سرعت گسترش بیماری که شروع به پریدن کرد از حیوانات به انسان در چین در حال حاضر آلوده حدود 200000 نفر و باعث تقریبا 8,500 مرگ و میر در 164 سازمان ملل راه اندازی اورژانس مستندات و تزریق پول نقد نهان پس از جنگ جهانی دوم ،

“این است که یک بار-در-یک-صد-سال نوع رویداد گفت:” نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون هشدار بحران می تواند شش ماه گذشته خود را به عنوان ملت شد آخرین به محدود کردن تجمعات و سفر خارج از کشور.

“زندگی در حال تغییر است در استرالیا به عنوان آن در حال تغییر است در سراسر جهان,” او اضافه شده به عنوان دولت خود را آماده برای یک برنامه به طور بالقوه نمایی افزایش پس از تنها شش مرگ و میر تا کنون.

وجود خاص زنگ در ایتالیا است که تجربه غیر منتظره ای بالا مرگ و میر – 2,503 از 31,506 موارد – و تهیه پیش نویس هزاران نفر از پزشکان به خدمات قبل از امتحانات نهایی به کمک یک ضعف خدمات سلامت.

در سراسر جهان به فقیر و غنی به طور یکسان دیدم زندگی تبدیل وارونه به عنوان حوادث لغو شد, مغازه, ساده محل تخلیه خیابان های خلوت و مدارس تعطیل و سفر در حداقل است.

“نظافت و پاکیزگی است اما مهم در اینجا آن آسان نیست” گفت: Marcelle Diatta یک 41 ساله و مادر چهار در سنگال که در آن اطلاعیه زنگ زد از بلندگو خواست مردم را به شستن دست اما آب بود و اغلب قطع در حومه.

بحران ایجاد کرده است موجی از همبستگی در برخی از کشورها با همسایگان خانواده و همکاران آینده با هم به نگاه پس از نیازمندان از جمله حذف منابع در درب از کسانی که مجبور به ماندن در خانه.

در تپه های جنوب اسپانیا, کف حلقه را هر شب در 8 p. m. به عنوان خود جدا شده همسایه با تشکر از خدمات بهداشتی و درمانی به صورت خود کار و خوش آمد می گوید هر یک از دیگر.

Spooked توسط به ظاهر اجتناب ناپذیر جهانی رکود اقتصادی کشورهای ثروتمند در حال رها کردن میلیاردها دلار محرک به اقتصاد کمک به خدمات بهداشتی و وام به مغولان کسب و کار و کمک به افراد ترس برای وام های مسکن و سایر روال پرداخت.

Visitors stand on boxes for social distancing inside an elevator at a shopping mall amid the spread of coronavirus disease (COVID-19) in Surabaya, East Java province, Indonesia, March 18, 2020 in this photo taken by Antara Foto. Antara Foto/Zabur Karuru/ via REUTERS

بازدید کنندگان ایستاده در جعبه های اجتماعی فاصله داخل یک آسانسور در یک مرکز خرید در میان گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19) در سورابایا استان جاوه شرقی, اندونزی, مارس 18 سال 2020 در این عکس گرفته شده توسط Antara Foto. Antara عکس/Zabur Karuru/ کرج

جستن به عقب یا رکود ؟

“ما هرگز زندگی می کردند از طریق هر چیزی شبیه به این. و جامعه ما که در حال رشد استفاده می شود به تغییراتی که در ما گسترش امکانات از دانش سلامت و زندگی در حال حاضر می یابد خود را در یک جنگ برای دفاع از همه ما گرفته شده برای اعطا” نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز سانچز گفت: مجلس.

اتاق تقریبا خالی بود با اکثر قانونگذاران دور نگه داشته است.

پول اضافی از دولت و بانک مرکزی موفق به آرام کردن بازار سهام و قیمت نفت reeled دوباره.

گرفتن نشانه خود را از اپیلاسیون از coronavirus در چین که در آن پدید آمده و در پایان سال گذشته خوشبین پیش بینی جستن به عقب هنگامی که این بیماری همه گیر نیز می گذرد اوج آن در جای دیگر – امیدوار به در ماه.

افراد بدبین هستند از جمله امکان تکرار شیوع بیماری ها و سال ها درد و برخی حتی زمزمه مقایسه با رکود بزرگ دهه 1930 ،

بر روی زمین میلیون ها نفر از کارگران ترس برای خود شغل.

رستوران ها و هتل ها توقیف شده اند و در صنعت هواپیمایی جنوبی بدترین بحران در حافظه زندگی ده ها هزار نفر در حال حاضر گذاشته شده است و یا قرار دادن در مرخصی بدون حقوق.

در چین نرخ بیکاری افزایش یافت و به 6.2 درصد در ماه فوریه به بالاترین سطح خود از پرونده آغاز شد و تا از 5.2 درصد در ماه دسامبر.

اکثر شرکت ها و کارخانه ها – به غیر از مرکز استان هوبئی – دوباره باز شده اند اما مشخص نیست که چگونه بسیاری از کارگران و کارکنان که در واقع بازگشت. برخی از بخش ها به مراتب بهتر از دیگران مانند داروسازی, سوپر مارکت ها, تامین کنندگان مواد غذایی و آب و برق.

Police officers in protective suits detain a migrant who is suspected of having coronavirus disease (COVID-19) at the infection clinic in Belgrade, Serbia, March 17, 2020. Reuters

افسران پلیس در لباس محافظ بازداشت یک مهاجر است که مشکوک به داشتن بیماری کروناویروس (COVID-19) در عفونت درمانگاه در بلگراد, صربستان, مارس 17 سال 2020 است. ایسنا

جغرافیای سیاسی FLARE

برخی از جغرافیای سیاسی اصطکاک ادامه به صورت عادی و یا حتی تشدید این بحران است. اتحادیه اروپا سند متهم کرد رسانه های روسیه از stoking وحشت در غرب از طریق اطلاعات غلط بیش از این بیماری است.

مسکو را رد کرده است چنین اتهاماتی در گذشته است.

در دیگر غرش اصطکاک چین انصراف مطبوعات اعتبار از سه روزنامه نگاران آمریکایی در یک نزاع بر سر آزادی های رسانه ها و پوشش خبری از کروناویروس.

ما نژاد در انتخابات انجام شده با جو بایدن سرازیری به پیروزی در سه دموکراتیک ریاست جمهوری شرکت کنند ، یک وقفه در مبارزه است و در حال حاضر انتظار می رود با توجه به بیماری همه گیر.

Coronavirus اتحاد ضعیف احساسات در برخی از نقاط مانند هنگ کنگ که در آن ضد پکن تظاهرات خشمگین شده بود. اما در دیگران ضد استقرار تظاهرکنندگان قاطعانه آنها نخواهد بود sidetracked.

“این سیستم در تلاش است تا با استفاده از coronavirus به عنوان یک استدلال برای پایان دادن به انقلاب” معلم محمد Hachimi گفت: ممنوعیت تظاهرات در الجزایر. “راهپیمایی خود ادامه خواهد داد!”

به عنوان چین شیوع به نظر می رسد بیش از بدترین در حالی که غرب شد و فزاینده در خارج از کشور دانش آموزان چینی شروع به پرواز به خانه پس از دانشگاه بسته دروازه های خود را.

“وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت و من فکر می کنم داشتن بیشتر از یک ساختار پشتیبانی خانواده و دوستان خود در چین را در این دوره راحت تر گفت:” 20 ساله دانشگاه هاروارد در مقطع کارشناسی راجر ژانگ بازگشت به خانه به شنژن.

با عمده ترین رویدادهای ورزشی در حال حاضر لغو کمیته بین المللی المپیک (IOC) بود و تحت فشار برای تجدید نظر در تابستان بازی در ژاپن است.

چندین ورزشکاران از جمله حاکم المپیک پرش با نیزه قهرمان کاترینا Stefanidi گفت: ورزشکاران بهداشت در خطر بود آنها به عنوان پژوهشگر آموزش با کروناویروس خاموش شدن ناگهانی.

“همه ما می خواهیم توکیو اتفاق می افتد اما آنچه که در این طرح B اگر آن اتفاق نمی افتد؟” Stefanidi و گفتگو کرد.

($1 = 0.9125 یورو)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو