‘حمایت و عشق’: Virtual شب زنده داری برای نوا اسکوشیا قربانیان پخش امشب

تورنتو — یک سازمان مجازی افروزی برای قربانیان کشتار جمعی در نوا اسکوشیا شوک گفت: هنوز هم سایه افکنده جوامع که در آن 22 نفر جان خود را از دست.

اما مجازی افروزی به نام “نوا اسکوشیا به خاطر” یک بار برای هر دو نوا Scotians و کانادایی ها به هم در حمایت و عشق گفت: حزب محافظه فینی.

“احساس شوک است که هنوز هم بسیار احساس در جامعه” فینی گفت: CTV خود را صبح روز جمعه از باس رودخانه یک درایو کوتاه از Portapique منطقه ای که در آن خشونت آغاز شد.

“این (شب زنده داری) است که واقعا مورد حمایت و عشق و همچنین فرصتی برای ارائه پشتیبانی به طور مستقیم به خانواده ها است.”

CTV News, ویژه که شامل اجرای موسیقی و پیام های از بزرگان ارائه خواهد شد زندگی می کنند در CTV اطلس CTV2 اطلس CTVNews.ca و CTV News Channel در سهشنبه, مارس 24 شروع در 6 p. m. EDT/7 p. m. ADT. CTV اطلس Steve Murphy میزبان CTV, اخبار ویژه.

در حالی که این استان و بسیار کانادا باقی می ماند جدا شده در خانه در طول COVID-19 گیر شب زنده داری ارائه خواهد شد یک خروجی برای همه به سرند به عنوان یکی.

“مردم هنوز هم نیاز به گرد هم می آیند و این است یک راه عالی برای انجام این کار گفت:” فینی.

شهرداری کولچستر شروع یک صفحه وب به نام “قلب کولچستر” که سهام بیش از یک دوجین لینک کلیک کنید برای GoFundMe صفحات برای خانواده های قربانیان و فراهم می کند اطلاعات بیشتر در مورد شب زنده داری و کجا به تماشای. “در این زمان غیر قابل بیان تراژدی قدرت ما می آید از جامعه ما” این صفحه را می گوید. “کولچستر شهرستان کوچک است — همه ما می دانیم که قربانیان و خانواده های آنان است. آنها همسایگان ما و همکاران و عزیزان و دوستان ما. برای دیدن این اتفاق می افتد در سمت چپ یک تاثیر ماندگار است که ما در حال تلاش برای نرم کردن برای همه کسانی که تحت تاثیر قرار است.”

یک لیست از هنرمندان و سخنرانان برای شب زنده داری شده است به طور رسمی منتشر شد. فینی گفت که این رویداد رشد کرده است به چیزی بسیار بزرگتر از ریشه های خود را به عنوان یک جامعه مبتنی بر رویداد با استفاده از کلمه “ستاره” به توصیف برخی از مهمانان.

“این تنها چیزی است که ما واقعا افتخار,” او گفت:. “ما فقط احساس می کردم که ما تا به حال به آن را انجام دهد. ما واقعا امیدواریم که مردم آن را می دهد یک فرصت برای به هم پیوستن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru