماه در طول 36 ماه.

مقررات جدید مشخص مثبت و منفی عوامل مهاجرت مسئولان باید در تصمیم گیری است که به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به یک اتهام عمومی.

متقاضیانی که پول کافی برای پوشش “هیچ منطقی قابل پیش بینی هزینه های پزشکی” و یا یک امتیاز اعتبار خوب برای مثال در نظر گرفته مطلوب است. کسانی که فاقد بیمه درمانی خصوصی یک مدرک دانشگاهی کافی به زبان انگلیسی مهارت های بازار کار و یا به خوبی به انجام حامی ارزیابی منفی.

اخیر متقاضیان از اروپا و کانادا و در اقیانوسیه 27% تا به حال دو یا بیشتر از عوامل منفی تحت قوانین جدید علامت گرینبرگ اتاق فکر سیاست های مهاجرت موسسه گفت: واشنگتن پست. از کسانی که از آسیا و 41% تا به حال دو یا بیشتر از عوامل منفی. از کسانی که از مکزیک و مرکزی امریکا 60% تا به حال دو یا بیشتر از عوامل منفی.

در ماه اکتبر وزارت امور خارجه به اصلاح قوانین خود را برای ماموران کنسولی برای استفاده در صدور ویزا را در خط با جدید شارژ تفسیر است. وزارت دادگستری هنوز به اعلام استانداردهای خود را برای استفاده در تبعید و مهاجرت دیگر دادگاه رسیدگی است.

مقررات مرخصی تعیین نهایی “در نظر” مناسب از سوی دولت رسمی. من به دلیل کمی شک نتیجه این خواهد شد کمتر و انواع مختلف مهاجران. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است به احتمال زیاد به موفقیت در برقراری ارتباط آنچه در آن می خواهد به سطح پایین تر مقامات به عنوان وزارت امور خارجه در دوران نازی ها.

یادداشت سردبیر: این نسخه به روز شده از یک داستان است که در اصل زد در 20 اوت 2019.

[ بینش در صندوق پستی خود را هر روز. شما می توانید آن را با مکالمه در خبرنامه ایمیل. ]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو