مطالعه نشان می دهد pangolins ممکن است گذشت کروناویروس جدید از خفاش به انسان

Pangolins نه مارها ممکن است از دست رفته برای انتقال جدید کروناویروس از خفاش ها به انسان است.

پس از آن اولیه شیوع در Huanan غذاهای دریایی, بازار عمده فروشی در ووهان چین در اواخر 2019, COVID-19 تا پس از آلوده بیش از یک میلیون نفر در سراسر جهان است. به درک و کنترل انتقال COVID-19 دانشمندان در حال مسابقه برای مطالعه coronavirus باعث بیماری: SARS-CoV-2 قبلا به نام 2019-nCoV. SARS-CoV-2 زئونوز است که بدان معنی است که این ویروس سرچشمه در حیوانات و شروع به پریدن کرد به انسان است. یک چالش مهم است که برای تعیین حیوانات منتقل می شود این ویروس به انسان است.

ما یک تیم از bioinformaticians و ما احساس می کنیم آن است که مسئولیت ما را به جامعه جهانی به بررسی مبدا این ویروس است.

بر اساس این تحقیقات در آزمایشگاه ما بر این باورند که pangolins به عنوان مخالف به مارها ممکن است به عنوان میزبان که منتقل coronavirus به مردم و باعث مداوم COVID-19 بیماری همه گیر. این pangolin, همچنین شناخته شده به عنوان یک پوسته پوسته anteater تنها پستاندار شناخته شده با مقیاس و در آسیا و آفریقا است.

رمز و راز از انتقال انسان و دام

از ژانویه سال 2020 فعلی اجماع در میان جامعه علمی است که SARS-CoV-2 سرچشمه در خفاش نعل اسبی; با این حال بعید است که خفاش ها به طور مستقیم به این ویروس به انسان بر اساس آنچه شناخته شده در مورد انتقال زودتر زئونوز coronaviruses. در عوض دانشمندان مشکوک که بت coronavirus آلوده حیوانات دیگر یک “ميزبان” که پس از انتقال این ویروس به انسان است.

برای مثال SARS-CoV است که از کروناویروس که باعث سندرم حاد تنفسی (سارس) همه گیر در سال 2003 یکی از بستگان نزدیک SARS-CoV-2. آن را نیز یافت شده اند منتقل شده از خفاش ها به طور متوسط میزبان – نقاب نخل civet – که پس از آن انسان آلوده شده است. به طور مشابه, MERS-CoV از کروناویروس که باعث سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS) در سال 2012 شروع به پریدن کرد از خفاش ها به یکی دیگر از ميزبان به شتر شتر جماز قبل از آلوده کردن انسان است.

هویت ميزبان از SARS-CoV-2 است بنابراین یک رمز و راز است که بسیاری از محققان امید به حل به عنوان دانستن ميزبان بسیار مفید برای پیشگیری از گسترش بیشتر بیماری همه گیر. مطالعه اولیه ادعا کرد که مارها مانند چینی krait و چینی مار کبری شد و به احتمال زیاد به طور متوسط میزبان برای SARS-CoV-2. در عین حال این نتیجه گیری به سرعت به خود جلب کرد, تردید, تا حدودی به دلیل وجود شواهد قبلی که coronaviruses می توانید از یک خونسرد حیوانات مانند مار به انسان است.

مار را بعید میزبان

اوایل ادعا می کنند که مارها منتقل SARS-CoV-2 بود که بر اساس یک تجزیه و تحلیل از ویروس ژنتیکی توالی. برای هر دو ویروس ها و سلول های حیوانی به عملکرد ژنتیکی توالی (RNA یا DNA) باید ترجمه شده به پروتئین است که پس از انجام وظایف بسیاری از ویروس ها و سلول. این پروتئین ها وجود دارد که مرتبط با زنجیره ای از تک اسیدهای آمینه هر اسید آمینه در پروتئین کد شده توسط یک گروه از سه نوکلئوتید, همچنین شناخته شده به عنوان یک کدون در توالی ژنتیکی.

از آنجا که 64 ممکن است متفاوت کدونهای اما تنها 20 اسیدهای آمینه چندین کدون می تواند مربوط به همان اسید آمینه های مختلف موجودات مختلف داشته باشد اولویت که کدون استفاده شده است برای یک اسید آمینه. اوایل مطالعه فرض شده است که برای coronavirus به طور موثر رشد در داخل یک حیوان همراه کدون استفاده از تنظیمات از coronavirus باید مطابقت که از سلول میزبان.

محققان با مقايسه کدون استفاده در SARS-CoV-2 در برابر ویروس هایی که از سلول ها در هشت حیوانات در ووهان Huanan غذاهای دریایی, بازار عمده فروشی. این مطالعه نشان داد که مارها به اشتراک گذاری بیشتر شبیه کدون استفاده از الگوی به SARS-CoV-2 نتیجه اعلام کرد که مارها بودند به احتمال زیاد متوسط میزبان.

اما مرکزی فرضیه که coronaviruses و حیوانات خود را میزبان به اشتراک گذاری مشابه کدون استفاده شد و هرگز تایید نشده است. تیم ما در دانشگاه میشیگان به بررسی این فرضیه و انجام بیشتر تجزیه و تحلیل نظام مند است که ما در چاپ اخیر پیگیری و مطالعه است. ما در مقایسه با کدون کاربردهای سه coronaviruses (SARS-CoV-2 SARS-CoV و MERS-CoV) به کسانی که بیش از 10000 نوع مختلف از حیوانات.

برای ما جای تعجب داشت که کدون استفاده از coronavirus است که توسط آن میزبان. برای مثال کدون استفاده از SARS-CoV و MERS-CoV است که بسیار نزدیک به قورباغه ها و مارها نسبت به خود واقعی حیوانات میزبان (civets و شتر بود). این نشان می دهد که این ممکن است به استفاده از تنها کدون استفاده در حیوانات’ سلول به استنباط میزبان coronaviruses نشان می دهد که در اوایل ادعای مار منتقله از راه انتقال از SARS-CoV-2 به احتمال زیاد نادرست است.

کشف pangolin به عنوان یک احتمال از دست رفته لینک

ما را دنبال کنید تا مطالعه همچنین نشان داد که توالی ژنتیکی از یک coronavirus کشف شده در ریه نمونه تاپیر pangolins شد بسیار شبیه به SARS-CoV-2. دو ویروس ها به اشتراک گذاشته شده 91 درصد از توالی ژنتیکی خود را.

وجود دارد به خصوص قوی شباهت بین سنبله پروتئین ها از این دو ویروس ها. سنبله پروتئین است که در سطح coronavirus استفاده می شود توسط ویروس به یک حیوان همراه است. خفاش coronavirus که جد SARS-CoV-2 تا 19 اسیدهای آمینه در سنبله پروتئین است که متفاوت از SARS-CoV-2; از pangolin coronavirus تنها پنج اسیدهای آمینه هستند که متفاوت از SARS-CoV-2. شماری دیگر گروه های تحقیقاتی دریافته اند بیشتر شواهد تجربی از pangolins آلوده بودن coronaviruses بسیار شبیه به SARS-CoV-2.

در حالی که pangolins در حال حاضر ما بالا مشکوک به عنوان ميزبان ما مطالعه نتیجه می گیرد که دیگر پتانسیل متوسط میزبان هنوز هم باید در نظر گرفته شود. یک coronavirus می توانید با استفاده از بیش از یک نوع از حیوان آلوده به انسان: به عنوان مثال در حالی که civets بهترین و شناخته شده برای انتقال سارس دیگر حیوانات مانند سگ راکون و سر و گوش آب badgers نیز قادر به حمل سارس. به طور مشابه, گربه ها و موش خرماها نیز می تواند آلوده به ویروس SARS-CoV-2; از آن است که هنوز ناشناخته است که آیا انسان می تواند آلوده دریافت coronavirus ساکن در این حیوانات است.

[شما نیاز به درک coronavirus همه گیر و به ما کمک می کند. خواندن این گفتگو را در خبرنامه.]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im