در حالی که ویکتوریایی همه همکاری برای جلوگیری از گسترش COVID-19 ماندن در منزل, دولت حزب لیبرال سیاستمداران مانند تیم اسمیت در حال تضعیف دولت در بهداشت عمومی مشاوره. آن را نگران کننده برای دیدن این حملات در توییتر و خواسته به “علم” را به بازی گلف. دولت فدرال توانسته است بیشتر موفق bipartisanship در رابطه با COVID-19. این امر می تواند خوب اگر ویکتوریا حزب لیبرال به دنبال آن ،

جسیکا هیل, Burwood

هنگامی که ورزش نیست ورزش ؟

چه بخشی از گلف می کند Daniel Andrews و سلامت خود را به مشاوران درک نمی کنند? پنج تا شش کیلومتر پیاده روی ورزش بالاتنه با یک حرکت نوسانی شاید 100 بار یا بیشتر و خم به انتخاب کنید تا یک توپ در 18 موارد است. مطمئنا که ورزش. من فکر کردم که ورزش یکی از چهار دلیل شما می تواند خانه را ترک. توپ خود را و هر کس دیگری را به ندرت پایان در طول بازو. شاید تنها در قرار دادن رنگ سبز اما فاصله را می توان تنها با قرار دادن یک فرد در یک زمان. باشگاه من و دیگران صادر قوی, قوانین, در حالی که گلف شد مجاز اجتماعی را حفظ فاصله است. این clubhouses بسته شد. زمانی که دور خود را به پایان رسید شما در سمت چپ این دوره و به خانه رفت. پرداخت هزینه توسط کارت تنها. امکان نمره کارت عبور ویروس حذف شد با استفاده از یک برنامه بر روی تلفن های هوشمند است. معقول اما قوانین سختگیرانه برای جلوگیری از انتقال این ویروس قبل از اینکه تصمیم گرفته شد به بان کی مون ،

گراهام کارو گرینسبروق

گلف یک بخش ضروری از زندگی

افتتاح باشگاه گلف نیاز به درجه ای از یقین است که مربوط به مقررات خواهد بود به طور کامل مشاهده. اکثر بازیکنان را درست, با وجود کمبود “policing” از دوره اما وجود خواهد داشت به اندازه کافی افرادی که بعید است به فکر می کنم آنها بهترین می دانم. من یک گلف باز اما من نمی بینم گلف به عنوان یک بخش ضروری از زندگی است.

جان سبز بیومریس

هیچ وقت برای حمله شخصی

من غمگین از گزارش که پروفسور برت Sutton [ویکتوریا ارشد بهداشت افسر] است که شرور و اهریمن توسط سیاستمداران مخالف که می خواهید به بازی گلف. در حالی که بسیاری از مردم نمی توانند خوراک خود توان پرداخت اجاره, مشکل در تحصیل فرزندان خود می ترسند برای خود و خانواده خود را اگر آنها بهداشت و درمان کارگران و برخی تحت عنوان روح می خواهید به بازی گلف. من می شنوم که ما همه در این با هم. فکر می کنم از دیگران و در خانه بمانند بنابراین این ممکن است در نهایت هر چه زودتر به جای بعد برای همه.

لوئیس Kloot, Doncaster

فروم

صفحه اصلی تست گزینه

به عنوان یک کودک Boomer منزوی در خانه COVID-19 بحران ویژه ناراحت کننده. یک واکسن است 12 تا 18 ماه دور در بهترین حالت. مختلف ممکن است درمان در حال trialled. اما تست به نظر می رسد دقیق است. بنابراین می توانید تمرکز در ارائه سریع و دقیق خانه کیت تست? خطوط هواپیمایی امارات گزارش شده است که معرفی شده قبل از پرواز آزمایش خون است که تنها 10 دقیقه طول می کشد به یک نتیجه است. این اجازه می دهد یک جامعه گسترده توانایی تا حد زیادی جلوگیری از عفونت متقاطع در حالی که ما زمان برای پیدا کردن یک واکسن. هر روز ما می تواند تست خودمان و اقدام برای جلوگیری از هر گونه خطر به دیگران است.

برایان Benger, Fairfield,

تضعیف اعتماد به نفس

این ناامید کننده است که برخی از ویکتوریا لیبرال ها را علنا مورد انتقاد قرار ویکتوریا دولت و به طور خاص رئیس بهداشت افسر بیش از جنبه های COVID-19 سیاست. تا حالا ویکتوریا سیاست های دولت باید تلقی موفق داده شده و نتایج آن از پایین جامعه انتقال و پایین بودن نرخ مرگ و میر. چنین carping می تواند در خدمت به تضعیف اعتماد عمومی و بدتر حتی ممکن است تشویق ايميل از دستورالعمل ها.

اوا شورت خیس Moonee استخر

سرقت کپی رایت

من کار کرده اند با ناشران و پرینتر برای بسیاری از سال و بر خلاف برخی تصورات در بر داشت آنها را به وسواس و صادقانه و دقیق در گزارش خود در کپی رایت استفاده و مرتبط با خانواده سلطنتی پرداخت. در استرالیا, دولت پرسنل گردش سرقت نسخه کتاب – که سرقت کپی رایت و این یک جرم و جنایت – در حالی که نخست وزیر و دیگران نقطه انگشت در چین و آن را نشان می دهد بالابر بازی خود را. و این است که می گویند هیچ چیزی در مورد هزاران نفر اگر نه میلیون ها نفر از غیر قانونی موسیقی است که بسیاری از مردم فکر می کنم آنها به حق است.

اما Borghesi کوه الیزا

نمی قراضه پیشرفت

استرالیا مواجه شده است و بحران به عنوان بد به عنوان coronavirus قبل و بهبود. این مهم است که پیشرفت کشور به سمت یک جامعه لیبرال نباید دور انداخته شود به دلیل ادعا می کنند که این بدهی باید پرداخت به سرعت. این است که بهانه ای برای تحمیل سیاست های محافظه کارانه تر است که مجازات فقیر و پاداش غنی است. ما نیاز به خوب دولت و در ماه گذشته نشان داده که ممکن است.

آدریان تنبور نقطه Lonsdale

نخست وزیران کارکنان

به نظر می رسد PM کارکنان زیادی به پاسخ برای وقتی که می آید به ایمیل ارتباطی است. ابتدا آن را بدنام رنگ-کد صفحه گسترده ناشی از موریسون را که او ادعا کرد او می دانست که هیچ چیز در مورد, و در حال حاضر آن است که نسخه های سرقت شده از Malcolm Turnbull کتاب. این ساعت هنوز به جایی که باک متوقف می شود.

آلن Inchley, Frankston تبدیل

نقد و رای امداد

این Darebin شورای نوشته شده به ratepayers به ما بگویید که از نظر این بیماری همه گیر آنها خواهد شد کنار گذاشتن 10 میلیون دلار از بودجه سال جاری توزیع می شود بر روی هدایای نقدی و رای امداد برای انتخاب ratepayers. سابق فدرال وزیر ورزش Bridget مکنزی استعفا داد و در طول ورزش rorts موضوع موجب آن او 100 میلیون دلار کمک مالی بود که channelled به حاشیه رای دهندگان. زمانی که سیاستمداران قرار دارد مسئول سطل نقدی شبیه گوشت خوک بشکه آنها هستند که با اتکا به صداقت و اجتناب از درک از اقدام به فساد. اگر یک سیاستمدار حرفه ای مانند Bridget مکنزی نمی توانید انجام دهید کار خود را به درستی چگونه می تواند ما انتظار داریم مشاوران محلی برای ایشان انجام?

برایان Sanaghan غرب پرستون

معلم خواسته

یک روز کامل در کلاس; حتی اگر تعداد دانش آموزان در حال کوچکتر این ساعت هستند. آماده سازی و پشتیبانی آنلاین یادگیری برای دانش آموزان در خانه. پشتیبانی آنلاین یادگیری برای فرزندان خود. حرکت اضطراب بیش بهداشت و نگرانی های مالی. این است که واقع بینانه شرح زندگی بسیاری از معلمان در حال حاضر. این است پایدار حتی در کوتاه مدت?

کارمل McNaught, بلوین نورث

استفاده از دارایی

خود را خبرنگار ویکتور پللگرینی (حروف 20/4) می تواند به حل مشکل خود به سادگی: فروش مادر خود واحد است. پایتخت خواهد پرداخت برای مراقبت وجود دارد و می تواند بدون خطر از مستاجر عدم پرداخت اجاره. البته این ممکن است پس از آن نیاز به برخی از اضافی outlays از پایتخت اما این است که یک دارایی است ؟

آنگوس مک لئود, Cremorne

حسرت برای شفافیت

فدرال و وزیر دفاع Marise Payne گفت: ABC تلویزیون خودی در یکشنبه که چین به یک مقدار شفاف تر دولت است. اما زمانی که در مورد خواسته بود که ایمیل فرستاده Malcolm Turnbull خاطرات برای او نگه داشته و لب های او بسته شده است.

گلن ساترلند Campbells Creek

اعتماد و ردیابی نرم افزار

من با کمال میل دانلود COVID-19 ردیابی برنامه در گوشی من زمانی که دولت نشان می دهد که ما می توانیم به آن اعتماد کنند. این امر مستلزم لغو ابرداده حفظ قوانین; وضع حمایت از خبرچین; تقویت آزادی مطبوعات قوانین; دعوت موشکافی و بحث در تمام قوانین; انتشار اوراق مقاله و گزارش در یک مصلحت شیوه ای و نه تولید بسیار redacted خطی; استفاده از شفافیت به بودجه ترتیبات و بودجه بر اساس نیاز و شایستگی; در حال توسعه از سیاست های علوم اجتماعی, علم و شواهد واقعی و نه آرمان گرایی و از بین بردن تمام انگیزه برای سیاستمداران به انجام هر کاری به جز کار برای منافع عمومی است.

کریستین موریس هپپرس کراسینگ

اطلاعات صحیح

اوه طنز. من آن را عجیب و غریب, گوش دادن به سناتور Marise Payne حاضر به دولت منبع از او سرقت کپی از Malcolm Turnbull کتاب جدید (ABC خودی) با Annika Smethurst نشسته در پانل. ظاهرا سناتور Payne فکر می کند آن است که همه حق ارسال در پلیس فدرال استرالیا برای حمله به یک روزنامه نگار برای پیدا کردن یک منبع از اطلاعات در حالی که ارائه اطلاعات در خود منبع به طور غیرقانونی توزیع کتاب است.

گرگ Oates, Huon Creek

اجباری محبوبیت

یک راه برای اطمینان از حداکثر جذب برای استفاده از تماس جدید ردیابی نرم افزار است که به تشویق/نیاز مردم با استفاده از خدمات خاص به دانلود و فعال برنامه. این درخواست می تواند به عنوان مثال به ورزشگاه درمانگران مدارس و مهد کودک ها (پدر و مادر از دانش آموزان), کتابخانه ها, داروخانه ها و حتی سوپر مارکت ها و محل های کار است.

جیلیان Pappas, South Yarra

پاسخگویی جدی است

قبل از من ثبت نام بر روی یک دولت تماس ردیابی برنامه وجود دارد نیاز به وضوح در اطراف آنچه در آن استفاده می شود که نظارت بر آن خواهد شد که به آن دسترسی دارند و چگونه از آن خواهد شد نظارت توسط یک غیر سیاسی کمیته. مهمتر از همه چه کسی پاسخگو خواهد بود اگر برنامه یافت می شود نادرست استفاده می شود و یا هک شده ؟ دولت بی نظیر تاریخچه از مسائل-یو پی اس نادرستی و فساد و dodged وزرا پاسخگویی. من امضا خواهد کرد در زمانی که پاسخگویی به روشنی بر عهده وزیر مسئول با روشن عواقب جدی برای او و دولت در صورت سوء استفاده و یا ضعیف امنیتی است.

مایکل لانگفورد Ivanhoe

دندانپزشکان آموزش دیده برای مقابله

با توجه به برخی از ارائه دهندگان خدمات سلامت در نظر گرفته شده برای کاستن از محدودیت (“راه اندازی مجدد از عمل جراحی انتخابی در افق” 20/4) آن است که به موقع به سن گزارش یکی دیگر از دسته از سلامت پزشک به طور موثر از کار (“دندانپزشکان امید به پل شکاف”, 20/4). من کار در یک مطب دندانپزشکی و من تنها پزشک است. ما را انتخاب کرده اند به ادامه به ارائه مراقبت از دندان اضطراری به بیماران اما این تنها به ما می دهد یک روز کار در بهترین حالت و ما ثبت نام برای JobKeeper برنامه. دندانپزشکان آموزش دیده و حفظ دقیق کنترل عفونت شیوه های. به عنوان ملی کابینه تنظیم “راه را” حیاتی است که تمام دسته ها بهداشت ارائه دهندگان داده می شود یک صدای که با توجه به محدودیت های بلند.

سیدرا د Zoysa گلن جنس زنبق و سوسن

صفر هزینه لغو

عمل مسافرتی شارژ گزاف هزینه لغو و خودداری از بازپرداخت یک رسوایی (“تعطیلات heartbreak: بازپرداخت در برزخ”, 20/4). ما به تازگی به بازگشت فقط پنج روز به پنج هفته اروپایی, تعطیلات, تمام, رزرو آنلاین. Cathay Pacific استرداد کل بلیط هواپیما مقدار بدون استفاده از هر گونه لغو هزینه های قبل از رزرو محل اقامت رویدادهای ورزشی و تئاتر بلیط هم رزرو به طور مستقیم در فرایند بودن مسترد به طور کامل و یا نزدیک به آن است. ممکن است کمی زمان بیشتری انجام آن را خودتان است اما با توجه به این آخرین تجربه من شک هر کسی در معرض خطر با استفاده از یک عامل سفر در آینده است.

دیوید پارکر جیلان

بازپرداخت پرواز

ما نمی انصراف از لندن ما از طریق هنگ کنگ پرواز رزرو از طریق مرکز پرواز, این پرواز لغو شد توسط شرکت هواپیمایی. Cathay Pacific ایمیل به ما اعلام لغو و ارائه کامل بازپرداخت مگر ما رزرو از طریق یک شخص ثالث که پس از آن مسئول است. پرواز مرکز ارائه بازپرداخت کمتر از 300 دلار برای هر “ما” لغو پرداخت در هشت تا 12 هفته پس از “بررسی می شود با شرکت هواپیمایی”. ما را تماشا فروشگاه بسته شدن کارکنان اجازه دهید بروید و قیمت سهم سقوط با بیم و هراس و رشد شک و تردید در مورد بازیابی هر گونه پول. شکست از مرکز پرواز به سازش حتی کاهش هزینه لغو با مشتریان خود را به یاد زمانی که ویروس خود را گذرانده است.

برندا مارکوس در کولفیلد نورث

هیچ اثری از اعتماد

به عنوان تئوری جذاب به عنوان شما ممکن است فروش آن را “ردیابی نرم افزار” هیچ گلوله نقره ای یا به سختی بشقاب نقره ای. بسیاری از افراد بیشتر در معرض خطر ندارد اینترنت بسیار کمتر از مهارت های فن آوری. نورد از هر تکنولوژی می رود بدنام بیش از بودجه — از آن خواهد شد یک اتلاف پول و واقعا شما از ما انتظار اعتماد گوگل ؟ شما در واقع ممکن است کمک به هر کسی. در ابتدا به ما گفته شد آن است که داوطلبانه در حال حاضر آن را داوطلبانه “در حال حاضر”. که در آن شما از دست من اعتماد.

لوری دیوید Camberwell

و یک چیز دیگر

سیاست

نه اعتماد به تلفن همراه ردیابی برنامه پایین می آید به دو کلمه: پیتر داتون.

برایان Hawkes Daylesford

تلاش تعدادی از دولت لیبرال به نمره امتیاز سیاسی کردن Daniel Andrews سوال توسط رئیس بهداشت افسر تصمیم گیری تنها تایید آنها دقیقا همان جایی که آنها باید باشد مخالف است.

فیل الکساندر, الثام

Hell hath no fury که به عنوان یک سیاستمدار تمسخر.

مریم عاقلانه رینگوود

چه غمگین محل مجلس به نظر می رسد. این ساختگی جدید تف مرا به یاد یک علامت Latham نوشت.

آن فلاناگان بوکس هیل نورث

آه کرامت جولیا گیلارد.

آن Fitzpatrick, Abbotsford

باید هر یک از پیتر داتون منتقدان متوجه شد که او در بیمارستان و پس از آن بیشتر جدا شده و برای تقریبا یک ماه ؟ او را به یک استراحت.

جوآن Mok, Kew

من همه برای پیتر داتون رفتن به چین برای بررسی ریشه های کروناویروس. رفتن پیت!

بروس Dudon, وودند

Coronavirus

شاید تیم اسمیت می خواهم به بازی گلف با Aspen مجموعه ؟

درک Wilson, Cheltenham

ABC است تا دوباره نشان دادن اهمیت آن در یک بحران. شاید ما را بهره مند از همین رسانه های مستقل پریز در زمان های اخیر.

بیل برنز بندیگو

استرالیا ارسال

یک کبوتر حامل یا ساق پا را تسویه حساب شده اند سریعتر از استرالیا ارسال به ارسال کارت از زالزالک به ارمدل دو کیلومتر دور است. ارسال شده در روز یکشنبه رسید روز جمعه بسیار ناامید کننده برای گیرنده.

اولیویا Cuming زالزالک

در نهایت

موریسون را گزارش خبرگزاری فرانسه بیش از “عظیم” نقض کپی رایت. خوب است که پایان آن ،

Ian Tracey, Parkdale

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de