سوپر باول: 49ers تا دو نمره را 20-10 سرب در اواخر 3rd

میامی — میامی — The 49ers نقد در پاتریک Mahomes’ رهگیری.

Raheem eagles report در رفت و از حیاط خارج و سان فرانسیسکو در زمان 20-10 سرب بیش از کانزاس سیتی با 2:35 چپ در سه ماهه سوم.

The 49ers مورد نیاز کمتر از سه دقیقه 55 متری در شش نمایشنامه با جیمی Garoppolo اتصال با Kendrick بورن بزرگ 11-حیاط به دست آوردن در حالی که رو 3rd-و-هشت به نگه داشتن چیزهای رفتن.

که در حال حاضر 17 پاسخ داده نشده امتیاز برای 49ers. آنها outgaining روسای 292-185.

——

8:40 بعد از ظهر

رابی گولد متصل دوباره در باز کردن درایو های سه ماهه سوم و سان فرانسیسکو است شروع به پریدن کرد به 13-10 سرب بیش از کانزاس سیتی است.

The 49ers گرفت و در نیمه دوم کیکآف و رفت 60 متری در نه نقش جویدن تا 5:31 از ساعت. گولد آمار از 42 متری.

در ضمن وجود دارد هیچ کمبود واکنش به Super Bowl halftime show starring شکیرا و جنیفر لوپز.

حاکم NBA MVP Giannis Antetokounmpo از Milwaukee Bucks گفت: نمایش “تقریبا مرا در مشکل است.” فلوریدا ایالت ریک اسکات توییتی که او فکر Pitbull شده است باید بخشی از نشان می دهد — “امریکا دزدیدند” — او گفت.

——

8 p. m.

آن را حاصل کار دو تیم در سوپر باول 54 با سان فرانسیسکو و, کانزاس, شهرستان گره خورده است 10-10.

The 49ers باید outgained روسای 177-155 و به نظر می رسید آماده برای به دست گرفتن رهبری که جیمی Garoppolo در ارتباط با تنگ پایان جورج بازیگوش در یک 42-حیاط بازی که می توانست بدست سان فرانسیسکو در داخل شهر کانزاس 15 با 6 ثانیه به سمت چپ.

اما بازیگوش نامیده می شد برای توهین آمیز عبور دخالت به خنثی بزرگ بازی the 49ers در زمان زانو در متعاقب آن ضربه محکم و ناگهانی به اجرا ساعت و به نتیجهی آنها رفت.

این اولین بار سوپر جام شد و در نیمی از سال 2015 زمانی که سیاتل و جدید انگلستان رفت و به استراحت منگوله دار در 14.

ستاد کارفرمایی پاتریک Mahomes است 12 18 عبور برای 104 متری. Garoppolo 9 11 89 متری و بازی lone عبور touchdown.

——

7:45 p. m.

تام بردی فرار یک سوپر باول ترفند بازی بدون قرار دادن بر روی لباس.

42 ساله دیرین پرستان کارفرمایی می تواند تبدیل به یک محدودیت عامل رایگان برای اولین بار در زندگی حرفه ای او زمانی که قرارداد خود را به پایان می رسد در ماه مارس و او به انگلستان وحشت در یک تجاری در نیمه اول از روز یکشنبه بازی.

“آنها می گویند همه چیز خوب باید به پایان رسید که بهترین فقط می دانم زمانی که به راه رفتن به دور” بردی گفت: در آگهی راه رفتن را از طریق خالی استادیوم فوتبال و اشاره به امکان بازنشستگی.

بردی می گوید او یک عمده اعلام موسیقی کاهش — و پس از آن او نشان می دهد او با خواندن فیلمنامه برای Hulu.

“من” بردی می افزاید: “من هیچ جا نمی رود.”

بردی یکشنبه با حضور در سوپر باول و به نظر می رسد در این زمینه همراه با پرستان مربی لایحه Belichick و هم تیمی های سابق راب Gronkowski Randy Moss و آدم Vinatieri.

——

7:40 بعد از ظهر

جیمی Garoppolo در ارتباط با کایل Juszczyk در 15-حیاط touchdown پاس با 5:05 چپ در نیمه اول و سوپر باول 54 بین سان فرانسیسکو و کانزاس سیتی است که در 10-10.

Garoppolo در حال حاضر 8 برای 10 برای 69 متری و یک نمره. او برداشت شده در سان فرانسیسکو درایو قبلی که به طرز عجیبی به معنی چیزهای خوب می رویم به اتفاق می افتد: او در حال حاضر 39 42 برای 461 متری با سه touchdowns و صفر interceptions این فصل در درایو بلافاصله پس از رهگیری.

بیاد داخل راک ورزشگاه به طور خلاصه گفت: سان فرانسیسکو, 13, کانزاس, شهرستان 10 که پس از زمین نشستن کامل هواپیما. آن را تصحیح شد پس از چند لحظه.

——

7:30 p. m.

یکی دیگر از چهارم-و-1 تماس با ستاد مربی اندی رید پرداخت می شود.

هریسون Butker 31-حیاط زمینه با هدف 9:32 چپ در نیمه اول خوب بود و کانزاس سیتی قرار دادند سرب آن بیش از سان فرانسیسکو به 10-3.

دامین ویلیامز سه متری در چهارم-و-1 از سان فرانسیسکو 19 به حفظ درایو رفتن.

——

7:20 بعد از ظهر

یک زن به اتهام تلاش برای دریافت بر روی زمینه در سوپر باول 54.

پرسنل امنیتی متوقف زن پیشنهاد در طول سه ماهه اول. یک آسوشیتد پرس عکاس تصاویر گرفته شده از زن بودن پنجه های امنیتی قبل از او ساخته شده آن را بر روی سطح بازی.

آن را بلافاصله روشن نیست اگر زن مواجه می شود اتهامات عنوان شده علیه.

——

7:10 بعد از ظهر

اشراف در زمان خطر و زخم با زمین نشستن کامل هواپیما.

پس از Damien ویلیامز رو چهار متری در چهارم-و-1 از سان فرانسیسکو 5, کارفرمایی پاتریک Mahomes زد آن را در بازی اول TD با 31 ثانیه در سمت چپ باز سه ماهه به عنوان شهر کانزاس در زمان 7-3 منجر 49ers در سوپر باول.

The 49ers پر شد در اولین و هدف و سپس Mahomes رفت و به حق خود را قبل از پیدا کردن چین و وارد شدن به منطقه پایان.

49ers ایمنی Jimmie بخش متزلزل شد تا در یک سوم پایین بازی که در آن Mahomes درهم در نزدیکی سمت راست حاشیه و نزدیک به چیدن اول پایین. بخش در آمد در سرعت کامل برای بیرون راندن توپ از Mahomes’ دست و آن caromed خارج از مرزهای اما او باقی مانده را برای حدود یک دقیقه پس از ضربه بزرگ.

——

6:55 بعد از ظهر

The 49ers زده اند برای اولین بار در سوپر باول 54.

رابی گولد لگد 38-حیاط زمینه با هدف 7:57 در سمت چپ باز سه ماهه و سان فرانسیسکو گرفته است سریع 3-0 سرب بیش از کانزاس سیتی است.

این ستاد در حال حاضر با توجه به اولین نمره در هر سه خود را در بازی حذفی این فصل است.

کانزاس سیتی در زمان افتتاحیه بازی فوتبال ژاپن رفت و سه-و-با پاتریک Mahomes پرتاب یک جفت incompletions. The 49ers اجتناب فاجعه هنگامی که returner جیمز ریچی جونیور muffed روسای’ متعاقب آن زدن توپ اما بهبود یافت.

The 49ers خونسردی رفت و 58 متری در 10 نقش بزرگ ضربه بودن 32-حیاط اجرا شده توسط Deebo ساموئل.

—-

6:35 بعد از ظهر

آن زمان برای فوتبال و Demi Lovato کردم سوپر باول به یک شروع عالی.

Lovato صدای بی عیب و نقص بود برای “Star-Spangled Banner” که در طی آن سربازان ایالات متحده در حال حاضر در حال خدمت در قطر نشان داده شده در ورزشگاه صفحه نمایش و عملکرد مربوط توسط یک روگذر از یک جت جنگنده نظامی. خواننده انجیل Yolanda Adams, کمک به کودکان صدای کر میامی قبل Lovato با انجام “God Bless America.”

دواین “راک” جانسون به کار گرفته pregame معرفی با 49ers بیرون آمدن اول و پس از آن روسای — با طرفداران خود ساخت “tomahawk ریز ریز کردن” حرکت به طور معمول دیده می شود هر دو سال یک بار در Hard Rock ورزشگاه که Miami Hurricanes بازی میزبان را به ایالتی فلوریدا.

کاله کمپبل از Jacksonville Jaguars به رسمیت شناخته شد برای برنده شدن والتر Payton مرد سال جایزه یکی از افتخارات ارائه شده توسط NFL در شب شنبه.

The 49ers برنده سکه بازی شیر یا خط تماس “دم” که ممکن است یک فال خوب برای اشراف. آخرین پنج سوپر جام برندگان همه از دست داده pregame تلنگر سکه.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو