با اعلام این خبر که چین خورشید یانگ ممنوع شده است از شنا برای هشت سال FINA جهان حاکم شنا بدن باید سهام چگونه آن نظارت یکی از محبوب ترین و با مشخصات بالا از ورزش های المپیک پیش از این سال های توکیو بازی های.

این امر در حال حاضر به نظر می رسد آشکار است که مصرف سرب از دو و میدانی و تنیس FINA باید ایجاد یک نهاد مستقل و تمامیت واحد تحقیق و تعقیب دوپینگ و مشابه داشت.

در یک تصمیم جمعه اعلام کرد دادگاه داوری (CAS), ورزش خودخوانده جهان دیوان عالی کشور تایید شده است که خورشید خواهد بود ممنوع از شنا رقابتی به مدت هشت سال. او شنا آینده در حال حاضر استوار است تا حد زیادی در یک آخر خیابان تجدید نظر به دادگاه فدرال سوئیس.


ادامه مطلب: چرا مواد مخدر بازی هنوز گرفتار شدن هفت سال بعد از 2012 لندن بازی های المپیک


این همیشه بزرگ جهانی داستان: خورشید یکی از موفق ترین شناگران در تمام دوران و یکی از چین, محبوب ترین ستاره های ورزشی. سه المپیک مدال طلای او 11 قهرمانی جهان مدال طلا و دوم به افسانه ای آمریکا مایکل فلپس شناگر در مردان حوادث است.

آن را در سال گذشته مسابقات قهرمانی جهان در کره جنوبی که به مدال نقره استرالیا ماک هورتون معروف اعتراض خورشید در طول تریبون مراسم 400 متر آزاد.

ماک هورتون (سمت چپ) اعتراض خورشید یانگ برنده شدن در مسابقات قهرمانی جهان در سال 2019. AAP/سازمان حفاظت محیط زیست/پاتریک B. Kraemer

هورتون در اعتراض مربوط به این واقعیت است که خورشید با داشتن قبلا خدمت سه ماه محرومیت برای دوپینگ تخلف در سال 2014 درگیر شده بود در یک حادثه با ماموران کنترل دوپینگ در سپتامبر سال 2018 است.

با توجه به داشتن یک نمونه برای تست در خانه, خورشید, شد, نگران خود را انجام و مجوز رسمی. این نگرانی در نهایت منجر به ویال حاوی خورشید نمونه شکست بودن توسط یکی از شناگر همراهان.

در ابتدا خورشید رفتار در این مورد صرفا جذب سرزنش و توبیخ رسمی. یک تحقیق انجام شده توسط FINA به این نتیجه رسیدند که اگر چه خورشید اقدامات incautious آنها می تواند توجیه با توجه به تست’ قبر رویه اشتباهات و سوء رفتار.

این سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ (WADA) جهانی بدن برای مبارزه با دوپینگ استانداردهای بعد از آن زمان این دیدگاه که FINA رویکرد بود بیش از حد ملایم. WADA به دادگاه تجدید نظر به CAS و یک جلسه عمومی برگزار شد در سوئیس در ماه نوامبر.

داشتن بررسی بر روی آنچه که آنها شنیده ام که در یازدهم-ساعت شنوایی که در ابتدا خدشه دار فقیر ترجمه این سه داور تحویل داده و خلاصه ای از آنها حکم هفته گذشته است.

اساسا CAS برگزار شد که رویه نگرانی های خورشید تا به حال در مورد تست در سپتامبر سال 2018 یا رخ نمی دهد یا نمی شد به اندازه کافی قانع کننده برای توجیه دستکاری با ظرف نمونه. با توجه به این بود دوم خود را ضد دوپینگ تخلفات هشت سال تحریم اعمال می شود.

باید آن را به خاطر اتهام خورشید است که از دستکاری با یک نمونه است – آن است که یک مسئول یا “اعتقاد” مربوط به دوپینگ. خورشید نمونه گرفته شده در سپتامبر 2018 بود و هرگز مورد آزمایش قرار, و این به نظر می رسد به همین دلیل داوران تصمیم گرفته اند به او را از مدال او به دست آمده در مسابقات قهرمانی جهان در سال 2019. در این عنوان با دیگر جنبه های خورشید تصمیم ما باید منتظر انتشار داوران’ کامل استدلال جایزه.

خورشید در حال حاضر تا پایان ماه مارس به تسلیم درخواست تجدید نظر در دادگاه فدرال سوئیس (SFT) و در حال حاضر نشان داد که او را به این گزینه. آن را به عنوان اتفاق می افتد در زمینه های مختلف فنی – یکی مربوط به یک ادعای بی اساس تعصب در برابر WADA رئیس وکیل – خورشید وکلا در حال حاضر شده است به SFT در سه نوبت جداگانه. آنها در حال حاضر خواهد شد به احتمال زیاد برای چهارمین بار است و به احتمال زیاد در پایان ناامیدی.

او نمی خواهد کامل دوباره شنوایی در SFT و زمینه تجدید نظر خواهد بود محدود به محدود رویه مسائل تنها. به عنوان مثال خواهد بود که آیا CAS شنوایی در برخی از راه های ناعادلانه – جالب اینجاست که این واقعیت است که آن را در برگزار شد در آفتاب درخواست ممکن است بگویید در برابر او را در اینجا. یکی دیگر از توجه ممکن است, آیا تحریم شد نامتناسب – با توجه به هشت سال ممنوعیت موظف است در جهانی ضد دوپینگ کد این زمین به احتمال زیاد موفق نیست. یک آخر توجه ممکن است چه فقیر خدمات ترجمه در CAS شنوایی ممکن است یک زمین تجدید نظر – دوباره, بعید داده شد که در آن خورشید تیم حقوقی که استخدام مترجم.


ادامه مطلب: Snubbing شناگر چینی خورشید یانگ نادیده نقص در مبارزه با دوپینگ سیستم


مسلما خورشید قویترین نقطه همواره به طور کلی یک مشخص شده در منی CAS مورد Quigley v UIT. آن است که در حالی که اصل مسئولیت سخت امر به ورزشکاران در مبارزه با دوپینگ کنترل آن باید به طور مساوی اعمال می شود برای تست به شدت با رعایت تمام جنبه های اداری ضد دوپینگ روند. آیا SFT خواهد سرگرم استدلال که راست می رود به قلب از زمان مبارزه با دوپینگ سیاست در سطح جهان بعید است.

در حالی که خورشید هایش با یک راه موثر برای پایان دادن به زندگی حرفه ای او و WADA جای تعجب نیست احساس توجیه FINA در حال حاضر باید منعکس کننده در آن حکومت از آن ورزش است.

به تازگی آن را تا به حال یک متمرد ارتباط با برخی از پیشرو آن شرکت کنندگان که به دنبال موفقیت در خطر دادخواهی برای رقابت در بخش خصوصی تامین مالی بین المللی شنا لیگ. یک تمامیت کمیسیون به نظر می رسد حیاتی گام بعدی.

واکنش به خورشید ممنوعیت رسانه های اجتماعی از چین شده است قابل پیش بینی وحشی. یک اثر حذفی خورشید تصمیم ممکن است تمرکز بیشتر از کشورهایی مانند چین و روسیه در این واقعیت است که از نظر ملیت کسانی که منصوب به شنیدن موارد CAS, ورزشی, دادگاه عالی به نظر می رسد سیستمیک Eurocentric در طبیعت است.

به نظر می رسد تقریبا مشخص است که خورشید را نمی خواهد در رقابت توکیو در سال 2020 است. توجه در حال حاضر حرکت در CAS و دوپینگ در ورزش به صورت برابر روسیه و خود ورزشکاران است.

واکنش به خورشید حکم خواهد بود و صرفا یک موج در یک استخر در مقایسه با آنچه که را خوش آمد می گوید مشابه حکم علیه روسیه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو