تامین کنندگان روبرو آمریکا از PPE تهیه

تورنتو — در مبارزه برای به دست آوردن بیشتر ماسک ، روپوش و دستکش به کارگران خط مقدم در طول بیماری همه گیر کوروناویروس تامین کنندگان و واردکنندگان روبرو هستند چه بوده است به نام “غرب وحشی” از تجهیزات حفاظت شخصی.

خالی جعبه نشده سفارشات و محموله فرود هواپیما خارجی در فرودگاه به استقبال هیچ کس.

“شده اند وجود دارد برخی از داستان های ترسناک است که برای مطمئن گفت:” آلن گراهام رئیس جمهور از حرکت تدارکات که فقط کمک ارائه کانادا بزرگترین واحد تحویل PPE به مونترال Mirabel فرودگاه شب جمعه.

“بیش در برخی از فرودگاه های چین… این غرب وحشی است و شما واقعا نیاز به دانستن آنچه شما انجام می دهند.”

در ماه آوریل دو پرواز استخدام توسط دولت فدرال و اداره شده توسط شرکت های مختلف به چین رفت تنها برای پیدا کردن که تجهیزات آماده نیست برای آنها.

“آنها از دست رفته خود را در حافظه بار آنها (تا به حال) به ترک و دوباره خالی,” او گفت:.

گراهام شنیده است از دیگر هواپیماها که پرواز به آمریکای جنوبی برای PPE سفارشات پس از رسیدن به صدای جیرجیرک: “این هواپیما را نشان می دهد تا مطلقا هیچ کس هیچ باری و هیچ چیز به انجام,” او گفت:.

قبل از فوریه این احتمال وجود دارد تعداد کمی از مردم می تواند حتی تعریف مخفف تبدیل شده است که یک نوع جدید از طلا. PPE کمیاب است و آرزو کالا در طول COVID-19 pandemic به بیش از 3 میلیون نفر قرارداد بسته اند این ویروس در سطح جهان است. این دنده محافظ سخت تر است برای دریافت بیشتر گران به خرید و به طور فزاینده ای به چالش کشیدن به کشتی است. دولت ها حتی به خرید کسب و کار و خرید به طور مستقیم از کارخانه یک حرکت است که رانندگی تا قیمت و خروج منظم توزیع کنندگان بدون عرضه.

یکی از این سفارشات برای دولت کبک وارد مونترال روز جمعه در بزرگترین محموله هواپیما آنتونوف An-225.

شش-موتور کرگدن لود شد با نزدیک به 300 تن از تجهیزات پزشکی از چین یا برخی از 800 متر مکعب سازمان یافته در هواپیما برای بهینه سازی فضا. “وزن واقعا هیچ معنایی ندارد زیرا همه تجهیزات بسیار نور,” او گفت:.

روز جمعه به تنهایی شرکت حمل حدود 1400 متر مکعب از PPE. “یک روز شلوغ در اینجا در مونترال برای PPE که برای اطمینان حاصل کنید.”

توسط مه 20, گراهام انتظار دارد که شرکت را اداره تا 45 پرواز به کانادا و دیگر نقاط در ایالات متحده او به خوبی آگاه است که عملیات نیست به عنوان صاف برای بازیکنان دیگر در تدارک کسب و کار. اما حرکت تدارکات تاسیس شده تخصص در برخورد با بحران و واکنش اضطراری. آنها airlifted مخازن به افغانستان و پرواز 25,000 پناهندگان سوری از جنگ زده منطقه به کانادا.

از زمان بحران بهداشتی کمتر پیچیده است.

“شما باید به کار استفاده می شود در این نوع از محیط پر هرج و مرج دلیل این که شما نیاز به انعطاف پذیری فوق العاده ای و سازگاری با خود شرکت های هواپیمایی,” او گفت:. “ما از یک عملیاتی دیدگاه در حال انجام همه چیز ما می تواند احتمالا به حداکثر مقدار مورد نیاز از هر PPE به این کشور است.”

که PPE نیز در آینده توسط آب در ظروف حمل و نقل. در تورنتو Wayne ایمنی تهیه بيمارستان و worksites در سراسر کشور با دنده محافظ از جمله روز جمعه سفارش از دستکشهای پلاستیکی یکبار مصرف. اما کسب و کار برای شرکت هایی مانند وین ایمنی تبدیل شده است به طور فزاینده هزینه گفت: مدیر فروش رودین Lozada.

جدید دستکش های وارد شده اند اما در بسیاری از هزار دلار بالاتر از قیمت اصلی. “من شده است در صنعت برای بیش از 20 سال است. من هرگز دیده می شود قیمت گذاری تغییر این سرعت به,” او گفت: CTV اخبار ملی.

در ماه فوریه قیمت ها شروع به تیک تیک به سمت بالا پرش در حدود 15 درصد هر دو هفته, او گفت:. Lozada گفت که کارخانه ها در چین ارسال خواهد شد Wayne ایمنی اطلاع هنگامی که یک ظرف آماده به کشتی و شرکت به آن را و یا ترک آن: “آنها گفت:” اگر شما را دوست ندارند قیمت پس از آن ما فقط آن را به فرد بعدی در خط’,” او گفت:. “این باعث شد که ما را برای تصویب در (قیمت) را افزایش می دهد به مشتریان ما. این منصفانه نیست اما همه آنها بدانند که تنها راه آن است که در حال حاضر است.”

مشكل از قیمت موج شدید تقاضا که منجر به عمده کارهای عقب افتاده. سفارش گرانبها N95 ماسک که به رسمیت شناخته شده به عنوان استاندارد طلایی برای دنده محافظ ممکن است می رسند تا اوت گفت Lozada, و اشاره کرد که آن را تبدیل به مشکل تامین کسب و کار با PPE آنها نیاز به بازگشایی در هفته های آینده و ماه.

“این نوع از ترسناک وجود دارد زیرا شما نمی دانید که در آن آن را به پایان. آن را نگاه نمی کند مانند آن را برای پایان دادن به هر زمان به زودی,” او گفت:. “قیمت ها در حال بالا رفتن هر هفته و آن را می تواند به آسمان بالا است.”

با دولت ها در سراسر جهان در حال حاضر به شدت درگیر در تهیه تلاش های کسب و کار مانند Wayne ایمنی هستند که تحت فشار قرار دادند از زنجیره تامین است. دولت در حال نزدیک شدن به همان کارخانه هایی که عرضه Lozada با بالاتر ارائه می دهد.

“آنها اساسا outbidding ما برای موجودی,” او گفت:.

آنها نمی دانند که دولت به طور خاص در حال پاکسازی منابع اما کانادا و آمریکا شده اند منبع یابی محصول به طور مستقیم از کارخانه ها در چین به عنوان بسیاری از دولت ها در اروپا است.

بسیار وجود دارد که وین ایمنی می تواند انجام دهد گفت: Lozada, از دولت را اولویت.

“ما سعی کرده ایم به منبع از طریق کشورهای دیگر, اما ما در حال پیدا کردن که کیفیت خوب نیست,” او گفت:.

“تنها چیزی که ما می توانید انجام دهید این است که آن صبر کنید.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de