بسته حمایت از دستاوردهای شکل تولید ناخالص داخلی به عنوان نقطه عطف غرق

خبر خوب این است که اقتصاد ما انجام شد بهتر از فکر شده بود در سرب تا bushfires و coronavirus.

به روز رسانی آمار و ارقام در چهارشنبه حسابهای ملی نشان می دهد که اقتصاد رشد 0.6% در سه ماه به ماه سپتامبر به جای 0.4% که قبلا گزارش شده و سالم-از-انتظار 0.5% در سه ماه به ماه دسامبر است.

ترکیب این ارقام تحت فشار قرار دادند رشد اقتصادی سالانه تا بالاتر از 2% به 2.2% برای اولین بار در سال که در آن آن را به حال شده است به زیر 2 درصد برای طولانی ترین دوره پس از بحران مالی جهانی.


سالانه رشد تولید ناخالص داخلی

از طریق سال رشد اقتصادی با سه ماهه. منبع: ABS 5206.0

برای قرار دادن بیش از حد خوب یک نقطه در آن به نظر می رسد به عنوان اگر ما در واقع در حال تجربه با “نسیم تا حدی نقطه عطف” بارها و بارها وعده داده شده توسط بانک مرکزی و فرماندار فیلیپ لاو.

به عنوان Lowe قرار داده و آن را در نیمه دوم سال گذشته:

پس از داشتن شده است از طریق یک نرم پچ ملایم نقطه عطف بوده است
رسیده است. در حالی که ما در انتظار یک بازگشت به رشد اقتصادی قوی در کوتاه مدت ما انتظار رشد را انتخاب کنید تا.

این ارقام نشان می دهد اقتصاد شروع شد (به آرامی) چیدن پس از بانک مرکزی آغاز شد, نرخ برش در ماه ژوئن. شمارش این هفته آخرین نرخ بهره را کاهش داده است چهار بار.

اما coronavirus و bushfires باید پروری نقطه عطفی برای تاریخ است.

رشد منفی در حال حاضر ممکن است

نه برای یک دقیقه اتفاق خزانه دار جاش Frydenberg بر این باورند که اقتصاد ادامه داد: برای بهبود این سه ماهه مارس چهارم.

خاطر نشان کرد که این بسته حمایتی وعده داده شده توسط نخست وزیر خواهد آمد بیش از حد در اواخر سه ماه به ماه مارس و به یاد آوری است که بسیاری از کسب و کار هارن شده قادر به تجارت بسیار Frydenberg خواسته شده بود برای ارزیابی ریسک اقتصاد در حال حاضر ممکن بود عقب رفتن یک دولت از امور است که اگر آن را ادامه داد به اندازه کافی طولانی خواهد بود رکود است.


ادامه مطلب: ما خیره کردن بشکه از ویژگی های رکود اقتصادی به عنوان coronavirus وارد جدید و خطرناک فاز


او پاسخ داد که وزارت خزانه داری معتقد است که bushfires به تنهایی اصلاح 0.2 امتیاز از رشد در ماه مارس سه ماهه. اضافه خواهد شد که خطر از گسترش coronavirus که او معتقد است خواهد بود “قابل توجهی”.

امشب (چهارشنبه) Frydenberg و مقامات وزارت خزانه داری را در یک تلفن ارتباط با دیگر اعضای صندوق بین المللی پول برای بحث در مورد تحولات از جمله کاهش نرخ بهره در استرالیا و ایالات متحده است.

وزارت خزانه داری روز رسانی در دوشنبه

خزانه را نهایی آن برآورد تاثیر coronavirus در مارس چهارم تولید ناخالص داخلی بعد در شب و گزارش آن را به مجلس سنا برآورد شنوایی شروع 9 صبح تا پنج شنبه.

به این معنی ما می دانیم که احتمال تاثیر در حدود همان زمان به عنوان خزانه دار.

برای حمایت از بازنشستگان صدمه دیده توسط چهار نزدیکی متوالی نرخ کاهش خزانه دار است و با توجه به برش deeming نرخ – نرخ سرمایه گذاری تلقی می شود را به دست آورده اند برای اهداف بازنشستگی درآمد تست. آن خواهید بود دوم deeming کاهش نرخ در این فضا از یک سال و آن را آسان تر برای بازنشستگان درآمد بسیار کمی باقی می ماند در حقوق بازنشستگی.


ادامه مطلب: آنها به قطع deeming نرخ, اما آنها چه هستند ؟


تمرکز این بسته حمایتی را کسب و کار سرمایه گذاری که تضعیف غیر منتظره 1.1% در سه ماه آخر سال به سال و 3.4% در طی سال در سرپیچی از بودجه پیش بینی آن را صعود.

استاندارد زندگی لغزش

اگر چه نه حاکم کردن پشتیبانی برای خانهدار Frydenberg گفت: دارندگان وام مسکن انجام داده بود به خوبی از گذشته چهار کاهش نرخ. خانواده ها با$400,000 وام مسکن می تواند به زودی پرداخت می شود $3,000 کمتر در هر ماه از آنها در ماه ژوئن.

استانداردهای زندگی به عنوان اندازه گیری توسط بانک مرکزی ترجیح داده و اندازه گیری واقعی خالص ملی و درآمد قابل تصرف سرانه رفت عقب در سه ماهه دسامبر لغزش 1.3%. در طول سال این صعود فقط 1.2%.


ادامه مطلب: برای اولین بار اقتصادی مدلسازی coronavirus سناریوهای ترسناک است برای استرالیا جهان


مخارج خانوار تا حدودی بهبود, بالا رفتن 0.4 ٪ در شرایط واقعی در سه ماهه دسامبر پس از صعود پیش رو تنها 0.1 درصد در سه ماهه قبلی،.

در طول سال به دسامبر واقعی مخارج خانوار رشد 1.2% در زمانی که جمعیت استرالیا رشد 1.5%. این به این معنی مصرف کالا و خدمات برای هر نفر رفت عقب.

دولت هزینه های قابل توجهی ارائه شده پشتیبانی می کند. در طول سال به دسامبر هزینه های عمومی در زیرساخت های رشد 4.1 ٪ در شرایط واقعی.

معاون نخست وزیر مایکل مک کورمک گفت: او سعی خواهد کرد و افزایش است که با درخواست دولت و دولت های محلی به جلو را هر چه پروژه های آنها می تواند برای شروع کار در آینده سه تا شش ماه.

عود مخارج دولت رشد 5 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im