مطالعه شناسایی 191 ژن که باعث افزایش خطر ابتلا به سرطان پستان

“پسر عموی من فوت در همان سال او تشخیص داده شد. من زود تشخیص داده چون من انجام غربالگری اولیه در مشاوره از پزشک من,” او گفت:.

“و در حال حاضر به نظر می رسد مانند آن می تواند خوب برای دخترانم را به فعال تر دانستن است که ما ممکن است انجام برخی از این ژن ها قرار داده است که ما بیشتر در معرض خطر ابتلا به سرطان پستان است.”

QIMR Berghofer دانشمند ارشد استاد گرجستان Chenevix-سنگر گفت: تحقیقات خود را تا به حال کشف 191 ژن که به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار یک زن خطر ابتلا به سرطان پستان.

استاد Chenevix-سنگر تاکید کرد که ژن آنها تا به حال شناسایی نشده بودند جهش مانند BRCA1 و BRCA2 اما عادی ژن که تقریبا هر کاری را داشته باشد.

“بسیاری از این ژن ها هستند که مردم یا می دانید چیزی در مورد در تمام و یا قطعا نیست قبلا مرتبط با سرطان پستان,” او گفت:.

“و در واقع هر کس که به ارث برده یک جهش مانند BRCA1 و 2 را در ابتلا به سرطان پستان و برخی از این تغییرات به دلیل این است که ظریف تر انواع ما در بر داشت در این مطالعه است.”

در حال بارگذاری

تحقیقاتی ساخته شده است در سال 2017 مطالعه – همچنین co-رهبری QIMR Berghofer – که شناسایی 150 نواحی از ژنوم که در ارتباط با خطر ابتلا به سرطان پستان زوم در به شناسایی فردی ژن در سوال.

استاد Chenevix-سنگر گفت با شناسایی ژن های در بازی برای اکثر سرطان پستان وجود دارد یک مسیر روشن به سمت توسعه در مقیاس گسترده ای غربالگری ژنتیکی است که می تواند به شناسایی افرادی که می توانند از درمان پیشگیرانه.

“در حال حاضر تنها خطر ابتلا به سرطان پستان کاهش دارو تاموکسیفن اما محبوب نیست چرا که آن در واقع می تواند افزایش خطر ابتلا به برخی از سرطان های دیگر,” او گفت:.

“ما می خواهم به استفاده از این اطلاعات برای توسعه داروها را کاهش می دهد خطر بدون هیچ عوارض جانبی و خطرات بیشتر.”

جین دختران در حال حاضر هر دو در 20s خود را با این حال او گفت که آنها هنوز هم مطمئن نیستید در مورد چگونه اغلب آنها باید برای بررسی سرطان پستان با زنان سن 50 و بیش از توصیه می شود که سالانه قراضه.

“امیدوارم پژوهشی مانند این خواهد شد پاسخ به سوالات مانند هنگامی که شما باید بررسی شود چگونه زود هنگام و چگونه اغلب,” او گفت:.

“پژوهش مانند این با ارزش است – قبل از توسعه [سرطان پستان مواد مخدر] herceptin, سرطان پستان HER2 موارد دچار مرگ و مير بالا, بنابراین من امروز اینجا هستم به دلیل تحقیقات است.”

تحقیقات منتشر شده در مجله Nature Genetics.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de