میامی — ناراحت و تحت فشار برای خیلی از بازی پاتریک Mahomes ناگهان دوباره موجو خود را برداشته و اندی رید و اشراف به یک سوپر باول پیروزی این تیم اولین قهرمانی NFL در نیم قرن.

همه آن را در زمان سقوط توسط دو رقمی در پست فصل دوباره. سپس Mahomes انتخاب MVP آمار دو پاس های بلند بر روی زمین نشستن کامل هواپیما درایو برای یک 31-20 پیروزی یکشنبه بیش از سان فرانسیسکو 49ers.

“ما هرگز از دست ایمان” Mahomes گفت. “این بزرگترین چیزی است. همه در این تیم هیچ کس تا به حال سر خود را پایین. ما بر این باور بودند در هر یک از دیگر. این چیزی است که ما موعظه در تمام طول سال های طولانی.”

Vaunted 49ers دفاع پژمرده اواخر به خصوص در عبور از 44 متری به Tyreek تپه و 38 به سامی Watkins. این touchdowns آمد در کوتاه مدت می اندازد به تراویس Kelce برای کاهش کسری بودجه به سه و به دامین ویلیامز برای منجر شود. اولین NFL عنوان در ستاد مربی رید دو دهه حرفه ای بود مسجل توسط ویلیامز’ 38-حیاط TD اجرا, ارسال, قرمز چادری ستاد فن به شعارهای “اندی!” اندی!”

رید 61 برنده یک حلقه کاسه فوق العاده با سال 1996 هکرها در حالی که در اتهام از تنگ به پایان می رسد. او شده است به دنبال یک به عنوان یک سر مربی پس از استخدام توسط فیلادلفیا در سال 1999. عقاب از دست رفته خود را در تنها سفر را به بازی پس از فصل 2004.

“این است آنچه در آن همه مورد” رید گفت. “آنچه که یک تیم بزرگ مربیان بزرگ. درک هر بیت از آن.

اشراف (15-4) trailed 24-0 و 17-7 قبلی خود را در بازی حذفی. این ستاد نزدیک به زمان نداشته برای باز گشت.

کانزاس, شهرستان طرفداران در جمعیت 62,417 در Hard Rock ورزشگاه کردم فرصت کمی به شعار و انجام tomahawk ریز ریز کردن به عنوان KC پشت افتاد 20-10 با 17 1/2 دقیقه باقی مانده.

Mahomes حتی پرتاب دوم خود را رهگیری شب پس از آن. اما پس از آن آمد نوع Mahomes سحر و جادو است که باعث می شود او خاص است.

او در بر داشت هیل که مرتکب خطا شدن منجر به دوم سان فرانسیسکو انتخاب برای 44 متری در یک سوم-و-15-اولین پاس بلند به اتمام کانزاس سیتی است. 20-حیاط عبور دخالت تماس در Tarvarius مور که بود که زودتر انتخاب کنید قرار دادن توپ در 1 و Kelce بود باز برای نمره.

اشراف دفاع سر در گم توسط Niners’ گمراهی خیلی از بازی ها رو ناشی از خست و سه-و-است. Mahomes به زودی آمار واتکینز پایین سمت راست حاشیه پشت ریچارد شرمن برای 38-حیاط به دست آوردن منجر به ویلیامز اولین نمره.

سان فرانسیسکو (15-4) تا به حال چیزی در سمت چپ در سه ماهه چهارم و مربی آن کایل Shanahan دیدم و در عین حال یکی دیگر از اواخر بازی meltdown توسط تیم خود را. سه سال پیش به عنوان توهین آمیز هماهنگ در آتلانتا او بخشی از شاهین’ سقوط و از دست دادن در وقت اضافه به انگلستان جدید.

Kansas City, اصلی AFL حق رای دادن برنده نهایی سوپر باول قبل از ادغام کامل, ضرب و شتم, مینه سوتا در سال 1970. روسای صاحب Lamar شکار حتی ابداع عبارت سوپر باول.

در حال حاضر شکار خانواده می تواند اضافه کردن یک وینس لومباردی جایزه به Lamar شکار تروفی به دست آورده با کنفدراسیون فوتبال آسیا تاج.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو