دولت ایالات متحده محققان مشخص شد که ویروس زنده می ماند بهترین در داخل خانه و در شرایط خشک و دست قدرت هنگامی که درجه حرارت و رطوبت افزایش – و به ویژه هنگامی که آن را در معرض نور خورشید گفت: ویلیام برایان اقدام رئیس US Department of Homeland Security, علوم و فناوری ریاست.

“این ویروس می میرد سریعترین در حضور نور مستقیم خورشید” گفت: کاخ سفید اخبار جلسه.

این یافته ها می تواند به تقویت امیدوار است که coronavirus را شبیه به رفتار دیگر بیماری های تنفسی مانند آنفلوانزا که به طور معمول کمتر مسری در گرم آب و هوا.

اما coronavirus نیز ثابت شده کشنده در گرم آب و هوا در مکان هایی مانند سنگاپور افزایش گسترده تر سوال در مورد تاثیر عوامل محیطی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این یافته ها باید با احتیاط تفسیر شود اما همچنین ادعا کرد vindication برای قبلا نشان می دهد که coronavirus ممکن است حالا در تابستان.

“من یک بار ذکر شده است که شاید آن را به دور از گرما و نور است. و مردم نمی مانند که در بیانیه ای که بسیار,” او گفت: در این جلسه.

شانزده آمریکا در حال آماده کردن برنامه ای برای راه اندازی مجدد اقتصاد خود و سهولت مقررات طراحی شده به سرعت گسترش این بیماری همه گیر. جورجیا و کارولینای جنوبی اجازه می دهد برخی از کسب و کار به بازگشایی در این هفته یک حرکت است که مقامات بهداشتی می گویند می تواند منجر به مرگ و میر بیشتر زیرا آنها به اندازه کافی تست برای ارزیابی چگونه بسیاری از افرادی که آلوده می شوند.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می گوید متحده باید صبر کنید تا آنها را به اثبات که عفونت نرخ کاهش یافته است به طور پیوسته برای دو هفته.

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: دولت ها باید اجازه می دهد تا بیمارستان ها و دیگر امکانات پزشکی برای از سرگیری اعمال جراحی الکتیو یک منبع مهم درآمد است که برخی از فرمانداران را ممنوع اعلام کرد به منظور نگه داشتن بیمارستان های روشن برای coronavirus بیماران.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آمریکایی ها ممکن است نیاز به حفظ اجتماعی فاصله به اوایل تابستان حتی اگر برخی از کشورها شد نشانه های پیشرفت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است تشویق به اعتراض اجتماعی-فاصله محدودیت در برخی از کشورها. اما او انتقاد گرجستان فرماندار برایان کمپ یک همکار جمهوری خواه برای حرکت بیش از حد به سرعت.

“من می خواهم مردم در گرجستان به امن و من نمی خواهم این چیزی که به شعله ور شدن تا آنجا که شما در حال تصمیم گیری برای انجام کاری است که در دستورالعمل” او گفت:.

بیش از 874,000 مردم در ایالات متحده شناخته شده آلوده شده اند و بیش از 49,600 فوت کرده اند از COVID-19 بسیار مسری بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

18 ساعت در مقابل دو دقیقه

در سطوح بدون منفذ مانند فولاد ضد زنگ جدید کروناویروس 18 ساعت طول می کشد به از دست دادن نیمی از قدرت خود را در تاریک و کم رطوبت محیط برایان گفت.

در بالا و رطوبت محیط است که نیمه عمر آن کاهش یافته و به شش ساعت و زمانی که این ویروس در معرض رطوبت بالا و نور خورشید نیمه عمر کاهش یافته و به دو دقیقه است.

محققان دریافتند یک اثر مشابه با کروناویروس بود که در هوا معلق – شبیه سازی سرفه یا عطسه که اغلب گسترش این بیماری است. در یک اتاق تاریک ویروس حفظ نیمی از قدرت خود را برای یک ساعت. اما هنگامی که در معرض نور خورشید آن را از دست داد نیمی از قدرت خود را در 90 ثانیه, برایان گفت.

محققان همچنین دریافتند که ایزوپروپیل الکل بود بیشتر مواد ضد عفونی کننده موثر از سفید کننده, او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: محققان باید سعی کنید به استفاده از یافته های خود را به کروناویروس بیماران با قرار دادن نور و یا ضد عفونی کننده به بدن خود را.

“وجود دارد یک راه که ما می توانید انجام دهید چیزی شبیه به آن توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن?” او گفت:. “این امر می تواند جالب برای بررسی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de