پشتیبانی از محافظه کاران پیشی لیبرال در میان محاصره خط لوله آشفتگی: Nanos

تورنتو — کانادایی ها به نظر می رسد به طور فزاینده سوال خود را برای حمایت از دولت لیبرال در میان مداوم اقتصادی, نگرانی, خط لوله اختلافات و بومی زمین مسائل حقوق به گفته های اخیر Nanos پژوهش بررسی.

آخرین Nanos فدرال رای ردیابی نشان می دهد که برای حمایت از محافظه کاران افزایش یافته است به 36 درصد و پس از لیبرال ها در 33 درصد است.بررسی گرفته شد در طول هفته پایان Feb. 21 – قبل از Teck منابع اعلام کرد که برداشت از آن نرم افزار برای ساخت یک عمده cenovus پروژه در شمال آلبرتا و قبل از پلیس منتقل به پایان یک راه آهن محاصره در انتاریو است.

اما نظرسنجی نقاط نسبت به یک رشد تفرقه در میان کانادایی ها که مشتاق برای حل مسائل است که در ادامه به طاعون ترودو دولت به ویژه کسانی که مربوط به خطوط لوله و بومی مسائل.

“من فکر می کنم این زمان محیط زیست فقط با قرار دادن یک نور افکن است که ما نیاز به خانه ما در جهت” ناظر انتخابات Nik Nanos روز دوشنبه گفت: در CTV به خط روند پادکست.

“نه تنها ما نیاز به یک راه حل کوتاه مدت در این, چه راه حل طولانی مدت در شرایط تلاش برای مطمئن شوید که این اتفاق نمی افتد دوباره ؟ فقط به یقین به لحاظ آنچه در کانادا برنامه ریزی شده است برای آشتی دادن شغل و محیط زیست, آرمان, به طوری که وجود دارد برخی از نوع چارچوب است که کانادایی ها می توانید یک نگاهی به رندر برخی از مرتب کردن بر اساس حکم سیاسی است.”

این پژوهش در میان ملت گسترده راه آهن محاصره در حمایت از مرطوب’suwet’en ملت و در نتیجه به طور موقت اخراج در در از طریق راه آهن و CN و اشتعال نگرانی در مورد اثرات اقتصادی.

ترین تاثیرگذار محاصره نزدیک Belleville, Ont. مسدود کردن مهم شرقی-غربی خط راه آهن بین تورنتو و مونترال برچیده شد توسط پلیس دوشنبه.

اما ازدواج با مسائل مربوط به توسعه منابع بومی حقوق زمین و محیط زیست را به اثبات دشوار است برای ترودو می گوید Nanos.

“من فکر می کنم, سیاسی, این, بدون, برنده,” او گفت:.

“این خواهد بود بسیار دشوار است برای ایجاد همه مبارک… چون برای کسانی که کانادایی است که شیب نسبت به محیط زیست آنها نمی خواهند خط لوله. برای کسانی که کانادایی ها که می خواهند شغل و منبع شغل آنها راحت با محیط زیست جهت این دولت است.”

جداگانه نظرسنجی انجام شده توسط Nanos در اوایل این ماه نشان داد افزایش بخش در مورد کانادا احساسات در مورد خطوط لوله.

این نظرسنجی که مرکز هزینه ترانس کوه خط لوله به مالیات دهندگان نشان داد که 47 درصد از پاسخ دهندگان گفت: کانادا نیاز به پروژه خط لوله برای ایجاد شغل در مقابل 43 درصد که گفت: این پروژه باید متوقف دليل اثر تغییر آب و هوا. ده درصد مطمئن بودند. که پیدا کردن سازگار بود در هر منطقه ای از کانادا بجز کبک.

“همدردی محاصره رخ داده است که در این سرزمین موهاک در انتاریو اساسا amped خطر سیاسی برای لیبرالها چرا که در حال حاضر این است که نه فقط در مورد محیط زیست ما آرمان و تمیز آینده” Nanos اشاره کرد.

“و این نه فقط در مورد شغل. آن را به کانون توجه در مورد اینکه آیا دولت ساخته شده است که پیشرفت در آشتی با مردم بومی و چگونه مردمان بومی در حال درگیر شدن در انرژی محصولات است.”

روش

ملی دوگانه قاب (زمین و همراه) به صورت تصادفی نظرسنجی تلفنی انجام شده است هفتگی توسط Nanos پژوهش با استفاده از عوامل زنده. هفتگی پیگیری ارقام بر اساس چهار هفته نورد نمونه متشکل از 1000 مصاحبه. به روز رسانی ردیابی یک هفته از 250 مصاحبه اضافه شده است و قدیمی ترین هفته کاهش یافته است. حاشیه خطا برای یک نظرسنجی از 1000 پاسخ دهندگان است به علاوه یا منهای 3.1 درصد امتیاز 19 بار از 20.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im