آنها پیدا کردن خود را در یک مسابقه در برابر زمان برای گرفتن بیش از تغییر سریع برای کنترل از راه دور یادگیری و درخواست برای مشاغل دولتی.

آنها برای پیدا کردن آن سخت به مقابله با کنترل از راه دور, یادگیری چیزی جدید به آنها را در حالی که نگه داشتن این فرصت را به درخواست برای مشاغل دولتی.

تمام موسسات آموزشی بودند بسته پس Mar 17 در حالی که HSC امتحانات در اصل برنامه ریزی شده برای شروع در May 1, شد به تعویق افتاد.

این ممکن است منجر به تاخیر در ورود به دانشگاه آزمون به عنوان به خوبی.

با محدودیت سنی برای ورود به مشاغل دولتی در پوش حداکثر 30, بسیاری از دانش آموزان در حال حاضر ترس آنها خواهد شد زمان کمتر به اعمال می شود در حالی که برخی از احساس استرس در مورد مطالعات خود را.

تلویزیون و درس آنلاین در دسترس ساخته شده برای دانش آموزان تنها به بالاتر از سطح متوسطه اما هیچ هماهنگی تلاش ها دیده می شود برای حمایت از دانش آموزان فراتر از آن سطح است.

“من قادر به آماده شدن برای امتحانات. من نمی توانم مطالعه چون من تاکید کرد” خالد حسن یک HSC کنکوری از داکا مسکونی مدل, کالج, گفت bdnews24.com.

“من نمی دانم که آیا من باید برای آماده سازی HSC امتحانات و یا دانشگاه پذیرش آزمون در حال حاضر. من نمی خواهد به اندازه کافی زمان برای آماده شدن برای پذیرش آزمون اگر آنها برگزار شد و درست پس از HSC امتحانات.”

Lutfunnahar Furkan مطالعات تاریخ در بهشت Mohila کالج یکی از هفت دانشکده های وابسته به دانشگاه داکا که ضربه سخت توسط یک logjam در جلسات علمی.

“ما در حال حاضر در یک جلسه logjam. ما تا به حال امتحانات برنامه ریزی های آینده. من نمی دانم وقتی که وضعیت بهتر خواهد شد. ما رفتن به عقب در زمان ؟ ” او گفت:.

Furkan امیدوار است مقامات را به تصمیم گیری درست برای پر کردن شکاف.

آنلاین درس یا درس های پخش در تلویزیون ارائه نمی دهد یک فرصت برای دانش آموزان برای پاسخ به سئوالات گفت: Aminur رحمان Hridoy یک دانشجوی روزنامه نگاری و رسانه ها در استمفورد دانشگاه.

دولت باید شروع به برنامه ریزی برای جبران ضرر و زیان برگزاری امتحانات به تعویق افتاد و انتشار به تعویق افتاد, نتایج او پیشنهاد کرد.

“ما نمی خواهیم آنها را به زور گیری در ما,” او گفت:.

“در شش ماه فاصله در مطالعه به معنی شش ماه فاصله در جستجوی کار. چگونه دولت فاصله? آنها باید آن را روشن گفت: Kazi سمیه رحمان شهری و برنامه ریزی منطقه ای دانشجو از Jahangirnagar دانشگاه.

دانشگاه Jagannath قانون بخش دانشجویی Animesh Roy خواستار افزایش محدودیت سنی برای ورود به خدمات مدنی.

مقامات در حال فکر کردن در مورد این مسائل در حال حاضر.

“صرفه جویی در زندگی مهم تر از آموزش و پرورش در حال حاضر. ما را به ویژه برنامه به راه اندازی مجدد فعالیت های علمی پس از مقابله با فاجعه” گفت: Harun-یا-رشید معاونت دانشگاه ملی.

دانشگاه ملی تصمیم می گیرد سرنوشت دو سوم از دانش آموزان در کشور که همه دولت ها و کالج های خصوصی ارائه در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دوره های وابسته به آن است.

“ما در حال تلاش برای مقابله با این وضعیت است. ما فکر می کنم در مورد اقدامات برای به حداقل رساندن تاثیر اگر آن را همچنان” گفت: سید Md گلم Faruk مدیر کل آموزش متوسطه و عالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو