مرکز پزشکی فروشگاه های انبار یا CMSD که تا به حال تهدید به شکایت از رسانه ها بیش از تکرار ایسنا گفت: موضوع “باید به پایان رسید پس از JMI توضیح” در حال حاضر می گوید: این شرکت باید در صورت اقدام طبق قانون است.

استفاده از N95 ماسک بسیار مهم است در حالی که درمان COVID-19 بيمار و آزمایش نمونه ها با توجه به سلامت اداره تجهیزات حفاظت شخصی دستورالعمل.

این ماسک CMSD تحویل به بیمارستان های مختلف تا پایان ماه مارس شد فولاد آنهایی که بسته به حال برچسب “N95” ایجاد سردرگمی در میان پزشکان است. بعدها گزارش شده در رسانه ها.

صابر حسین چودری رئیس Mugda بیمارستان عمومی حاکم بدن با ارسال نامه ای به DGHS و CMSD مدیر بازجویی های با کیفیت از ماسک.

پس از نگاه به این موضوع CMSD مدیر Brig Gen Md Shahidullah در یک جلسه رسانه on May 2 اعتراف کرد که تحویل ماسک های عادی بودند فولاد ماسک و گفت: بسته شد برچسب N95 “اشتباه”.

در پاسخ به اطلاع او برای توضیح JMI مدیر عامل Md Abdur Razzaq در نامه ای به تاریخ May 3 گفت: این شرکت شروع به ساخت ماسک با توجه به جهانی کمبود میان coronavirus همه گیر اما تولید شد در “ابتدایی” مرحله.

آن گفت: بنگلادش آیا دستورالعمل های خاص در مشخصات N95 ماسک هنگامی که آن را عرضه ماسک.

“این 20,600 قطعه از N95 ماسک از محصولات در مرحله توسعه به اشتباه همراه با عرضه کالا اما آن را مطابق با مشخصات N95” در این نامه به عنوان خوانده شده.

JMI گفت: آنها هنوز به انتشار این محصول در بازار است.

“ما رو دعا می کنم و امیدوارم که شما نوع به اندازه کافی به ما اعطای آزادی از بدهی های اشتباه انجام داده ایم و ناخواه با بازگشت عرضه ماسک با توجه به وضعیت کنونی کشور و ما توضیح بالا” به آن اضافه شده است.

پرسید که آیا JMI پاک خواهد شد از مسئولیت CMSD مدیر Shahidullah گفت: bdnews24.com “آنها حق دارند به دنبال رحمت است. اما ما باید به دنبال روش اداری برای آن.”

“ما مقررات قانونی به عقب نشینی و در صورت تامین کنندگان تحویل نیست با توجه به نیاز. ما را از مراحل است که باید انجام شود اگر یک تامین کننده اشتباه می کند. آن را قابل استفاده برای همه نیست که شرکت تنها,” او گفت:.

به عنوان بسیاری از 203 پزشکان خصوصی و دولتی و بیمارستان ها در سراسر بنگلادش قرارداد coronavirus با توجه به بنگلادش پزشکان پایه و اساس است.

پزشکان رهبران مقصر عدم دنده محافظ از جمله ماسک در میان دیگر عوامل عفونت پزشکان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو