تحصیل در یک دانشگاه دوره آنلاین ؟ در اینجا 4 راهنمایی برای خودتان tech آماده

استرالیا دانشگاه پاسخ داده اند در تعدادی از راه هایی برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19. این شامل به تاخیر انداختن ثبت نام در حال حرکت ترم می شکند به جلو لغو هزینه های پرداخت و حرکت دوره های آنلاین.

درگیر شدن دانش آموزان در محتوای آنلاین آسان تر است از انجام گفت. تحقیقات نشان می دهد نتایج می تواند به بهبود با استفاده از تکنیک های مانند کوتاه شدن محتوا و ساخت آن را بیشتر متمرکز و ایجاد رابطه دوستانه بین مدرس و دانش آموزان است.

دانشجويان در آموزش آنلاین را می توان مخلوط. برخی از تحقیقات نشان می دهد که آنها می توانید پیدا کردن بازی های آنلاین شبیه سازی مانند فیزیک و مهندسی کارآمد باشد اما می گویند تکمیل بسیاری از ماژول های آنلاین طول می کشد بیش از حد طولانی است.اگر شما خودتان نیاز به مطالعه دوره دانشگاه خود را آنلاین در اینجا برخی از راه برای اطمینان حاصل شود که شما آماده برای مجازی خود را تجربه.

1. لپ تاپ و نرم افزار

این می رود بدون گفت که برای یادگیری آنلاین, شما نیاز به یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر با اتصال به اینترنت قابل اعتماد. شما نیاز به شرکت در کلاس مجازی برای نوشتن مقالات و دیگر تکالیف و مرور خود را در دانشگاه سیستم مدیریت آموزش – مانند Moodle یا تخته سیاه.

اتصال گوشی خود, گوشی خود را به کامپیوتر شما است که شاید ارزان ترین جایگزین برای یک بلندگو و میکروفون.

شما ممکن است تبلیغات برای یک وب کم با کیفیت 4K. در حالی که این یک ارائه ویدئو با کیفیت بالا شما بعید است که به این نیاز به شرکت در کلاس آنلاین. وضوح بالا دوربین با استفاده از یک مقدار زیادی از داده ها و نیاز به یک سرعت بالا اتصال به اینترنت.

بنابراین بهتر است به استفاده از یک وب کم با بیش از وضوح 720p به منظور کاهش مقدار از پهنای باند شما استفاده کنید (برای استفاده کمتر از داده های خود را). اکثر لپ تاپ ها’ وب کم دارای رزولوشن 720p.

شما می توانید این قطعنامه از وب کم خود را در اینجا.

اگر شما دسترسی به یک کامپیوتر در خانه شما می توانید بررسی خود را با کتابخانه دانشگاه در مورد قرض گرفتن یک لپ تاپ. بسیاری از دانشگاه ها وام لپ تاپ به عنوان بخشی از خدمات دانشجویی. اما این ممکن است به عنوان سخت به عنوان گرفتن دست خود را بر روی یک رول از کاغذ توالت. پس از قرار دادن درخواست خود را در اوایل.


ادامه مطلب: دانشگاه نیاز به آموزش استادان در آنلاین تحویل و یا آنها را در معرض خطر دانش آموزان ترک


اگر شما نیاز به دسترسی به یک نرم افزار خاص مانند Microsoft Office, package, شما همچنین باید بررسی خود را با کتابخانه دانشگاه اگر آن را رایگان فراهم می کند برای ورود دانش آموزان به استفاده از نرم افزار. تمام استرالیا دانشگاه و مدرسه دانش آموزان را به صورت رایگان در بسته مایکروسافت آفیس است, اما ممکن است دیگران خود را از دانشگاه امضا کرده است ،

2. مطمئن شوید که شما می دانید چه مقدار اطلاعات شما با استفاده از

اکثر دانشگاه های استرالیا در حال اجرا خود را در کلاس های مجازی از طریق زوم ویدئو کنفرانس نرم افزار. در حال حاضر شما دریافت خواهد دستورالعمل در مورد چگونه به دانلود و راه اندازی زوم خود را حساب.

اما این مهم است که بدانید چه مقدار اطلاعات شما نیاز دارید و اینکه آیا سرعت اینترنت شما به اندازه کافی است.

معمولی یک ساعت 720p video call استفاده کنید تقریبا 540MB از دانلود داده ها (داده های دریافت شده) و همان ها (اطلاعات شما فرستاده می شود). این یعنی به طور متوسط در کل استفاده از داده در هر ساعت ممکن است بیش از 1GB.


ادامه مطلب: می گویند چه ؟ چگونه به منظور بهبود مجازی گرفتن یو پی اس, کتاب گروه ها و شراب شب


Netflix در مقایسه با استفاده از 1GB در هر ساعت برای تعریف استاندارد و 3GB در هر ساعت به صورت HD streaming.

فرض کنید شما در حال ثبت نام در چهار واحد این ترم شما ممکن است نیاز به حضور تا هشت ساعت پس از سخنرانی و هشت ساعت آموزش در هر هفته است. این به ارمغان می آورد مصرف خود را به یک میانگین از 16GB در هر هفته است. همچنین شما می خواهد نیاز به حساب کاربری برای مرور و عمومی دیگر استفاده کنید.

در زیر برخی از راهنمایی های اضافی برای بهبود کیفیت ویدئو های خود را تماس بگیرید.


گفتگوCC BY-ND

3. خودتان را با VPN دانشگاه

بسیاری از دانشگاه ها ارائه کارکنان و دانش آموزان با یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) برای دسترسی به دانشگاه خدمات زمانی که خارج از محوطه دانشگاه.

اگر شما در خارج از کشور, این ممکن است ضروری باشد. یک VPN به دانش آموزان و کارکنان دسترسی امن به شبکه دانشگاه. هنگامی که شما نصب این دانشگاه VPN client بر روی کامپیوتر خود آن را ایجاد یک نوع امن و خصوصی “تونل” بنابراین داده های رد و بدل شده بین کامپیوتر شما و شبکه دانشگاه نمی توان با دیگر کاربران اینترنت است.


ادامه مطلب: مبین: چه چیزی است که یک شبکه خصوصی مجازی (VPN)?


برخی از دانشگاه ها راه اندازی یک VPN به طور خاص برای کمک به دانش آموزان در چین نهفته COVID-19 محدودیت های مسافرتی.

صرف نظر از موقعیت مکانی شما دسترسی به خدمات دانشگاهی (e-learnning پلت فرم مانند به سیستم Blackboard ویژه نرم افزار و مجلات) از طریق VPN را ساده بسیاری از امنیت و کنترل دسترسی سیاست های اجرا شده توسط خود دانشگاه مانند دو و دو فاکتور تأیید هویت.

دسترسی به کتابخانه دانشگاه وب سایت از طریق VPN را نیز به شما می دهد دسترسی رایگان به بسیاری پرداخت می شود پایگاه داده های تحقیق. همانطور که با هر گونه شبکه, منابع, اگر متعدد دانشجویان به دسترسی به آن در همان زمان وجود دارد احتمال احتقان.

برای اطلاعات در مورد چگونه به راه اندازی یک اتصال VPN در کامپیوتر خود مشورت کتابخانه دانشگاه یا آن بخش پشتیبانی.

4. رعایت برخی از آداب اولیه قوانین

یک نقطه نهایی به یاد داشته باشید اگر شما در حال حضور در کلاس درس از خانه به این معنا نیست که شما باید در رفتار به عنوان اگر در خانه. یک کلاس درس آنلاین یک محیط حرفه ای است.

وجود دارد برخی از پایه قوانین آداب معاشرت برای یادگیری آنلاین است که عبارتند از:

  • در زمان کلاس. سعی کنید برای ورود به سایت پنج دقیقه قبل از, بنابراین شما می توانید مطمئن شوید که شما صوتی و تصویری و دیگر امکانات در حال راه اندازی

  • پوشیدن این نوع لباس شما می پوشند به کلاس. فقط به خاطر آن است مجازی معنا نیست که شما می توانید در رختخواب در حالی که زوم کردن در

  • قطع میکروفون خود را هنگامی که دیگران در حال صحبت کردن

  • سعی کنید برای کاهش حرکات خود را هنگامی که دوربین روشن است

  • اصلا فرض کنیم مردم را به یاد داشته باشید نام خود را و خودتان را معرفی کنید زمانی که شما صحبت می کنند

  • آیا فریاد یا قطع دیگران که در حال صحبت کردن.

نویسنده ارائه شده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو