مطالعه می یابد کانادا نسبت LTC مرگ و میر دو برابر متوسط کشورهای دیگر

تورنتو — یک مطالعه جدید می یابد نسبت کانادا COVID-19 مرگ و میر است که رخ داده است در دراز مدت مراقبت از امکانات است که حدود دو برابر متوسط نرخ از دیگر کشورهای توسعه یافته است.

تحلیل پنجشنبه منتشر شد توسط کانادا موسسه اطلاعات بهداشتی فراهم می کند محکم لحظهای از مراقبت ارشد به عنوان از آوریل 25, زمانی که LTC ساکنان ساخته شده تا 81 درصد از تمام گزارش COVID-19 مرگ و میر در کشور در مقایسه با به طور متوسط 42 درصد در میان همه کشورهای مورد مطالعه قرار گرفت.

اطلاعات مقایسه رکورد کانادا که از 16 کشور دیگر در سازمان همکاری اقتصادی و توسعه است. نسبت LTC مرگ و میر در بازه زمانی کمتر از 10 درصد در اسلوونی و مجارستان به 31 درصد در ایالات متحده به 66 درصد در اسپانیا.

در 5,324 این گزارش تعداد LTC مرگ و میر در کانادا بود در نزدیکی دمای اما اطلاعات متنوع به طور گسترده ای در میان کشورهای: از 28 در استرالیا به 30 ، 000 نفر در ایالات متحده با بیش از 10 ، 000 در فرانسه و ایتالیا و اسپانیا و انگلستان است.

محققان با اشاره به محدودیت های است که به جلوگیری از برخی از — مقایسه کشورهای مختلف متفاوت است در COVID-19 تست و شیوه های گزارش و در تعریف خود از مراقبت طولانی مدت.

علاوه بر این COVID-19 موارد اغلب گزارش نشده و در مورد ایتالیا داده شد در دسترس از تنها 52 درصد از خانه های سالمندان عامل در کشور است.

با این وجود تریسی جانسون CIHI مدیر سلامت سیستم تجزیه و تحلیل و مسائل نوظهور می گوید: داده ها ارائه می دهد بینش ارزشمند را به یک تراژدی بسیاری از خانواده ها و مراقبان و ساکنان شده اند در تلاش برای نشان دادن پس از همه گیر آغاز شد.

جانسون یادداشت کشورهایی که اجرا شده اضافی LTC احتیاطی در همان زمان به عنوان استاندارد stay-at-home سفارشات تا به حال کمتر LTC عفونت و مرگ و میر.

که شامل استرالیا و اتریش و اسلوونی که دستور گسترده LTC تست و آموزش جداسازی بخش به مدیریت خوشه های افزایش نیروی انسانی تیم های تخصصی و تجهیزات حفاظت شخصی.

جانسون می گوید: این یافته ها نشان می دهد چنین اقداماتی می تواند کلیدی برای کاهش تاثیر موج دوم ممکن است.

اما در حال حاضر او در یادداشت های متعددی از کانادا سخت ترین ضربه امکانات هنوز در حال دست و پنجه نرم کردن با عواقب ویرانگر موجود عفونت.

“حتی اگر همه این اقدامات نهاد) وجود خواهد داشت دیگر مردمی که مرگ خواهد شد چرا که برخی از افراد آلوده در حال حاضر هنوز شیوع بیماری هنوز ادامه دارد,” او می گوید.

“برخی از اقدامات کنترل هر چند احتمالا کمک به حداقل نگه داشتن نرخ مشابه آنها هستند.”

کنتراست در LTC مرگ و میر است و حتی بیشتر آشکار بین استان ها و مناطق می گوید: این گزارش که یادداشت LTC مرگ و میر نشان داده بیش از 70 درصد از تمام COVID-19 مرگ و میر در استان کبک و انتاریو و آلبرتا و 97 درصد از تمام مرگ و میر در نوا اسکوشیا.

هیچ کدام وجود دارد در نیوفاندلند و لابرادور, Prince Edward Island, New Brunswick و این سرزمین در زمان مطالعه است. دو LTC ساکنان را پس از درگذشت در نیوبرانزویک.

دکتر راجر وانگ استاد بالینی سالمندان پزشکی در دانشگاه بریتیش کلمبیا می گوید: تعداد “بسیار مورد” و نقطه به مدت طولانی مشکلات سیستمیک است که عبارتند از: ناکافی نیروی انسانی و منابع و مغایر با استانداردهای.

“باید وجود داشته باشد یک اساسی reprioritization تمرکز توجه و منابع زمان و تلاش به بخش حق دور. از آنجا که من می توانم به شما بگویم که چه COVID-19 نشان داده ما از نظر یک درس اصلی است که تکه تکه شدن (از) سالمندان, مراقبت از” وانگ می گوید: از ونکوور.

“که به معنی آن را می سازد آن را سخت تر برای همه ما برای حمایت از ما مسن کانادایی ها با هم برابر و سازگار دسترسی به خدمات است که لازم است بر اساس مراقبت از خود نیاز دارد در سن خود را.”

وانگ بخشی از فدرال وظیفه نیروی کار ملی توصیه هایی در مورد اینکه چگونه به کمک LTC خانه های نبرد COVID-19.

او می گوید: او به تازگی صحبت کرد به گزارش کمیته دائمی در موضوع نقاشی بر روی داده ها از ژوئن 1 زمانی که گزارش LTC مرگ و میر بالغ 6,007 یا 82 درصد از مرگ و میر.

وانگ را تشویق می کند بیشتر آموزش های خاص در سالمندان و مراقبت تسکینی به عنوان به خوبی به عنوان روانپزشکی. و او نشان می دهد آن زمان برای قرار دادن استانی-رانده مراقبت دراز مدت مقرر تحت کانادا بهداشتی عمل می کنند.

“من دولت فدرال داشتن آن نقش مهمی در تنظیم استانداردهای ملی و تعیین معیار به طوری که انتظارات مجموعه (و) هر کدام استان یا قلمرو ما مسن کانادایی در حال زندگی در آنها می توان در همان راه که تحت چارچوب می گوید:” وانگ.

“(برای) فردی استان ها و سرزمین های آن است که در مورد اجرای این ملی فدرال تعیین معیارها و استانداردهای.”

این CIHI تجزیه و تحلیل مقایسه با کانادا به کشورهایی که تا به حال اطلاعات کافی برای گزارش: استرالیا, اتریش, بلژیک, فرانسه, آلمان, مجارستان, ایرلند, اسرائیل, ایتالیا, هلند, نروژ, پرتغال, اسلوونی, اسپانیا, انگلستان و ایالات متحده است.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید ژوئن 25 سال 2020 است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de