خودکشی سیاسی مصری سارا Hegazi در معرض ” آزادی و خشونت از جامعه مسلمانان در تبعید

تجاوز جوامع در سراسر جهان در حال عزاداری مرگ 30 سال سن سارا Hegazi های عجیب و غریب سیاسی مصری که به پایان رسید زندگی او در 14 ژوئن سال 2020 است.

Hegazi بود که آمریکا برای ترویج آنچه که دولت مصر به نام “انحراف جنسی” پس از بالا بردن پرچم رنگین کمان را در طول یک کنسرت در قاهره در سال 2017 منتشر شد به قید وثیقه سه ماه پس از دستگیری او.

اواخر سارا Hegazi. Instagram

مدت کوتاهی پس از آن او به دنبال پناهندگی در کانادا. به عنوان تنها عجیب و غریب زن در میان 57 تجاوز افراد دستگیر شده در کنسرت سرکوب Hegazi شد برجسته در فعالیت های عجیب و غریب دایره در مصر و فراتر از آن.

در کانادا Hegazi فرار از خشونت دولت مصر اما نه به عنوان او نوشت: در یک سال 2018 مقاله اختلال استرس پس از ضربه و افسردگی و تنهایی ناشی از او گذشته است. مانند بسیاری از دگرباشان جنسی و ترانس مردم زندگی در تبعید Hegazi احساس را رد کرد و توسط خود مردم و در عین حال سوگواری خانه او را پشت سر گذاشت.

او آرزو داشت برای زمین که اخراج او. در یکی Instagram پست از اوت 20, 2019, Hegazi نوشت که او امیدوار بود مادر بزرگ او زنده خواهد بود به استقبال او هنگامی که او به خانه به مصر است.

که مراسم هرگز اتفاق می افتد.

دائمی رد

عجیب و غریب خودکشی در طول غرور یک ماه اختصاص داده شده به جشن LGBTQ زندگی و مقاومت یک چیز دردناک به روند سخت تر ساخته شده توسط coronavirus مستند. برای دگرباشان جنسی و ترانس مسلمانان در انزوا و جدا از انتخاب خود جوامع در آنچه که ممکن است یا نه ممکن است پذیرش خانواده خانه های عزاداری Hegazi مرگ شده است تنها و حتی پنهانی روند.

به عنوان عجیب و غریب, مسلمان, من احساس می کنم Hegazi مرگ عمیقا. بازگشت در سال 2012, من چپ کشور من افغانستان و بعد از آن به دنبال پناهندگی در ایالات متحده در حال حاضر من در ایالات متحده زندگی نیست, اما من واقعا متعلق در هر نقطه.

[دانش عمیق, روزانه. ثبت نام برای گفتگو در خبرنامه.]

که بیگانگی درایوهای من تحقیقات دانشگاهی چگونه خشونت سیاسی و جابه جایی شفاعت در زندگی جامعه مسلمانان است. من تشخیص Hegazi خودکشی به عنوان نتیجه غم انگیز از تبعیض و انکار مردم مثل ما صورت کل زندگی ما.

در خودکشی توجه داشته باشید Hegazi عذرخواهی برای اینکه “بیش از حد ضعیف به مقاومت در برابر” آزادی از مرگ است.

“به من خواهر و برادر, من سعی کردم به آن را و من شکست خورده است. به دوستان من تجربه بی رحمانه است…ببخش من,” او نوشت. “به دنیای شما بی رحمانه تا حد زیادی اما من ببخش.”

اوباش فلش اختصاص داده شده به سارا Hegazi در غرور و افتخار جشن در ناپل ایتالیا 27 ژوئن 2020. الساندرو Barone/اقیانوس آرام پرس/LightRocket از طریق گتی تصویر

ظلم و ستم Hegazi تجربه تکرار شده است توسط بسیاری از 36 LGBTQ مسلمانان من مصاحبه برای من زمان پروژه تحقیقاتی در دگرباشان جنسی و ترانس زندگی مسلمانان به عنوان پناهنده در ایالات متحده است. گفت: آنها رد شده بود توسط دوستان و خانواده خود را به دلیل تمایلات جنسی یا هویت جنسیتی. اما بسیاری نیز تصمیم به بخشش به عنوان Hegazi انجام داد.

“ما همچنان به عشق خانواده که رها ما” گفت: حمزه 24 ساله پناهنده افغان من مصاحبه در سال 2017 در فرمونت کالیفرنیا. “ما برای خانه هل می دهد که ما به تبعید. ما از دست دوستان که نمی خواهد حتی حضور ما در مجالس ترحیم.”

این رد ناشی از هوموفوبیا است که ریشه در هر دو تفسیر از متون دینی و در ضد تجاوز قوانین برخی از جنوب غربی آسیا و شمال آفریقا کشورهای استعماری و تاریخ. به عنوان یک نتیجه, برخی از عجیب و غریب و ترانس مسلمانان و اعراب در نهایت سعی کنید به فرار از این کشور که به جرم خود هویت جنسیتی و گرایش جنسی.

در حالی که هیچ آمار چگونه بسیاری از جامعه مسلمانان هستند پناهندگان یک 2019 کمیساریای عالی سازمان ملل برای پناهندگان گزارش می گوید تا کنون بیشتر LGBTQ مردم در حال فرار از آزار و اذیت در سراسر جهان است.

اعضای یک جامعه مهاجر کاروان از آمریکای مرکزی راه خود را از طریق مکزیک در سال 2018 است. اسپنسر پلات/گتی ایماژ

رقص بی پایان

عجیب و غریب پناهندگان مسلمان که آن را به کشورهای غربی ممکن است دریابید که رد دنبال کرده است و آنها را در یک فرم جدید: اسلام هراسی است. در ضمن در LGBTQ جوامع مسلمان بودن و عجیب و غریب دیده می شود به عنوان متناقض.

به عنوان یک نتیجه عجیب و غریب و ترانس مسلمانان در تبعید در غرب تبدیل به خارجی ها بیش از دو بار.

“من به نام یک تروریست توسط یک گروه, سفید, همجنس باز, در یک نوار در واشنگتن D. C” عبدالله 30 ساله عراق-آمریکایی گفت: من در سال 2017.

مصاحبه من نشان می دهد که LBGTQ پناهندگان مسلمان در حال مرور دو متمایز و فضاهای مشکل: همجنسگرا ستیزی خود را birthplaces و اسلام هراسی در تبعید.

عجیب و غریب مسلمان تبعیدیان عبور از این مرز به صورت روزانه و آن را یک فرایند پیچیده است. خانواده های خود هستند نه صرفا یک نقطه از ظلم و ستم آنها به من بگویید و نه عجیب و غریب جامعه خالص آزادی است. بلکه هر دو محیط مطرح محدودیت های خاصی.

آزادی و خشونت بی پایان ،

ما کجا تعلق دارند ؟

برای سارا Hegazi خشونت نمی یابد و با مرگ ، ضد همجنس ظلم و ستم همچنان در رسانه های اجتماعی با برخی از مفسران گفتن مردم به دعا برای Hegazi به دلیل عجیب و غریب بودن و ارتکاب به خودکشی هر دو “kabã’ir” و یا گناهان بزرگ در سخت تفاسیر اسلامی قانون است.

Hegazi خود آخرین پست در رسانه های اجتماعی بود که در ژوئن 12, دو روز قبل از مرگ او. در زیر یک عکس از دروغ گفتن مسالمت آمیز در پشت او در شکوه چمن لبخند بر لب به آسمان آبی Hegazi نوشت: در Instagram که “آسمان زیبا تر از زمین است. و من می خواهم آسمان به زمین نیست.”

من شنیده نسخه از Hegazi را pained با ابراز تاسف از قبل در خود من ، من احساس آنها را در خود تبعید بدن در رختخواب دراز کشیده.

برای دگرباشان جنسی و ترانس مسلمانان و اعراب متعلق است اما یک رویا است. بیشتر ما فقط تلاش برای زنده ماندن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de